Bol bol yoğurt ve ayran sigaranın zararlarını azaltır mı?

Bol bol yoğurt ve ayran sigaranın zararlarını azaltır mı ? öyle birşey duydum ama şehir efsanesi midir

1|0
156

En İyi Kız Görüşü

• alakası yok bence öyle ya da b öyle ölücez

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Yoğurt bir panzehir olarak kullanılır evet neden olmasın sigara zehrini kana enjekte ediyoruz yoğurt ciddi bir şekilde bunu telafi etmese bile bir nebze de olsa sigaranın zararını indirgeyebilir.

0|0
    0|0
  • Ben de duydum yoğurdun suyu özellikle azaltıyomuş zararını

0|0
    0|0
  • hayr öyle bişi olsa doktorlar zaten tavsiye ederdi sigara içenlere sigarann zarrarını hiç bişi azaltmaz

0|0
    0|0
  • Zararını azaltacağına bıraksana eziyet çekme boşa :)

0|0
    0|0
  • Bol bol c vitamini tüketirsen antioksidan etkisi yapar ve sigaranın zararlarını azaltır yogurt duymadım ama.

0|0
    0|0
  • onun yerine sigarayı bırakmayı denesene

0|0
    0|0
  • Yogurtla cigerin ne alakasi var

0|0
    0|0
  • Alakası yok.

0|0
    0|0
  • bağlantı kuramadm

0|0
    0|0
  • eveeett . Gecen gün bende duymustum . karacigeri temizler diye özellikle yoğurtmuş.

0|0
    0|0
  • oyle bır sey duymadım daha cok c vıtamını tuketılmesı gerekır

0|0
    0|0
  • doğrudur babamın ciğerleri tertemiz çıktı doktor sigara kullandığına inanmadı

0|0
    0|0
  • yoğurt sigara içme istediğini azaltır diye duymuştum. bakkal amca söyledi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yoğurt en etkili yicektir akcigerini de temizler bütün vucudunada fayda verir en kuvvetli faydali yoğurt tur ama öyle bakalda maketlerden al ye degil doğal evde yapilmiş köy yoğurt larii her gece bir kasee yiyin düzenli olarak nasil faydasi olduğunu görün cilt güzelliğin tutun akciger kara ciger bobrek kaan dolaşımı kemik güçlendirmesi ve daha cok şeye en kuvetli faydali yoğurt tur gidin sorun soruşturun öğrenin buda benden size tavsiyem

0|0
    0|0
  • mentollü sigara normal sigaranın zararlarını belki azaltır mantıklı olan bu ancak otorite onkoloji enstitüsüdür

0|0
    0|0
  • bu konuda bir bilgim yok fakat eskiden çalışmış olduğum fabrikada çalışma ortamının kirliliğinden dolayı her yemekte yoğurt yemek zorunluydu.bir faydasının olduğu kesin ama sigarayla bir alakası varmıdır bilemem

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • efsane

0|0
    0|0
  • büyük oranda azaltır

0|0
    0|0
Yükleniyor...