• Sor
  • Bence

Erken regl olmak için ne yapmak gerek?

gününden 2-3 gün erken regl olmanın bi yolu varmı nedir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Neden böyle birşey yapmak istiyorsun ki?

• Bu eksiyi sen mi verdin merak ettim.

• Öncekileri Göster
    • Hamilelikle ilgili bir durum sanırım.Neyse boşver özel heralde.

• tatile veya havuza gidicektir belki...

Erkekler Ne Diyor 8

• var mı arkadaşlar ben de merak ettim.

• hap var. forlutal adet söktürücü1 kuru soğanı 2 su bardğı suyla kaynat suyunu iç gecikince içiyosun pat ertesi gün oluyosun belki erken olmana fayda olabilir

• adet söktürücü

• Vücudun senin isteğin dışında oluşturduğu birşeydir. Yani elin kolun parmaklarını kontrol edebilirsin ancak bunu maalesef.Bu tıpkı atan kalbini dur atma iki dakka demek gibi yada birazdaha hızlı at .. yok yok olmadı şu müziğin ritminde at demek gibi. yada çalışan gözüne görme demek gibi.Yani bunu hızlandırmak yada yavaşlatmak senin yapabileceğin birşey değil ama illa bir çözün istiyorsan Regl bir kan dolaşım durumudur. Eğer gününden önce olmasını istiyorsan 3 aspirini ezip 1 bardak suya karştırıp iç. 1 sabah 1 akşam 2 gün boyunca iç . Aspirin bir tür kan sulandırıcıdır.Dolayısı ile erken regl olacaksın ama Uyarmadı deme sakın bu süreç içinde ağır bir kaza geçirirsen eğer veya elin ayağın kesilirse veya sert bir şekilde herhangi bir yere çarpsan bile iç kanama anında yaşarsın ve kan pıhtılaşma yapamadığı için hiçbir şekilde durmaz ve tahtalı köyü erkenden boylaya bilirsin.bilgine. yani yapmak istediğin ölümüne değer mi bilmem.

• var mı öyle bişey.

• Var ama ilacın adını bilmiyorum..Eczanelerden öğrenebilirsibn..Ayrıca Regle dönemi başladığında erken bitmesini istiyorsan Bir Aspirin içersin olur biter...

• aspirini iki türlü duydum hem erken için hemde geç olmak için ondan kullanmadım.

• Aspirin Kanı sıvılandırıyor ve daha hızlı hareket etmesini sağlıyor...Hem Vücuda daha çok oksijen taşınmasını da sağlamış oluyor, yani Metabolizmayı geçici hızlandırıyor...

• regli olmak nedemek acaba

• ilk defa duydum bunu.zamanı geç olduğunu çok duydum ama bunu hiç duymamıştım erkende mi oluyor bu durum

Kızlar Ne Diyor 6

• geciktirmenin imkanı varda erken olabilmenin imkanı yok

• hap var. forlutal adet söktürücü

• Yok öyle bir şey.

• öle bişey oldunu samıyorum.

• Ben cok agır kaldırdıgımda ve cok yoruldugumda erkenden oluyorum..

• hadiya inşallah ozaman sabah olmuş olurum çünkü bugün bütün evin işini ben yaptım ve bayağ yoruldum, eger öyle birşey olursa

• Olabilirsin olursan söyle bana..

• 1 kuru soğanı 2 su bardğı suyla kaynat suyunu iç gecikince içiyosun pat ertesi gün oluyosun belki erken olmana fayda olabilir

• sogan suyumu ögeee. yinede teşekkür ederim

• Öncekileri Göster
    • hmm anldm canım o zmn farlutal kullan sen içtikten bi 3-4 gün snra oluyosun

• 34gün

bu işlemi nasıl hazrlyrx ve gercekten oluyr mu benim 5gün gecikti bian önce olmasını istyrum lütfen acıklycı yazar msn uyglmk istyrm

Yükleniyor...