• Sor
  • Bence

Sinirlenince titremek, üşümek

Sinirlenince, heyecanlanınca, korkunca üşümek geliyo üşüyorum sonrasında titreme başlıyo. Açıkcası uzun zamandır boyle olunca korktum sinirsel bişey midir sizinde başınıza geldi mi bu gibi durumlar?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sinirlendiğini düşünmek bile tuhaf geliyor bana neden bilmiyorumtolerans seviyenin hep yüksek olduğunu düşünmüşümdür :d:d

Erkekler Ne Diyor 13

• aniden korkunca sırtım karıncalanıyo benim

• İçime bir şüphe düşünce ya da çok korkunca soğuk terlerim sadece

• Hep gelir bana elim titrer ayağım kendiliğinden haraket eder kontrol etsem bile tekarar olur sinirlerin gerilmesinden oluyor ya sinir oldunda sinirleirn gerilyor ve istem dışı şeyler yaparsın

• Bende de de olur öyle sinirden titrerim

• Hormonal bir durum galiba...

• sanırım psikolojik oluyor

• yaklaşık 1 senedir bende olmaya başladı benimkisi tamamen pisikolojik eski kız ark saolsun

• Bende eskiden böyleydim. Zaman geçtikçe sakin kişiliğim ağır bastı şimdi olmuyor. Arta kalan bir kalıntı var, ara sıra birden titreme gelir ve geçer. Sinirsel bir şey sanırım pek değil kişisel bir şey.

• ewet geldi bir gün yine sinirlenmiştim ve ben en sonunda kasıldım... ellerim ayaklarım kasıldı konuşamadım.. ağır depresyona girdim çeşitli tedaviler gördüm... durma pskiyatriye git yılanın basını küçükken ez..

• olur öyle aniden bişey salgılıyodu vücut gayet normal yani cayırt

• Nörolojik bir sıkıntı olabilir bir doktora görün derim birşey kaybetmezsin

• sinirlenme o zman celibon hanım :D

• neden oluyo bilmiyorum ama bende de ara sıra iğneler batıyo gibi vücuduma

• benim hep başıma geliyor :(

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet.Ellerimde hafif titremede oluyor,geçici sinir boşalması sanırım.

• bende arada bir titreme geliyo bir arkadaşım deli oldumu düşünmüştü

• Cok sinirli bir yapim var sinir krizi gecirdim bir kac jere nefes almiyosun bacagini kontrol edemiyosun ve ellerin ozellikle kullandigin elin titreme oluyor hafif degil ama baya sara krizi gibi oluyor bende

• evet bana da oluyor bu ara sinirsel sanırım

• Aynısı bendede oluyor bende hep merak etmişimdir. Özellikle heyecanlandığımda ve korktuğumda

• Bende de en çok sinirlenince oluyo bacaklarım zangır zangır titriyo

Yükleniyor...