Bir günde sivilce nasıl geçer?

Allah askına napabilirim yarına kadar gecsin. Bir günde sivilce nasıl geçer? Cok teşekkürleeer :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• patlat gitsin :D

• Ne oluyor sivilce olunca anlamıyorum ki ? benimde arada çıkıyor ya alnımın ortasında yada bıyıklarımın ortasında ama dert etmiyorum :)

• cok ugrasma 3 iken 6 tı olmasın.

• yarına kadar mı ? çakmakla yak o zaman

• Gel bi şifalı tükürüğümden atayım yüzüne:)

• suphanallah

• iyi sıkıntıya girmissin.ondan..yedikleriniz de dikkat ediniz.

• teramısın antıbıyotık kremdır. harıcen uygulanır. yarına kadar olmasada ıylestırır.

• göz merhemi mi? evimde var ise yarar umarım.

• antıbıyotıkler benım bıldıgım asidiktir.
      bactropan da aynı ıslevı gorur. kızarmıs cıkmak uzrede ama acıyan sıvılce yerıne hafıce sur onu toplayıp tek noktada bırlestırdıgını goreceksın.

• teşekkürlerr

• bişey yapamassın patlatırsan da daha çok çıkar alışmaya bak onlara iyi davran :D

• geçmez imkansız

• bir günde zor geçer

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzelce dezenfekte et yüzünü ardından sıradan bir nemlendiriciyle nemlendir yüzünü.

• regL dönemin yaklaştıysa bu yüzden de çıkıyo olabilir regL olunca geçer elleme

• aa bakın o acıdan hic bakmadım şu an o donemdeyim ondan mı cıktı gecicek mi?

• Öncekileri Göster
    • tamam cok teşekkürler.

• rica ederim

• Yapacak bişey yok sıkma sıktıkça çoğalır kapatıcıyla kapatmayı dene :)

• teramısın antıbıyotık kullandıktan sonra yüzün geçtimi ona göre bnde kullanıcam

• Nemlendirici kullan.

• bebe asprını ez+suyla karıstır yuzune sur yarım saat beklet sabah hepsı kurumus olucak

• Dua et

• Yüzünü dowe sabunla yıka güzelce. sivilcelerin üstüne arko krem sür erken geçiyo denenmiştir.

• önce sabunla yıka sonra limon sür kökünü kurut adilerin :D

Yükleniyor...