Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Erken regl olmak için ne yapmak gerek?

gününden 2-3 gün erken regl olmanın bi yolu varmı nedir?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudun senin isteğin dışında oluşturduğu birşeydir.

Yani elin kolun parmaklarını kontrol edebilirsin ancak bunu maalesef.

Bu tıpkı atan kalbini dur atma iki dakka demek gibi yada birazdaha hızlı at .. yok yok olmadı şu müziğin ritminde at demek gibi. yada çalışan gözüne görme demek gibi.

Yani bunu hızlandırmak yada yavaşlatmak senin yapabileceğin birşey değil ama illa bir çözün istiyorsan Regl bir kan dolaşım durumudur. Eğer gününden önce olmasını istiyorsan 3 aspirini ezip 1 bardak suya karştırıp iç. 1 sabah 1 akşam 2 gün boyunca iç . Aspirin bir tür kan sulandırıcıdır.Dolayısı ile erken regl olacaksın ama Uyarmadı deme sakın bu süreç içinde ağır bir kaza geçirirsen eğer veya elin ayağın kesilirse veya sert bir şekilde herhangi bir yere çarpsan bile iç kanama anında yaşarsın ve kan pıhtılaşma yapamadığı için hiçbir şekilde durmaz ve tahtalı köyü erkenden boylaya bilirsin.bilgine. yani yapmak istediğin ölümüne değer mi bilmem.

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• 1 kuru soğanı 2 su bardğı suyla kaynat suyunu iç gecikince içiyosun pat ertesi gün oluyosun belki erken olmana fayda olabilir

2|0
    1|0
    • sogan suyumu ögeee. yinede teşekkür ederim

• 22gün

Benim erkek arkadaşımla aramda biraz yakınlaşma oldu ama birlikte olmadık hâlâ bakireyim son reglimin üzerinden 1 ay 8 gün geçti hâlâ olmadım hamilelik durumu yoktur değil mi midem falan da bulanmıyo çünkü. Şu soğan işini yaparsam ve eğer olursam kendim yaptığım için mi olur yoksa zaten olacak mıdır yani ben etkilemiş olur muyum içim rahat etmiyor böyle denemeden sormak istedim o yüzden

• 21gün

Şu soğan suyunu tam anlatabilir misiniz

Erkekler Ne Diyor 10

• Neden böyle birşey yapmak istiyorsun ki?

3|1
    3|1
    • Bu eksiyi sen mi verdin merak ettim.

• Hamilelikle ilgili bir durum sanırım.Neyse boşver özel heralde.

• tatile veya havuza gidicektir belki...

• var mı arkadaşlar ben de merak ettim.

0|0
    0|0
  • asprin al asprin

0|0
    0|0
  • Var ama ilacın adını bilmiyorum..Eczanelerden öğrenebilirsibn..Ayrıca Regle dönemi başladığında erken bitmesini istiyorsan Bir Aspirin içersin olur biter...

0|0
    0|0
    • aspirini iki türlü duydum hem erken için hemde geç olmak için ondan kullanmadım.

• Aspirin Kanı sıvılandırıyor ve daha hızlı hareket etmesini sağlıyor...Hem Vücuda daha çok oksijen taşınmasını da sağlamış oluyor, yani Metabolizmayı geçici hızlandırıyor...

• var mı öyle bişey.

0|0
    1|1
  • hap var. forlutal adet söktürücü1 kuru soğanı 2 su bardğı suyla kaynat suyunu iç gecikince içiyosun pat ertesi gün oluyosun belki erken olmana fayda olabilir

0|0
    0|0
  • adet söktürücü

0|0
    2|0
  • regli olmak nedemek acaba

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum bunu.zamanı geç olduğunu çok duydum ama bunu hiç duymamıştım erkende mi oluyor bu durum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• geciktirmenin imkanı varda erken olabilmenin imkanı yok

0|0
    4|0
  • Yok öyle bir şey.

0|0
    0|0
  • hap var. forlutal adet söktürücü

0|0
    0|0
  • ya benim karnım şişti belim filan ağriyor adetim 2 gün geçti ama olmadim olmak icin ne yapmam gerekiyor acil cevap lutfenn :((

0|0
    1|0
    • 2ay

Benimde ayn karnim sisti biraz 3 aydir falan regal olmuyorum sagon ise yararmi yapmayi dusunuyorum

• 13gün

@onbin ne kadar gecikti reglin ne kadar zaman sonra oldun

• 13gün

Benim de aynı karnım belim felan ağrıyor ve 16 gün oldu hâlâ regl olmadım

• Ya gercekten o sogan ise yariyormu ben cok kotu bir durumdayyip cnki kizlarr yardimm

0|0
    0|0
  • Salam quru sogan basa dusmedim men.. Adi yemeklik bas sogan?

0|0
    0|0
  • Soğan olayı inşallah olur şu an içiyorum yarına faydası olur inşallah

0|0
    0|0
  • Şu soğan olanı detaylı anlatır mısınız?

0|0
    0|0
  • Ben cok agır kaldırdıgımda ve cok yoruldugumda erkenden oluyorum..

0|0
    1|0
    • hadiya inşallah ozaman sabah olmuş olurum çünkü bugün bütün evin işini ben yaptım ve bayağ yoruldum, eger öyle birşey olursa

• Olabilirsin olursan söyle bana..

• öle bişey oldunu samıyorum.

0|0
    1|0
Yükleniyor...