Son zamanlarda cok halsizim, sebebi ne olabilir?

Son zamanlarda cok halsizim. Sabahlar uykudan cok zor uyaniyorum. Neden boyleyim bilmiyorum. Ama hic halim yok hep uyumak istiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Halsizliğin nedenleri link Halsizlik şikayeti olanlar şu testleri yaptırmalı link Eğer mevsim değişikliğine bağlı olduğunu düşünüyorsan halsizliğin şunları yapmalısın link

Erkekler Ne Diyor 8

• Düzensiz uykusuzluğun gösterdiği en sık nedenlerden birisidir uykularını düzenli hale getirirsen yaşamış olduğun bu problem ortadan kalkar..

• bana klırsa bu boş boş olmanın zararı olabilir vucut bi surece alısıyor ve bi ikişey daha sonra dan yapınca yapmak istemiyo ... tedavisi bence daimi bi r surecten gecmen...

• Uyku apnen vardır. Bir uyku merkezine görün

• mevsim.

• şu kadınların uyku ihtiyacı hiç bitmiyor

• alerjin varmı herhangi bişeye?

• Havalardan oluyor bende aynıyım.

• yapacak işin yoktur belkide

Kızlar Ne Diyor 12

• Mevsimler arası geçişlerde bunları yaşaman normal.

• havalardan

• Kan değerlerine baktır ama belki grip veya hasta olacaksin?Dinlenmene bak ve vucudunu dinle.Vücudun sanahaber verir ne istediğini.Yorgunsan bedeninin dinlenmesine gerek var.Yat dinlen.

• Ya havalardandır ya da vitaminsiz kalmışsındır.

• uykuda seratonin salgılanır,şu sıralar bir şeye üzüldüysen daha çok uyku ihtiyacı duyarsın.pek tavsiye etmem ama kafeinli içecekler deneyebilirsin.

• Kansız olabilirsin . Annemde de vardı gttı kansızlık çıktı keçiboynuzu pekmezi verdiler aslında çok iyi ama vucuduna ağır geldi bir çok insanında kullandığını duydum aslında ama yınede bır doktora gt derım.

• Mevsim değişikliği yada demir eksikliği.

• demir eksikliği uyuşukluk yapar enerjini düşürür.

• mevsimden kansızlıktan olabilir

• demir eksikliği olabilir

• stres

• bende de var.. kalem tutacak hal kalmıyor sürekli uykulu.. bahar...

Yükleniyor...