Hergün 30 dakika tempolu yürüyüş yeterli mi?

1.65 boy 55 kiloyum görüntüm normal ama 5 kilo daha vermek istiyorum. 3 gündür hergün 30 dakika tempolu yürüyüş yapıyorum aynı zamanda yediklerimede dikkat ediyorum. Sizce yeterli mi? Başka yöntemlerde var mı? Sağlıklı bir şekilde kilo vermek istiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kilon normal ki ya hatta 2 kilo almalısın Vücut Yüzey Alanınız: 1.6 metrekare Yağsız Vücut Ağırlığınız: 44 kg İdeal Kilonuz: 57 kg Vücut Kitle Endeksiniz (BMI): 20.2 kg / metrekare Sonuç: Kilonuz tamamen normalBoyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz.

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 3

• 30 dk çok az 1.buçuk 2 saat yürü.

• çok zor oluyor yahu bir de sinüzitim var terleme baş ağrısı yapıyor :) ama zorlayacağım faydası olacaksa

• Kilo vermek istiyorsan 40 dk uzerinde yurumelisin cunku vucut 40 dk tempolu yuruyus sonrasinda vucuttaki yagi yakmaya basliyor.. Kalin kemikli degilsen boyuna gore kilon en normal sagllikli hali, kalin kemikliysen 5 kilo ver ama 50 kilodan az olman sagligini tehdit edebilir bunu goz onunde bulundur ve sen karar ver

• yok kemiklerim kalın değil minyon tipli biriyim ama artık kıyafet kalıplarını filan çok küçük yapıyorlar bu da moral bozuyor :)

• şuan için yeterli 1-2 hfta sonra falan 1 saate çıkartabilirsin süreyi.evde de yapılcak kısa süreli egzersiz videolarından faydalanabilirsin.

Yükleniyor...