Çamsakızı, sir ağda, normal ağda arasındaki farkler nedir?

Çamsakızı, sir ağda, normal ağda... bunların farkları ne ben bilmiyorum birisi açıklar mı?


1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

 • çamı kaynatırsın, sir ağdayı ocakta 2 dk ısıtırsın spatulası vardır,öyle kullanırsın, soğuk ağdayı da bezli satılıyor zaten, direkt alıp elinle ovuşturup ısıtıp kullanırsın.

  Evde ağda yapma bence, uğraşına değmiyor inan. Çok üşengecim ben bu konularda, sağlam bir ağdacı en şükelası. Ha olmadı, epilator al. Buzlusu nelisi şimdi acıyı azaltanlar var. Bende braun var, buzlukta saklıyorsun buz hanesini, acısı inan çok hafifliyor. Üstelik şimdi bikini bölgesi başlıkları da var ki çok kullanışlı.

  ve bir de bi önerim, eğer sir ağda yapacaksanız, yağla temizleyin suyla daha beter olur. bebek yağı bile olur hiç yağ yoksa. ayrıca sir bazlı soğuk ağdalar var. en ama en pratiği o, eğer ağdacıya gitmiyorsanız. elinizle ovuşturduğunuz sıcaklık, yetiyor çekmesine. Ayrıca ağda yapmadan önce bir kolonyalı mendille silerseniz teni, acısını oldukça hafifletirsiniz.

  ben veet kullanıyorum acil durumlarda. biraz yapısı sert sanki,daha iyilerini aramıyor değilim. ama açıkçası sesu da kullandım, bleniyor diye birşey de hiç memnun kalmadım.yine en iyisi veet soğuk ağda bantları ve işini iyi yapan temiz bir ağdacı ablamız :D

  0|0
  • Şikayet

   pardon ya, braun değil philips. marka kargaşası yaşadım bi an. philips kullanıyorum buzlu serisi

  • Şikayet

   çok teşekkürler canım

  • Şikayet

   Ya DAyım berber dedim ya çalıştığı yerden kullandığı ağdalardan bir avuç kadar verdi. (taş gibi Yeşil bir şey) bunu cezvede ısıtsın üflesin önce elinde sıcaklığını test etsin sonra sürsün kuruyunca elinle çeksin dedi. Bu ağda Kılları daha fazla beslemez dimi? Birde alma süresi uzunmu 3 haftada bir gibimi? Lütfen cevap ver :(