• Sor
  • Bence

Sivilcenin geçmesi için ne yapmalıyım?

Kaşımın ortasında küçük bir sivilce çıktı iltihaplı ucu beyaz ne yapsamda geçse bu sivilce iz kalmadan :(

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 8

• İz kalmadan geçmesi için sıkmamalısın.Sivilcelere sürmek için cleocin-T gibi solüsyonlar var.Dermatolağa gittiğinde öneri alabilirsin bu konuda.

• elleme kendiliğinden geçmesini bekle..

• amvay tedavi edici lipstick al kullan 3-5 gün arasında geçirmezse istediğin msı at ben ve tüm arkadaşlarım benim sayemde bu problemi çözdük ve işin güzel tarafı belli bir süre sonra birdaha çıkmıyor o bölgede snırım alttaki iltihabı kurutyr

• Patlatmalısın:)

• Sakın oynama; patlatma, dokunma, yıkama.. Hiç bir şey yapma.. 2-3 sonra kaybolur gider.

• yıkama diyosunda yüzümü yıkamadım nasıl durucamki pazartesi günü işlerim var dışarda yaa off birde sevgilimle görüşcem ondan :(:(

• Dokunmaaa...

Vücut kendi kendini tamir eder.. Ama yinede biraz terle ve sebze-meyve ye..

• öyk :D yireenççç dokunma öyle bi süre sonra kendi patlar

• clean clear ve onun toniğini al . Bende çok sivilce vardı . Onu kullandım düzenli olarak yüzümde sivilce kalmadı diyebilirim.

• yüzünü fırsat buldukça sabunla yıka

Kızlar Ne Diyor 10

• aksil sür.ertesi güne kurutur.

• Beklemelisin.

• hm sıkma imex var sivilce kremi ne kdr işe yarar bilemicem ama duymştm lazım olrsa diye aklmdaydı denemedm ama dene istersen işe yarıyor diyenler var

• şu tıp o kadar sey için etkılı cozum bulduda su lanet sivilce için kesin bir cözüm bulamadı :)

• Benim hiç sivilcem olmadı 1-2 defa oldu tabiki onlarda küçük ve yüzümün görünmeyen yerlerinde :D ben hiç bişey yapmadım kendi geçti tabii cilt tipinede bağlı bunu arastır bence ve sivilceni patlatma iz kalabilir veya çoğalabilir

• Yüzüne kesinlikle ellememen lazım ve sabah akşam kaliteli bir sabunla yıka hiç birşey kalmaz denenmiştir.

• Bırak geçer o.

• limon suyuna bula kuruturmuş

• En iyisi bir şey yapmamak..Zamanla kendi geçecek zaten.

Yükleniyor...