Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Sivilcenin geçmesi için ne yapmalıyım?

Kaşımın ortasında küçük bir sivilce çıktı iltihaplı ucu beyaz ne yapsamda geçse bu sivilce iz kalmadan :(

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Regldaysan elleme gectikten 3 5 gün sonra kendiliğinden kaybolur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İz kalmadan geçmesi için sıkmamalısın.Sivilcelere sürmek için cleocin-T gibi solüsyonlar var.Dermatolağa gittiğinde öneri alabilirsin bu konuda.

0|0
    0|0
  • elleme kendiliğinden geçmesini bekle..

0|0
    0|0
  • amvay tedavi edici lipstick al kullan 3-5 gün arasında geçirmezse istediğin msı at ben ve tüm arkadaşlarım benim sayemde bu problemi çözdük ve işin güzel tarafı belli bir süre sonra birdaha çıkmıyor o bölgede snırım alttaki iltihabı kurutyr

0|0
    0|0
  • Sakın oynama; patlatma, dokunma, yıkama.. Hiç bir şey yapma..

2-3 sonra kaybolur gider.

0|0
    0|0
    • yıkama diyosunda yüzümü yıkamadım nasıl durucamki pazartesi günü işlerim var dışarda yaa off birde sevgilimle görüşcem ondan :(:(

• Dokunmaaa...

Vücut kendi kendini tamir eder.. Ama yinede biraz terle ve sebze-meyve ye..

• öyk :D yireenççç dokunma öyle bi süre sonra kendi patlar

0|0
    1|0
  • Patlatmalısın:)

0|0
    0|0
  • clean clear ve onun toniğini al . Bende çok sivilce vardı . Onu kullandım düzenli olarak yüzümde sivilce kalmadı diyebilirim.

0|0
    0|0
  • yüzünü fırsat buldukça sabunla yıka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• aksil sür.ertesi güne kurutur.

0|0
    0|0
  • şu tıp o kadar sey için etkılı cozum bulduda su lanet sivilce için kesin bir cözüm bulamadı :)

0|0
    0|0
  • Beklemelisin.

0|0
    0|0
  • hm sıkma imex var sivilce kremi ne kdr işe yarar bilemicem ama duymştm lazım olrsa diye aklmdaydı denemedm ama dene istersen işe yarıyor diyenler var

0|0
    0|0
  • limon suyuna bula kuruturmuş

0|0
    0|0
  • Benim hiç sivilcem olmadı 1-2 defa oldu tabiki onlarda küçük ve yüzümün görünmeyen yerlerinde :D ben hiç bişey yapmadım kendi geçti tabii cilt tipinede bağlı bunu arastır bence ve sivilceni patlatma iz kalabilir veya çoğalabilir

0|0
    0|0
  • Bırak geçer o.

0|0
    0|0
  • En iyisi bir şey yapmamak..

Zamanla kendi geçecek zaten.

0|0
    0|0
  • Yüzüne kesinlikle ellememen lazım ve sabah akşam kaliteli bir sabunla yıka hiç birşey kalmaz denenmiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...