• Sor
  • Bence

Diş iltihabına ne iyi gelir?

Dış intahabına ne iyi gelir? Ağrıdan öleceğim sanki önerilerinizi bekliyorum.

En İyi Görüş

• Dişinde iltihap varsa doktora gidip gerekli antibiyotikleri almalısın.Onun için antibiyotik tedavisi uygulanıyor.Kafana göre eczaneye gdip alma derim.Doktor iltihabın durumuna göre doz veriyor çünkü.

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 10

• üstüne yat

• dişinol diye bi ilaç vardı hala var mı bilmiyorum o iyi geliyordu

• Karanfil çiğnemek lokal anestezik etki yapar ve ağrıyı azaltır. fakat bir enfeksiyon durumu varsa diş hekimine gitmelisin.

• karanfil ve limon hızlı şekilde geçirir ve ağrıyı keser

• sirkeye birer tutam kekik ve kimyon bununla gargara edersen bişeyin kalmayacaktır iltihabıda kurutabilir

• eczaneye git sana diş iltihabı için bir antibiyotik versin. adını hatırlamıyorum ama kutusunda sadece üç adet var. o kadar güçlü kj böbrek vb. organlara yan etkilerinden dolayı az içilmesi gerekiyor. sadece bir tane içmen yeterli.

• üzerine tatlı baskı uygula, düşünür vaziyette işini görebilirsin

• Sigara veya biraz alkol :D

• Sigara kulaniyorum zaten.
      Agri kesici aldim alkol sakincali olabilirmi?

• rakıkaranfil

Kızlar Ne Diyor 8

• Ağrıyı karanfil ya da sarımsakla alabilirsiniz.

• sirke sürmekveya ağrı kesici

• iltihap varsa zaten o dişi çekmez doktorada gitseniz..antibiyotik kullanmalısınız apranax ağrı kesicide dişe iyi geliyo

• tanidik dis hekimi varsa hic cekinme hemen ara..antibiyotik kullanman gerek..bir de tavsiyem mesgul olacak birseyler bul..elde camasir bile yikayabilirsin.tecrubeyle sabittir..gecmis olsun

• Rakı. ;D

• Rakı

• eczaneden dişinol al sür iyi qelicek

• Croxilex- BID
      bu ilcta cok iyi.

• Pamuğa kolonya sık ve ağrıyan dişine tıka.

• bu zararlı olabilir nefes kardeş. çünkü kolonyada sentetik koku verici maddeler vardır. yutulması zararlı olur.

• Zararlıdır ama şuan yardımı olabilir :(

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...