Göbek bölgesindeki yağlardan nasıl kurtulurum?

Göbek bölgesindeki yağları eritmenin en iyi yolu nedir?

Diyet? Nasıl spor yapmak?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sporla desteklenmiş diyet temel unsur. Spor aslında metabolizma hızını artırarak yağ yakımını daha düzenli ve kolay hale getiriyor. Bir de bildiğim kadarıyla bölgesel yağ yakımı çok zor. Karın bölgesini çalıştıran hareketler, o bölgedeki kaslar fazla kalori yakımına neden olmayacağı için pek fayda sağlamayabilir; hatta karın kaslarını geliştirerek göbek bölgesinin normalden daha kalın görünmesine neder olabilir. Düzenli spor, bu sporu yaşam tarzı haline getirmek ve alınan verilen kalori dengesini kurmak gerekiyor. Vücudun yağları depolama sırası var ve buna göre yağlar alınıyor ya da veriliyor.

Bu arada belirteyim bu işin profesyoneli değilim, söylediklerimin hepsi tavsiye niteliğinde ve kesinliği tartışmaya açıktır. Kendim için araştırdıklarımdan aktarıyorum.

Yapılacak en kolay spor düzenli -jogging-tempolu yürüyüşler. Ben bisiklet sürüyorum ve nabız saati ile daha bilinçli yağ yakmaya çalışıyorum. Yüzme de oldukça faydalı ve zorlamayan bir spor. Bir spor salonu da bu konuda faydalı olabilir, denemedim.

Aslında yapılan aktivite ne olursa olsun, süresi sporuna bağlı olmakla birlikte yarım saatten az sürmemeli, sürekliliği olmalı; kısa ağır çalışmalar yerine uzun hafif çalışmalar tercih edilmeli ve kesinlikle diyete dikkat edilmeli, yoksa maraton koşşak fayda etmez.

• teşekkürler cevabın için..

Erkekler Ne Diyor 10

• bol bol mekik çek ve dik bir şekilde ellerini uzat eğil kalk uzatılan elleri kırmadan ayak parmak uçlarına uzat kendine seans hazırla ilk 50 defa sonra 75 bu şekilde arttırarak düzenli bi şekilde yap

• rica ederim

• teşekkürler öneriler için

• bol bol mekik çek .

• diyetti spordu tabiki etkili şeyler ama esas rütun seks yapmak tüm kaslar çalışıyor mutluluk hormonları tavan yapıyor pozitif oluyorsun sonrada fit bir vücut ortaya cıkıyor ciddiyim

• 1.kardiyo

2. mantıklı bir diyet.

• eşini al karşına günde 15 tane yumruk atsın karnına..1 haftada değişmi farkedersin

• Kurtulma..

Daha güzel öyle...

• Cardio. Uzun süreli yürüyüş, orta süreli koşu. Tatlıyı meyveden al, karbondihdata dikkat et.

Ben 1 yıla yakın süredir fitness vs (ağırlık, spinning) yapıyorum, cardioyu ne zaman boşlasam simitler çıkıyor. 2 ay önce sakatlandım, spora yapamıyorum göbek bölgesi direkt yağlandı hemen. Eriyince de bırakma yani.

• teşekkürler tavsiyeler için

• Bir mekik aleti alın ve hergün düzenli olarak belli sayıda mekik çekin. Kalorili yiyeceklerden uzak durun.

• Bu iş için diyet isimse , sporda soyad dır :) hafif tempo koşu ile bol kardiyo (yağ yakımı ) yapabilirsin. Spordan sonra kesinlikle yemek yememelisin.Protein içerikli gıdalardan mmümkün oldukça uzak dur. İmkanın var ise fitness salonuna yazıl. Yoksa dediklerimi uygula, pozitif sonuclar alırsın mutlaka.

• rica ederim

• teşekkürler öneriler için

• Protein içerikli gıdalar, spordan sonra yenilirse kas oluşumunu tetikler. Karbondihidrat alabilir bol miktarda, zaten karbondihidrat dediğimiz, makarna, papates ve nohut tipi yemekler ve vücuda yetecek kadar aminoasit içeriyor.

• Öncekileri Göster
  • Mekik

Kızlar Ne Diyor 2

• diyetle birlikte tempolu yürüyüşler yapmalısın. ayrıca göbek bölgene çöp poşeti yada streç film sar. o bölgenin terlemesini sağla böylece yağlarından kurtulabılırsın ama enaz 2-3 aylık birsure gerekıor.

• göbek için en iyisi spordur rejim yapılsa dahi göbek te bi sarkma meydana gelebilir sarkma olmaması için karın kaslarını çalıştıracak hareket ler yapmak gerek en etkilisi mekik tir bi tavsiye vereyim her an yapabileceğiniz bi hareket karnınızı çekebildiğiniz kadar içeriye çekin bi kaç saniye tutun bıraktığınızda şişirmeyin bunu televizyon izlerken iş yaparken kısaca her zaman yapabilirsiniz

Yükleniyor...