Vitamin hapları kilo aldırır mı?

tam 3 aydır "yaza kadar zayıflamalıyım" düşüncesi var aklımda, kendimi nasıl odaklamışsam,istemsiz olarak neredeyse hiçbir şey yememeye başladım. Şekersiz kahve içiyorum,çorba içiyorum,meyve yiyorum,günde 7 litreden fazla su içmeye başladım. Bunlar dışında bir şeyler yemeye çalıştığımda midem kaldırmıyor,ağrıdan ölecek gibi oluyorum. Artık yemek yiyemediğim için halsiz düşmeye başladım,enerjim azaldı. Bunu engellemek için vitamin hapları kullansam kilo aldırır mı?

Güncellemeler:
Ben aldırmamasını istiyorum amaa

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle boy ve kilonu yazmalısın .Yorum yapabilmem için ama zayıflama bile düzenli beslenmeyle olur.Böyle yaparsan hastalanırsın.Vücudun diirencini kaybeder.Canın sürekli birşeyler ister.

Erkekler Ne Diyor 6

• çok kilo aldırır

• 7 litreden fazla su icersen zehirlenirsinn deri altın su atarsın ama yag kaybı olmaycagı icin derinin de elastikiyetini bozucan sütlac gibi olucak derin

• evet düzenli kullanımı ve düzenli sporla kilo aldırır sana

• Saglikli olani birden bireye kilo vermek degil utun zamanli olarak azar kilo vermek yoksa jojo effect olur

• Balık yağı aldirir

• aksm 7 den sonra bısı yeme ekmegı yok denecek kadar tuket ve sık ama az ye.

• ben de yapamıyorum ama aksam yemek yemıyorum bu yetıyoo devam et bence tavsıye sana.. bende yaza zayıf gırmek ıstıyorum

• akşam 6dan sonra sadece su içiyorum,ekmeği küçüklüğümden beri hiç sevmem ve yemem zaten. Ama şu sık yeme olayını yapamıyorum,keşke yapabilsem

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendini bu kadar sağlıksızlaştırmışken hala kiloyu mu takıyorsun kafana? Günde 3 litreden fazla su içme vücudundaki mineralleri atmaya başlarsın. Günlük diyetinin içinde et-tavuk veya balık mutlaka olmalı, haşlanmış sebze yemen gerek, yoğurt, meyve, kahvaltı, salatayla beslenip spor yaparak kilo vermeye çalış aç dolaşarak değil. Bu şekilde beslenmeye devam edersen anoreksiyaya yakalanırsın.

• dün doktorum bana b12 folik asit karışımı bir vitamin verdi, dil altı olduğu için diğerleri gibi kilo aldırmıyormuş. c vitamini de kilo aldırmadığı gibi aksine verilmesine az da olsa katkıda bulunur mesela. önemli olan vitaminin cinsi anlayacağın.

• rica ederim:)

• Çok teşekkür ederim

• zaten reçete ile satışı yok, tam anlamıyla ilaç değil anlayacağın. şunu verdi bana: link

fakat uyarmadan edemeyeceğim 3 aydan fazla kesintisiz kullanma, b12 vücutta birikim yapan vitaminlerdendir.

• Öncekileri Göster
  • Düzenli ve dengeli beslenmen gerekir.

• Balık yağı.

• balık yağı içmeni öneririm

• Ben birçok vitamin hapı kullandım ama hiçbiri kilo aldırmadı hatta kilo almak için kullandım ama yok aldırmıyor

• rica ederim :)

• sorun değil,teşekkür ederim :)

• one day mi ne öyle bişey vermişti doktor onu kullandım,supradyn kullandım, B vitamini vardı ama adını hatırlamıyorum şimdi bide balık hapı kullandım.isimleri yanlış yazmış olabilirim

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...