• Sor
  • Bence

Yüzüm niye soyuluyor?

Her yeri değil ama mesela ağzımın bir tarafı bilgiğin ufak ufak soyuluyor.tırnağımla kazıyorum ama çok değil kızarıyor.Cildim kuru fondöten kullanmak zorundayım ton farklılıkları gözaltı morlukları falan var.ondan mı acaba ? Nasıl yok edebilirim ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• aynı sorun bendede var once sedef dendi egzema diyen oldusonra kuru cilt için bilmemneli krem verdiler butun dermatolokların yapamadığını kapalı çarşıda sans eseri eve kuru yemiş alırken sahibi yuzumu gordu aga al bu yağı badem yağını kullan dedi şaka maka 2 senedir dustan cıkınca suruyorum hala normal hatta artık badem yağı yerine başka doğal yağlar kullanıyorum yine pullanma yok ki bide tras oluyorum eskiden trastan sonra 2 saate bildiğin pul adam olurdum şimdi eser yok tavsiye ederim

Erkekler Ne Diyor 5

• Belki yılanlar ile akrabalığın vardır. Onlar da senede en az iki kere deri değiştirirler.

• soğuktan çatlıyodur akşamları krem sür uyu

• sigara içiyorsan olabilir. Makyajdan olabilir. Kısaca yüzüne doğal olmayan hiç bir şey sürme.

• Kafayi komple kes kökten çözüm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...