Uzun boy ve kısa boyun avantajları nelerdir?

bayanlarda 1.60 -1.70 arası yani 1.60 danda kısa olabilir tabi nasıl avantajları var yada kötü yanları var.1.70 üstü kadınların ne avantajları ve kötü yanları var ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• manken basketbolcu voleybolcu olmak gibi bir takıntı yoksa uzun boy yada kısa boy bir insana hayat akışında yada kadın erkek ilişkilerinde bir üstünlük yada dezavantaj sağlamaz uzun boylusun diye lokantada bedava yemek yiyemezsin yada bir sınavda uzun boyun var diye 20 puan extra vermezler hayatta üstünlük ancak zeka yetenek azim hırs mücadele gücü ve bunların doğal bir sonucu olarak elde edilen maddi imkanlar sonucunda insanların önüne gecersin maddi imkanın artarkende mütevazi ve ahlaklı olmayıda öğrenmişsen diğer insanlara üstünlük sağlamışsındır

Erkekler Ne Diyor 10

• bence boy kilo önemli değil, kendine bakan , bakımlı biri oldumu hepiniz güzelsiniz. eşimde 1,53 ve 51 kilo. etrafınıza bakın haklı olduğumu göreceksiniz.

• Çok fark var. Açık yazarsam ihtar yerim..Bende kalsın.

• uzun boyun bir faydasını henüz görmedim ben. bulaşık makinasını boşaltırken bile bardak çanakları ben yerleştiriyorum. yerleri yüksek olduğu için.

• uzun boy ülkemizde az bulunan bişey olduğu için öncelikle dikkat çekicidir. eğer birazcık da bakım varsa göz doldurur. ama bakımsız ve özensiz olanlar için hem giyim kuşam sıkıntı olur hem de çabuk dikkat çektiği için karşısındakileri rahatsız eden bir görüntü sergiler.kısa boy ise ergenlikte kompleks nedeni olabildiği gibi bu durum ilerleyen yaşlarda da devam edebilir . yine uzun oylularda olduğu gibi kıyafet seçimlerinde ve yeni kıyafet alımlarında sıkıntı olabilir. ilk aklıma gelenler bunlar :)

• laplaplap gunaydın 1.70 üstü olsa fena olmaz ama başka güzellikler o açığı kapatır eğer kısaysa..bu arada 1.84 boyum ..:)) ama avantaj dezavantaj gözüyle bakmıyorum...

• Bişeye uzanmaya calıstıgında boyu yetmez sanırım mutfakta falan :) Ben yardım ederım o zamanda:P

• "kadının uzunu sokakta kısası yatakta." alakasız bir sokak serserisinden alıntıdır.

• Kısa boy sorun değil aslında sadece biraz kilo ile birleşince pek hoş olmuyor o kadar. uzun boyda da bir zerafet var ilgi çekici..

• 170 üstü candır yolda deprem yaratır birazda kalıp varsa bide topuklu giymişse d

• kısa boy dezavantaj uzun boy olmalı kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 5

• boyum 1.65avantaj veya devantajını yaşamadım topuklu giymem için benden uzun sevgili arıyorum

• 1.79um dezavantajı yolda yururken butun gozlerın ustunuzde olması ve boydan yeterınce dıkkat cekıldıgı ıçın gıyınıse 10 kat daha ozen gostermek.avantajı ıse aşıgım boyuma:)

• Sitenin en kısası muhtemelen benimdir. Ama hiç bi dezavantajını yaşamıyorum. Kısayım bu yani. Bu kadar :D

• boyun kaç :)

• Öncekileri Göster
    • Sevgilimde 1.55 mini minnacık yanında çok güzel duruyor kafasını kaldırıp bakmaya calısması falan :D Çok şirin oluyor boyu kısa olanlarda dert edılcek yan yok bence

• Bencede yok :) İyi böyle. Hem minyonlar daha geç yaşlanıyolar :D( Kendimi avutuyorum burda)

• Ben 1.63 um bi avantajini da gormedim, dezavantajinida.. Topuklularla kurtariyorum kisaligimi. :) Ama 1.70 olmak isterdim..

• bebişim şansın olacak salla kiloyu boyu güzelliği :)))olanlara baksana misal ben misal sen :)

• evet bebeeeö aynen öle

Yükleniyor...