Bol bol yoğurt ve ayran sigaranın zararlarını azaltır mı?

Bol bol yoğurt ve ayran sigaranın zararlarını azaltır mı ? öyle birşey duydum ama şehir efsanesi midir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• alakası yok bence öyle ya da b öyle ölücez

Kızlar Ne Diyor 13

• Yoğurt bir panzehir olarak kullanılır evet neden olmasın sigara zehrini kana enjekte ediyoruz yoğurt ciddi bir şekilde bunu telafi etmese bile bir nebze de olsa sigaranın zararını indirgeyebilir.

• Ben de duydum yoğurdun suyu özellikle azaltıyomuş zararını

• Zararını azaltacağına bıraksana eziyet çekme boşa :)

• onun yerine sigarayı bırakmayı denesene

• hayr öyle bişi olsa doktorlar zaten tavsiye ederdi sigara içenlere sigarann zarrarını hiç bişi azaltmaz

• Yogurtla cigerin ne alakasi var

• eveeett . Gecen gün bende duymustum . karacigeri temizler diye özellikle yoğurtmuş.

• Bol bol c vitamini tüketirsen antioksidan etkisi yapar ve sigaranın zararlarını azaltır yogurt duymadım ama.

• Alakası yok.

• bağlantı kuramadm

• oyle bır sey duymadım daha cok c vıtamını tuketılmesı gerekır

• yoğurt sigara içme istediğini azaltır diye duymuştum. bakkal amca söyledi.

• doğrudur babamın ciğerleri tertemiz çıktı doktor sigara kullandığına inanmadı

Erkekler Ne Diyor 5

• Zannetmiyorum.

• mentollü sigara normal sigaranın zararlarını belki azaltır mantıklı olan bu ancak otorite onkoloji enstitüsüdür

• bu konuda bir bilgim yok fakat eskiden çalışmış olduğum fabrikada çalışma ortamının kirliliğinden dolayı her yemekte yoğurt yemek zorunluydu.bir faydasının olduğu kesin ama sigarayla bir alakası varmıdır bilemem

• efsane

• büyük oranda azaltır

Yükleniyor...