İp atlamak kilo verdirir mi?

benim on kilo fazlam var 3 ayda vermek istiyorum ama çok sabırsızım bide ip atlamayı duymuştum siz bu konuda ne diyosunuz arkadaşlar yorumlarınız nelerdir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu ne 2 soru da kiloyla ilgili kızım gizli sor falan. neyse ip atla iyidir

• guzel seyler soylemeye basladın:-)

• hangisi güzel sorması ayıp?

Erkekler Ne Diyor 10

• Mutalaka destek olur ama kilo vermek için beslenme şeklini değiştirmelisin.3 ayda 10 kilo verirsin ama bazı temel noktalar var bu konuda.

• 15 Dakika ip atlamak 26kalori 15dk tv izlemek 21kalori yakıyor. 5kalori için yormam kendimi

• Azimle işeyen duvarı delermiş @rrrrr ; seni çok azimli gördüm olacak olacak:)

• sadece ip atlamayla olmaz, bak kilo verecem diye bi çok kişi hasta oldu, dengesiz kilo verme taktikleri egzersizleri yüzünden hep, hangi şekilde kilo vermek istersen iste, en az günde 1 saat yürüyüş yapman gerekir sağlığın açısından, yinede ahu gönlün bilir karar senin.

• düzenli bir çalışma ile neden olmasın..

• kaç bin defa atlayacağına bağlı :))

• gunde 500 tane

• her gün atlarsanda iç organlarında sorun çıkabilir

• vücudun her tarafını calıştırır rutine bindirirsen saglam spor olur. bıraz agırlık yapıp sekılde verebılırsın

• kesinlikle eveeet

• cok tskur destek oldun

• hiçbir işe yaramaz.koşu en iyisi kilo vermek için

• Ya git bir diyetisyene de sende kurtul bizde kurtulalım.Ayrıca bu kadar takıntılı da olma.Yoksa hiç veremezsin bu kiloları.Ayrıca sadece ip atlayıp kilo veremezsin.

• sen benım demek ıstedıgımı anlamadın kı ben boyum uzar mı demedım uzun durur muyujm dedım sana zayıf olunca

Kızlar Ne Diyor 6

• bir tek ip atlamayla olmaz ama spor için iyi fikir

• aldığından çok daha fazla enerji yakarsan tabi ki kilo verirsin. ister ip atla ister koş ister istersen başka spor yap önemli olan harcadığın kalori miktarı

• sagol dogru sana katılıyorum

• Belirli kurallar çerçevesinde atla, yoksaa..

• Destek olur evet ama beslenmene de dikkat etmelisin.

• bende kilo almak istiyom:(

• Evet kalori yakımını hızlandırır.

• ılk defa guzel bır cevap verdın

• içini gorebılıyonmu:)

• Kimim ben

Yükleniyor...