Göz sulanması ve çapaklanmasına ne iyi gelir?

Mesleğim gereği devamlı biglisayar başında tasarım sürecindeyim.Tavsiye edeceğiniz doktor ve gözyaşı damla markası vb şeyler varsa çok sevinirim arkadaşlar.

Güncellemeler:
herkese çok teşekkür ederim..beni yarın doktora gitmeye teşvik ettiniz en azından.. :) 22.ci göz doktoruna yrn gideyim bi bakalım..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 7

• O kadar doktor gezmenize rağmen mi bir çare bulamadınız?

• bence sana iyi bir göz damlasi yarayacaktir eczane ye git sana en iyisini tavsiye ediceklerdir zaten, bende bir ara bu sorunu yasadim doktor bana damla yazdi hemen 1-2 gün sonra gecti

• gözlüğüm zaten var ve aktif olarak kullanıyorumda,kastetmiş olduğun özel cam'ı anlamadım..biraz detay veririmisin.radyasyon koruyucu filtreden bahsetmiyosun dimi?

• arkadas yorumu susam kardesine yapicaktin herhalde istersen oraya kopyala ki arkadasimiz görsün yazdigini benim o camlar hakkinda herhangi bilgim yok yoksa bende cevaplardim :P

• Geçmiş olsun.

• gözlük kullanmalısın kullanıyorsan da pc için olan özel gözlük camları var onlardan edin, ayrıca pc kullanırken ekrana çok yakın durmamaya çalış bir de arada bir mola verip gözlerini dinlerdir.geçmiş olsun

• gözlüğüm zaten var ve aktif olarak kullanıyorumda,kastetmiş olduğun özel cam'ı anlamadım..biraz detay veririmisin.radyasyon koruyucu filtreden bahsetmiyosun dimi?

• çayy . pamuga soguk çayı dök ve gözüne cok iyi gelir dinle beni:)

• Göz nezlesi olmuşsundur belki.

• bende senelerdir var ya.. 21 tane doktora gittim çözemediler olayı..

• 21 :Oo

• doktora git

Erkekler Ne Diyor 7

• Göz sulanması neden olur link Nasıl tedavi edilir link Çapaklanma hangi göz hastalıklarının belirtisi olabilir link Özellikle tıbbi konularda gerekli ilaçların kullanımı doktora gidildikten sonra yapılmalı.Dokora gidip gerekli tavsiyeleri almanı öneririm son olarak.

• soğan suyu..

• Bu sorun bi kaç farklı sebepten meydana gelebilir. Çapak problemi varsa bakteriyel bir enfeksiyon olabilir.

• En dogrusu dr gıtmek

• dostum bunlar önemlidir özel bir doktora git bence yarın göz bu hata kabul etmez

• düzgün bi monitor al sorun kalmaz. bende olmustu zamanında öyle çözdüm

• yok be dostum denedim o ihtimali banamısın demiyo..

• gözlük tak kesin düzelir

• sağlık konularında kimseye danışma direk doktora git

Yükleniyor...