Migren için neler yapılabilir?

Sabahları başım ağrıyarak uyanıyorum yada baş ağrısı beni uyandırıyor nerdeyse hergün basım ağrıyor hersey migreni tetıklıyor sıgara uykusuzluk duzensız beslenme sizin bildiğiniz rahatlatacak bir yöntem varmı acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir soru sormuştum. Himalaya damla kristal tuz baş ağrısına iyi geliyor demişti eczacı sen bunu bir arastir istersen.

• Tesekkur ederım

Erkekler Ne Diyor 8

• Migren teşhisi koyuldu mu kesin?

• Evet.

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim.Bilgiler işine yaradıysa mutlu olurum.Gülen yüzün hiç solmasın:)

• tesekkurler:)Amin cümlemizin inşallah

• ensene masaj yap

• doktora gittinmi? bu yaşta ne migreni ya?

• 8. sınıfa gidiyordum ilk başladığında sorma bende anlamadım.Gittim ama bana sadece ağrı kesıcı yazdı bir de özele gttım yani sırf bısey sölesın dıe ama malesef

• Öncekileri Göster
    • :/ farklı doktorlara görün. hepsi anlamaya biliyo. benim uykum geldi iyi geceler sana..

• İyi geceler.

• o alnın varya, hani evde bişi almak için vs için eğildiğinde, alnında acı yumağı gözlerine geliyosa, kesinlikle doktora görün baska caresi yok, koca karı ilaçı kullanmanı tavsiye etmem, beyine bağlı yanlıs bişi kullanma derim, geçmiş olsun.

• Tesekkur ederım zaten gttim evet eğildiğin zaman gözlerine de ağrısı vuruyor son zamanlarda baya arttı doktorada gttım bana bas ağrılarının nerdeyse %90ının nedeninin bilinmediği yazıldı birde ilaç verdi.Stressiz yasamak gerekıormus ama mumkun deıl tesekkuler yınede

• baska doktora gitme imkanın varsa görün, bazen doktorlarda yanlış yapabiliyo görüyoruz izliyoruz, olmadı bilindik bi eczaneden de alabilirsin, ALLAH acil şifalar versin.

• Amin saolasın

• kesin çözüm akupunktur tedavisi.

• bandana tak basına alnını ortsun aynı sorun bndede var

• Bitkisel tedavi yöntemleri var ama iyice araştırmak gerek.

• doktora gidilmeli

Kızlar Ne Diyor 4

• Tahlil yaptırdınız mı migren olduğunuza dair?

• Evet

• doktora gitt bence

• Bende de migren var başım tuttuğunda alnıma ve enseme bengay sürüyordum 2-3 dakikada geçiriyordu. Bu aralar eskisi kadar çok tutmuyor. İyi geldi heralde devam edince:))

• Avuç içine yapılan masajda iyi gelebilir

Yükleniyor...