• Sor
  • Bence

Hızlı bir şekilde nasıl kilo alırım?

18 yaşındayım 44 kiloyum..! nasıl kilo alırım hızlı bir şekilde ? kilo aldırıcı ilaç kullanmak istemiyorum. kahvaltı alışkanlıgım yok denecek... Daha Fazla

En İyi Görüş

• elizabeti bırakmalısın dostumm...

• buna karar verdim basarabilirim umarım.ayrıca yorum artı 1 yani :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Diyetisyenin yaptığı programa uymak zorundasınız aksi takdirde diğer yöntemlere başvurursan ilerde çıkabilecek hastalıklara zemin hazırlayabilir.Anlık düşünme.Ki daha 18 yaşındasın.

• cok haklısın :(

• Aynı ben.Beni anlattın sanki

• ne yapcaz :(

• Öncekileri Göster
    • geçen gün internette gördüm çörekotu bal karışımı yemekten sonra yersen kilo aldırıyormuş.

• ımm bi nette arastırsam ii olcak sanırım

• Eger gercekten kilo almak istiosan uymaya calis ilk zorlanirsin ama sonra alisirsin

• gündüz dershaneden gelip gece gec saatlere kadar pc basında olmaktan fırsat kalmıyo ki :/

• Yanindan hic yemek abur cubur eksik etme dershanede yiyebiliosan orda ye pc basina gectinde ye hep yaninda bise bulunsun :)

• anladım yapmaya calıscam :) tskrler

• Doktora gitmelisin önce.

• bol bol fast food ye

• Keşke yer değiştirsek bende pek almıyorum ama vermiyorumda:-D

• ben hemen kilo verebilirm ama alamıyorum :(

• Öncekileri Göster
    • Himm ciddi zayıfmışsın ya

• evet :(

Erkekler Ne Diyor 10

• Boyun kaç bu arada.

• 165

• sora basla yoksa yırtınsa agzına masrafayla serbette dökseler gene alamassın metobolizman şu an 2 bin motor gibi hızlı yakıoo

• herşeyi denemişsin zaten sende sana verilen görevi yapma sorumlulugu yok.sorumluluk sahibi olsan doktorun dedigi şeyleri yapar ve kilonu alırsın

• ama yazdıgı yemekleri yiyemiyorum ya bi cogunu yani :( abur cubur yok diyo ben abur cuburla yaşıyorum nasıl uyabilirim ki :/

• yavaş yavaş abur cuburu keseceksin

• akşam 18 den sonra abur cubur tüket kesin kilo alırsın :))fast food da çabası

• Şabat Donat,milli guresçi grekoromen de 130 kg,su an milli takım antrenoru, onun bir sozu var hic unutmam,"yemeği süratli yiyceksin ki doydugunu anlayana kadar daha cok yemiş olcaksiniz,YİYİN YİYİN" derdi.kusana kadar yiyceksin,kusmayacaksın ama :) tüyo şu; yemeği zımba gibi yiyceksin abur cuburu yemekden sonra yiyceksin, kuruyemiş oyle bir avuc degil ama en az 150-200 gr fazla yıyebılıyosan daha ye, cips, tatlı,çikolata,ama unutma BUNLARI YEMEKDEN SONRA yersen faydasını gorursun. yemekden once yersen doygunluk hıssı verır yemek yıyemezsın. yemekden kastım da yarım paket makarna yanında tavuk,corbası fılan yani olcu olarak gozunde canlansın:)

• cok tesekkürler fakat bi sorun var ben yemegi yavas yerim az yerim isteyerek yaptıgım bir durum değil yani.hızlı yemeye calıstıgım zaman midem agrıyo kusasım geliyo :S

• rica ederim,ilk baslarda kusarsın belıkı ama alısırsın bir sure sonra,hatta sonra yavas yemeyi ozlersın:) yiyceksın baska caresı yok almak ıstedıgın kılo gokten inmıyo:)

• aynen ben de. Boy 1.75 yaş 18 kilo 53

• 44 kilomu :O rüzgarlı havalarda dolaşma pek yeğen

• hamur şeyler yemeye calıs

• valla bende alamıyorum 180 boyundayım 19 yaşındayım kilom 58 60 arasında

• doktorun dediklerine uy kilo alırsın

Yükleniyor...