• Sor
  • Bence

Diş iltihabına ne iyi gelir?

Dış intahabına ne iyi gelir? Ağrıdan öleceğim sanki önerilerinizi bekliyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Dişinde iltihap varsa doktora gidip gerekli antibiyotikleri almalısın.Onun için antibiyotik tedavisi uygulanıyor.Kafana göre eczaneye gdip alma derim.Doktor iltihabın durumuna göre doz veriyor çünkü.

Erkekler Ne Diyor 10

• üstüne yat

• dişinol diye bi ilaç vardı hala var mı bilmiyorum o iyi geliyordu

• Karanfil çiğnemek lokal anestezik etki yapar ve ağrıyı azaltır. fakat bir enfeksiyon durumu varsa diş hekimine gitmelisin.

• karanfil ve limon hızlı şekilde geçirir ve ağrıyı keser

• sirkeye birer tutam kekik ve kimyon bununla gargara edersen bişeyin kalmayacaktır iltihabıda kurutabilir

• eczaneye git sana diş iltihabı için bir antibiyotik versin. adını hatırlamıyorum ama kutusunda sadece üç adet var. o kadar güçlü kj böbrek vb. organlara yan etkilerinden dolayı az içilmesi gerekiyor. sadece bir tane içmen yeterli.

• üzerine tatlı baskı uygula, düşünür vaziyette işini görebilirsin

• Sigara veya biraz alkol :D

• Sigara kulaniyorum zaten.
      Agri kesici aldim alkol sakincali olabilirmi?

• rakıkaranfil

Kızlar Ne Diyor 8

• Ağrıyı karanfil ya da sarımsakla alabilirsiniz.

• sirke sürmekveya ağrı kesici

• iltihap varsa zaten o dişi çekmez doktorada gitseniz..antibiyotik kullanmalısınız apranax ağrı kesicide dişe iyi geliyo

• tanidik dis hekimi varsa hic cekinme hemen ara..antibiyotik kullanman gerek..bir de tavsiyem mesgul olacak birseyler bul..elde camasir bile yikayabilirsin.tecrubeyle sabittir..gecmis olsun

• Rakı. ;D

• Rakı

• eczaneden dişinol al sür iyi qelicek

• Croxilex- BID
      bu ilcta cok iyi.

• Pamuğa kolonya sık ve ağrıyan dişine tıka.

• bu zararlı olabilir nefes kardeş. çünkü kolonyada sentetik koku verici maddeler vardır. yutulması zararlı olur.

• Zararlıdır ama şuan yardımı olabilir :(

Yükleniyor...