• Sor
  • Bence

Vitamin hapları kilo aldırır mı?

tam 3 aydır "yaza kadar zayıflamalıyım" düşüncesi var aklımda, kendimi nasıl odaklamışsam,istemsiz olarak neredeyse hiçbir şey yememeye başladım.... Daha Fazla

Güncellemeler:
Ben aldırmamasını istiyorum amaa

En İyi Görüş

• Öncelikle boy ve kilonu yazmalısın .Yorum yapabilmem için ama zayıflama bile düzenli beslenmeyle olur.Böyle yaparsan hastalanırsın.Vücudun diirencini kaybeder.Canın sürekli birşeyler ister.

Erkekler Ne Diyor 7

• 7 litreden fazla su icersen zehirlenirsinn deri altın su atarsın ama yag kaybı olmaycagı icin derinin de elastikiyetini bozucan sütlac gibi olucak derin

• evet düzenli kullanımı ve düzenli sporla kilo aldırır sana

• Saglikli olani birden bireye kilo vermek degil utun zamanli olarak azar kilo vermek yoksa jojo effect olur

• Balık yağı aldirir

• aksm 7 den sonra bısı yeme ekmegı yok denecek kadar tuket ve sık ama az ye.

• akşam 6dan sonra sadece su içiyorum,ekmeği küçüklüğümden beri hiç sevmem ve yemem zaten. Ama şu sık yeme olayını yapamıyorum,keşke yapabilsem

• ben de yapamıyorum ama aksam yemek yemıyorum bu yetıyoo devam et bence tavsıye sana.. bende yaza zayıf gırmek ıstıyorum

• çok kilo aldırır

Kızlar Ne Diyor 6

• Düzenli ve dengeli beslenmen gerekir.

• Kendini bu kadar sağlıksızlaştırmışken hala kiloyu mu takıyorsun kafana? Günde 3 litreden fazla su içme vücudundaki mineralleri atmaya başlarsın. Günlük diyetinin içinde et-tavuk veya balık mutlaka olmalı, haşlanmış sebze yemen gerek, yoğurt, meyve, kahvaltı, salatayla beslenip spor yaparak kilo vermeye çalış aç dolaşarak değil. Bu şekilde beslenmeye devam edersen anoreksiyaya yakalanırsın.

• dün doktorum bana b12 folik asit karışımı bir vitamin verdi, dil altı olduğu için diğerleri gibi kilo aldırmıyormuş. c vitamini de kilo aldırmadığı gibi aksine verilmesine az da olsa katkıda bulunur mesela. önemli olan vitaminin cinsi anlayacağın.

• Peki doktorunun sana verdiği vitamini reçete olmadan da alabilir miyim?

• Öncekileri Göster
    • Çok teşekkür ederim

• rica ederim:)

• balık yağı içmeni öneririm

• Ben birçok vitamin hapı kullandım ama hiçbiri kilo aldırmadı hatta kilo almak için kullandım ama yok aldırmıyor

• Hangileri mesela?

• Öncekileri Göster
    • sorun değil,teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

• Balık yağı.

Yükleniyor...