Günde 40 dk yürüyüş ..

Günde 40 dk yürüyüş ve 1500 kalori tüketimi ile bir ayda tahmini olarak kaç kilo verilebilir?Not:ekmek , tuz , şeker , çikolata yok

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• max 1 veya 2 kilo oda aburcuburu kestıgın için . yürüme kilo verdirmez bana göre

Erkekler Ne Diyor 6

• Kilo vereceğini inanıyorsan verirsin bundan emin ol

• eğer yeni diete başladıysan yani tuz şeker cikolata ekmek filan bunları da yen kestiysen ayda 10 kilo garanti ama ilk 1 ay tuzu filan önceden kesip yürüyüşe yeni başladıysan ayda 5 kilo belki verirsin

• bir haftada 3 kilo gitti. sanırm bu giden ödem :/

• bence böyle yuruyus gıbı güzel bır sey yapıyorsan yemekten kısma

• Çok tanıdık geldi soru. Yürerken kalbinin attığını hissediyorsan, tempoluysa. Kilo verdiğini tartıda götmesen dahi vücudun sıkılaşır.

• 40 dk yapma bir saat yap , kaç kilosun ? boy kaç ?

• 1.69 , 78 kiloyum :/

• Öncekileri Göster
    • 55 kilo çok fazla , 65 benm için ideal

• o da fazla ama sen bilirsin

• 5 kg rahat verirsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• 4 rahat verirsin

• Bu şekilde net bir cevap alamazsın maalesef. Günlük yürüyüş dışında diğer aktivitelerini ve daha önceden ne kadar yiyodun kilon boyun da önemli. Detaylı bilgi almak istersen bana ulaşabilirsin.

• Canım ben 1 saat yürüdüm günde eve uzay yürüyüşü diye geçen biey var ondan aldım. Hayli de ucuzdu. Ve 50 mekik çektim. Bel haraketi yaptım az az. Hala yapıyorum. Neyse işte çikolata dair her şeyi yedim. Ve eskide göbeğim elime geliyordu şu an gelmiyor bu yaklaşık 1 2 haftada oldu

• tartıldın mı kaç kilo verdn ?

Yükleniyor...