Burun şekillendirici ürün kullanan var mı?

selam ,bi sitede burun kemigini düzleştirici burnu güzelleştiren günde 15 dakika düzenli şekilde burna takılan bi aparat gördüm benim burnumla ilgili sorunum varda ilgimi çekti böyle bişey kullanan yada duyan varmı.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 7

• 1ay

kullanmadım

• arkadaşım kullanıyordu

• İşe yarıyomuymuşşşş bende almak istiyorumda

• işe yarıomuymuşş

• onlarin hic biri bir ise yaramaz burun cerrahi islem gormeden degisim sagoamasi cok zordur ( estetik maksatli )

• kıkırdağı aldırıp içinden operasyon olmadıgı surece degısıklık olmaz...

kemığe sekıl için buyume cagında taktırıp burnunun uzamasını umıt edıp 10 yıl beklemen gerekır..

• böyle birşey mümkün değil gizemcim asid olsa erimez o kemik

• kemiğimde bişey yok ucu etli gülünce kötü görüntü çıkıyo ortaya ürün sadece burun ucumu kaldıramaz mı?

• :)

• ikisi çok farklı dişi de kremle düzeltemezsin,bu kadar takma kafana burunda hafif kemik daha kişilikli gösterior bir kızı ve bence çok daha çekici

• Öncekileri Göster
  • benim burnumdada var bende beğenmiyorum burnumu ve ne yalan söleyim ameliyat bile düşünüyorum ama sağlık açısından hiç biri sorunum yok bundanda olurum die korkuyorum ya sen de durum ne ameliyat falan olabilirsin eğer görüntüsünü sevmiyorsan.

• aynen bendede kemer var ve çok sinirimi bozuyor bence düzelmez illaki ameliyat olmak gerkir diye düşünüyorum. bunada ne zaman karar verdim biliyormusun yandan bi foptografım vardı ya bi baktım inan kocaman bi burun kadraja sığmıyor nerdeyse sonra arka plan rengindden aldım biraz burundan traşlladım o kadar değiştirdiki benim süper hatta çok daha yakışlıklı oldun lan dedim kendi kendime güven geldi birden ama dediğim gibi doğuracağı olumsuz sonuçlardan korkuyorum.

• yok ameliyatlık değil ya sadece bi kemk çıkıntısı var kemer gibi onu düzeltirmi diye merak ettm

• Bu tür şey asla doktora danışılmadan kullanılmamalı. Burun kemiğiniz erir bak.

• yok artık ne erimesi ben kulandım 1 ayı geçti keşke eriseydi :)ama burnu kaldırıyo ve daraltıyo hafif küçültüyo azda olsa işe yarıyo yani mucizemi bişe değil ama burnum eskiye nazaran daha iyi:)

• burun kemigi erir mi gerçekten .böyle palstik bişiy günde 15 dk takıomşsn 1 ay falan kullanılıyo bi denesemmi diorm ama bilemedm şimdi sana zahmet bi bakarmısın ben link atamadm seviye izin vermedi.nose up die bişey yazarsan çıkar.

Kızlar Ne Diyor 14

• 1ay

o ne hiç duymadım

• 1ay

abi ben de kullanmak istiyorum ama pahalı bişey mi onu da bilmiyorum bir de annemler görmese iyi olur :D ama sitesinde acısız diyodu...

• Selam tatlımm bir arkadasım bu dediğin şeyi 2-3 ay aralıksız kullandı şimdi burnu çok düzgün ve doğal duruyo hani ameliyattan sonra fare gibi olur ya,alakası yokk ama kullanmayı bırakınca eski haline dönermi ya da her zaman kulanırsa doğal görünumunu kaybeder mi,bilmiyorumm :)

• bugün aldım o küçücük aparatı. inanıyorum düzelticeğine burnu ama o kadar çok acıtıyo ki zaten takıcaksan 15 dakika burundan nefes almayı aklından çıkart tabi 15 dk dayanabilirsen aldık bakalım nolcak

• aynen bende soruşturdum işe yarıyormuş almayı düşünüyorum hatta .

• ya benm burnumda etli ucu hatta biraz yanlarıda çıkık burun şekillendiriciyi kullanmak istiyorum fakat bide o burun topuz olur korkum var :S yardım lütfeen ..!

• Bu tür reklamlara inanmayın. Burun cerrahi bir işlem geçirmeden kemiğin düzelebilme ihtimali yoktur. Onun yerine ameliyat olun çok fazla rahatsız edici bir durum yoksa tavsiye etmem çünkü iyileşme süresi uzun bir ameliyat ve meşakatli bir süreç bekliyor.

• canım ben kulandım 1 ayı geçti şöyle söleyim burnu hafif kaldırıyo daraltıyo yani ucunu küçültüyo ve biraz yokarı doğru kaldırdığı içinde yukardaki kemik biraz düzleşiyo yani çıkıntı görüntüsü hafifliyo..öyle aa muhteşem bi ürün diyemem çok bişe bekleme ama ben genede memnun kaldım çünkü eskiye göre daha hoş bi görüntü katı burundaki fazla etleri yok ediyo bundan eminolabilirsin inceltiyo yani ben 40 a aldım ama 20 miyede var ..

• benim burun ucum etli sadece onun kalkması lazım, üründe burun ucuna takılan bişey yok kenarlara takılıyo, burun kenarına takılan bişey nasıl burnu kaldırabilir, benimde aman aman ihtiyacım yok ama hafif ucu kalksa burnumun iyi olur :)

• Bknz bu tarz reklamlara inanmayın

• pardon ben sana yazmıcakdım bunu yanlışlıkla oldu

• ne reklamı ya kulandım diyosam kulanmışımdır .ben sadece bilgilendirmek istedim sanki ben satıyomda reklam yapıcam hahaha:)

• aslında inanmam çogu zamanda insan içgüdüsü işte herşeyden umut ediyo

• Kullanma.

• Yalan onlar

• Japonlar kullanıyor :) ama ne kadar etkili bilemem :)

• nose up adı dmi aldım 1 gun kullandım nefes alamadım :S 2.gunde esrarengiz şekilde yok oldu ortalıktan :S

• mandal gibi düşün yanları silikonlu ama 1 gun kullandım sanmıyorum bende almıştım 1 gun kullandığım için olumlu yada olumsuz bsey söyleyemicem 20 liraya satılıyo dene sen blirsin

• evet yaa o nasıl bişiyki

• bende burnumu begenmiyorum 8sınıftayken bi yüzümü otobuse carptım burnum hafif cıkıntı var ama buda beni rahatsız ediyor nefesimi zar zor oluyorum önümüzdeki sene ameliyat olucam zaten, bi şeyi bilmeden bi doktorunuzu danışın derim

• :) ayyyhh canımmm

• telefona bakarken gözlerim daldı yolda o anda otobus geldi yüzümü carptım otobuse :D çok acı cekmistim gerci komikti :D

• :D allam yaa yüzünü otobüse nasılçarptın ,kıyamam gülsemmi aglasammı bilemedim :)

Yükleniyor...