2 aydır adet görmüyorum. Hamile değilim. Neden olabilir?

merhaba. kan testi gebelik testleri yaptım hamile değilim.kesin sonuç çıktı. ama ilişkiye girdikten sonra 2 aydır adet olmuyorum. olma belirtisi de yok neden olabilir sizce.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hormonlarda bir problem olabilir, ya da hamile kalabileceğini sandığından stres yapmış olabilirsin, ya da başka bir neden de olabilir, nedenler çok çeşitli. Biliyorsun vücudumuzda ya da sistemimizde oluşacak en küçük bir sorun başka sorunları da doğurabilir. Pimpiriklenmeye gerek yok, doktora git derdini anlat, gerekli tahlilleri yaptır, öğren, kurtul. Haa bir de evlenmeden ilişkiye girme. Sana yazık olur...

Erkekler Ne Diyor 12

• .$*)_;&$$$*()',.&

• Adet gecikmesi her zaman hamilelik belirtisi midir link Adet aralarım çok uzun neden olabilir link

• dış gebelik olabilir.yada durum sadece stres ve yorgunluk kaynaklıdır

• dış gebelik olmuşsundur belki. o belli olmaya biliyomuş baya bi süre.

• Gizli kullanıcıda Gizli gebelik olması normal bence..

• sormadım :/

• Doktor yok dedi ise korkulcak bişey yok o zaman..Doktor'a sormadın mı peki neden adet olmuyorum diye ?

• ıyıde test yaptrdım doktor bısey yk dedı

• Hamilesın test yanlıştır doktora görün

• hormonal dengeden kaynaklanabilir. kadın doğum kliniğine başvur.

• Erken yaşta menapoz olayı varmış bilginiz olsun.

• korkutma nolur ya .s

• tekrar test yaptır bence

• o zaman doktora görun nedenini anca orda ögrenirsin

• ama hamılelıkle ılgılı belırtı flan yok kı .s

• testlerde hata payı vardır. Doktora görün. Hem de hemen. Eğer hamilelik söz konusuysa kürtaj süresini geçmiş olabilirsin.

• Doktora gitmelisin farklı bir şey olabilir

• doktora görüntestler doğru çıkmayabiliyor

Kızlar Ne Diyor 5

• stres olabilirpolikistik over olabilirkarnın içi bölges,nde yumurtalık çevresinde yağlanma olabilirstres olabilirgeciktirici hap kullanıldıysa eğene düzen bozulmuş olabilirdoğum kontrol hapı kullanılıp tablet bitmeden bırakıldıysa olabilir

• Canım aynı sorun bende var . En son 16 ocakta gördum ve hla gelmedı testlerım negatıf sonuc verdı . Ona rağmen hala glmedı

• 18 yaşından küçüksen düzensiz olması normaldir.Değilsen strestendir.

• strestendir eğer kan sonucuda negatifse

• o zaman pko lusundur veya başka bir hormonal sorun olabilir

Yükleniyor...