Kalp ritmi bozukluğuna ne iyi gelir?

bu sene sınava giricem o yuzden de stresliyim.stres resmen dengemi değiştirdi.kalbim bazen çok hızlı atıyo sanki çok heyecanlanmş gibi hissediyorum kendimi. bide ensem ağrıyo stresten olsa gerek.efexor kullanıyorum bu arada.pskytrstme söyledim ama strestendir dedi bişey demedi ama bu durum rahatsız ediyo beni.önerisi olan?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ritim bozukuğu değilde çarpıntı seninki sanırım.Çarpıntını psikolojik ve organik nedenleri var.Kalp çarpıntısı neden olur link

Kalp çarpıntısı nasıl tedavi edilir link

Psikiyatristinin dediği gibi psiklojik olabilir.Onun için de kardiyoloji uzmanıana gdip durumu anlatsan iyi olur bence.

Çarpıntının nedeni nasıl belirlenir link

Çarpıntı hangi durumlarda sorun olarak kabul edilmeli link

Erkekler Ne Diyor 6

• aynen bende de öyle oluyo heyecanlı hissediyorum kendimi yattığım zaman çok oluyo niye bilmiyorum

• siyami ersek hastanesi :-))

• aşırı yorgunluktan uzak kalmalısın

• Öncelikle kalbin hızlı veya yavaş atmasını tam olarak tanımlaman gerekir. Yaş grubuna göre kalbini dakikada 60-100 arasında atması normaldir. (Sayıp saymadığını yazmamışsın.) Fakat kalpte bir artimi, yani ritm bozukluğu, varsa evet bu Efexor'un yan etkileri arasındadır.

• Efexor'un böyle bir yan etkisi (bilinen) bulunmamaktadır. Aile Sağlığı Merkezinizle iletişime geçerek düzenli kan basıncı ölçümlerinizi yaptırabilirsiniz.

• ya sadece hissettiğim durup dururken heycanlanmak kalp ritmimin hızlanması..

• galiba aşırı sinir stress olmalı.bitkisel olarak karabaş otu..melisa yapragı...kırmızı alış çiçeği...

çoan çökerten bitkileri iyi gelir.

• stress i azaltıp sadece limon kokulu melisa (hint melisası) da iyi gelecektir.

• bunlar iyi gelir mi

• git ekg çektir ondan sonra da bunu kalp doktoruna göster o zaten gerisini halleder.

• doktoruna söyle o zaman stersi az indirmek için sana öneriler de bulunsun.

• çektirmiştim bi sorun yok her şey stresten bende..

Kızlar Ne Diyor 3

• Yediklerine dikkat et, kafeinden kaçın.

Bol şans.

• Sizde ki ritm bozkluğu değil çarpıntı olma ihtimali yüksek.Bunu sistemsel olarak araştırmak gerekir.Kapsamlı bir check-up yaptırın.

• rıtm bozuklugu hastasıyım.ama senınkı çarpıntı gıbıme geldı.rıtm bozuklugu daha farklı oluyor

• evet pardon carpıntı olmalıydı..

Yükleniyor...