Elazığ'da yaşayıp cildiye doktoru tavsiye edebilecek var mı?

selam arkadaşlar cildimde sivilcelenme var elazığda yaşıyorum. ii bir cildiyeci arıyorum ama kime gideceğimi bilmiyorum. cildiye konusunda her doktor bilgili olmuyor çünkü birkaç tanesine gittm ama faydalı olmadı. elazığda yaşayıp ya da bilen varsa bana ii bir doktor önerenbilir misiniz?

Güncellemeler:
yorumlarınız için teşekkür ediyorm arkadaşlar sanırım elazığda yaşayan yok bu sitede :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Elazığ'lılar o gibi konularda genelde İstanbula gelirler...ve bence sivilcelerine karşılık tedavi olarak değişik koruyucu kremler var, onların prosedürüne uygun Uygularsan yararını görürsün, Ayrıca dışarıdaki yemekleri çok lezzetli olmakla beraber yağlıdır da..dikkat etmek lazım..Özellikle Harput Kalesindeki lokantalara... :-)

• daha fazla üstüne gitmiyorum. :) teşekkür ediyrm

• google dedeye " Yüzde Cİlt Sorunu " diye arartırsan bir tedavi yöntemi çıkar elbet..! :-)

• ne yapayım ama yokki orada cildiye sen sadece isimlerini bildiğin için saymaya devam ettin :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• ben elazığ da yaşıyorum.. ama malesef ben de bilmiyorum üzgünüm :(

• :))

• :) düşünmenz yeterli

• rica ederim.. size keşke yardımcı olabilseydim :(

• Öncekileri Göster
  • ben mersin sanıırm yoktur geçmiş olsun sorun düzeldimi yoksa araştırma yapım

• ok rica ederim

• gerek yok teşekkürr edyrm

• google da var ben gördüm

• Erzurum'da olsaydın sana Ebru Zehra AYGÜN derdimde yoksun :) kadın bu dalda bildiğin mastır yapmış :))

• teşekkür ediyorum :)

• yok yok şaka yapıyorum tabiki araştırcaksın.. elimden gelen bişi olursada ben buralardayım yardımcı olurum ;)

• ya olur mu efendim :) burada babamın çok ii dediği doktorada gittim ben beğenmedim:) herkese göre değiişiyor çünkü onun cildi sonuç alıo benimki alamayabilio :) cilt diyince korkuyorsun o yüzden. yoksa eminim senin doğru söylediğinden :) yanlış anlamayın lütfen beni

• Öncekileri Göster
  • Baskilde askerlik yaptım elazığ merkez de fena değil küçük müçük ama şirin :)) Bir tane yeni,güzel bir hastane açılmıştı oraya sordun mu adını unuttum

• :) her yere cilt konusunda güvenemyrsn

• Yeni açılan gazi caddesine yakın olması lazım evet

• merkezde ufuk çağrı var :) gazi caddesinin oralarda onlardan mı bahsedyrsn acaba

• gogoleden araştır

• Bence elazığ'da yaşama gakkoş , o nasıl bi soğuktur öyle cildin hep bozulur orda :-))

• merkez

• Elazığın neresindensin. ?

• şu an eridi ama :)))

• Öncekileri Göster
  • elzaığa hiç gitmedim bilmiyorum

• Bilmiyorum

• bu nık bu resımlı bırınden elazığ mı cıktı:)

• :)

• harkulade...

• öyle olsun bakalım :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Googel dedeye sorsan daha çabuk bilgi edinirdin ... link

• onuda denedim :)

• Devlet hastanelerini dene o zaman ...

• buradaki iki doktor görünsede artık orada değil. tek tek hastaneleri aradım. içlerinden gittiğim doktorda oldu ama sonuç alamadım. gidip bilen varsa ona gitmek istyrm

Yükleniyor...