• Sor
  • Bence

Iltihaplı dişe ne iyi gelir ?

Sorum başlıkta gibi .s.Tedavisini başlattırdım dişimin.Doktorum dedi ki senin dişin çok kötü normal başka yerde olsan bu dişini çekerler dedi bunu... Daha Fazla

Güncellemeler:
Eczane bunu vermiş link
12 saatte bir tok karnına kullan demiş iyi gelir demiş bakalım bunu
kullanıcam inşALLAH ağrı geçer ya .s 9,5 lira fiyatı ilaçın bakalım
ağrıyı sonlandıracakmı :D

En İyi Görüş

• ağrı kesici haplarını değiştirebilirsin daha etkili olanları var şiddetli ağrılar içinyada ağrı kesici iğne yaptırırsın hem daha çabuk etki eder hem daha uzun süre rahatlatır

• link bundan kullanıyorum

• Öncekileri Göster
    • arveles iyimiş ondan aldırayım ben en iyisi :D yoksa hiç bir şey yaptırmıyor
      bu diş ağrısı

• iltihap varsa antibiyotik işe yarar tedavi edeceği için ağrıda gider
      sadece ağrı kesici içme derim

Kızlar Ne Diyor 5

• 35 lik rakı

• aman aman kalsın .s o orayı daha çok yakıp beter ağrı yapar

• antibiotik kullan

• antibiotik aldırdım güncellemede resmi var

• Öncekileri Göster
    • derin bir abse var demekki dişn ölüyor bence doktora koş

• bugün gidecem randevum var .cuma günü gitmiştim çarşamba gününe kadar
      çok şidetli ağrım oldu.şimdi ağrım geçti .

• Naz da naz.Katlanacaksın lan.

• he bide sen bana sor :D

• eczaneye danış bence, en sağlıklı ve garantili yol

• aldırmaya yolladım bakalım :D ne vericekler

Erkekler Ne Diyor 3

• kanal tedavi kurtarmazsa dişin çekilmesini de istemiyorsan apikal rezeksiyon diye bir operasyon geçiriceksin.o ne diye merak ediyorsan youtube a yaz izle

• aman kalsın o dişi çektiririm daha iyi .s .s midem kalktı lan

• antibiyotik iyi gelir.

• çok kötü ağrıyor ya .s yemek yerken zorluk çekiyorum aldırayım o zaman
      antibiyotik o zaman

• başka birşey kullanamazsın malesef.iltihaplı olduğu için çekemezlerde.o yüzden bir an önce aldır ve bitene kadar kullan.2 veya 3. hapı içtiğinde biter ağrın

• aldırayım ya çok kötü ağrıyor .s .Bu hafta yine randevum var işte cuma günü
      yine gidecem 2 seans başlayacak

• Diş doktorun eger kanal tedavisi yapcaz dediyse ve yapıyorsa diş te iltihap yoktur.Eger dişte iltihat var da tedaviye basladıysa eger hata yapıyor demektir.İltihap şişlik yapar.Şişlik olunca da antibiyotik kullanman lazım.Eczanenin sana verdigi ilaç Antibiyotiktir.İltihap var ise eger croxilex I Sabah aksam 1 er tane tok karnına kullan.İlacın kutusu bitinceye kadar kullanman lazım.Dişin içindeki sinirden kaynaklanan bir agrı oldugundan dolayı cok sıcak ya da cok soguk birseyler yeme ya da içme.Agrı kesici olarak Apranax fort tb de kullanman lazım.Onu da Sabah aksam tok karnına bol suyla kullanman lazım.Gecmiş olsun.

• dişte iltihap var ama ondan kanal tedavisi yapıyor .antibiyotik aldım bugün
      güncellemede resmi var onu kullanıyorum 12 saatte bir tok karna

Yükleniyor...