Tebeşir tozu nasıl içilir?

arkadaşlar belki saçma bulucaksınız ama hasta olmam lazım karnım ağrıyor diye numara yapıyorum inanmıyor annem okula gitmek istemiyorum rapor almam lazım .s tek çarem şu an evde bulunan bi kutu tebeşir. ama bunların tozu nasıl yaparım nasıl içilir bilmiyorum yardım edermisiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yeni nesil tebeşirler o dediğin şeyi yapmaz. Benim çocukluğumun tebşirlerinden bulmalısın. Sen biraz sabun ye bence. Yalan kötü bir şey.

• sabun yersen ishal olursun :D

Erkekler Ne Diyor 7

• aile hekimine git rapor almak istediğini söyle bizim aile hekimi iyiydi raporda hıc sıkıntım olmadı :D

• hemen benden gördün yazdın dmı :D

• eğer vermezse raporu evi ipotek ettir o da olmadı okula diye cık bi cafeye git cok mu zor :)

• :D

• tebeşir tozu iştiğinde karnın gerçek ağrıdımı annen hee kızım numara etmiyormusun bu sefer diyecek sana saçmalık

• Önce güzelce onları döv sonra tuzlu su kaynat :))) içine at. biraz limon sık karabiber de güzel oluyor bal ve sirke at kaynadıktan sonra en sonunda tebeşiir ttozunu at 1 gün dolapta beklet 2 gün sonra iç

• Şuan içmekten bahsediyorum 2 gün sonrası için değil

• ahahahaa süper

• yapcak bişi yok ben böle biliorum kesin hasta oluosun ama...

• oyle bişi yok diye biliyorum yapma bence.

• O saçmalığı sakın denemey kalkma eskiden bir iki arkadaşım midesini bozmuştu ve bir kaç gün kalkamadı.Boşyere böyle şeyler yapma.Git doktora o sana verir raporu

• valla burda tebeşirtozu diye bir kullanıcı vardı yanlış hatırlamıyorsam bence bu soruya o cevap versin...

• tebeşirleri ez toz haline getir.1 sürahi suya karıştır iç birkaç bardak.ateşin yükselir 1 saate kadar

Kızlar Ne Diyor 6

• Sacmalama . Geberip gidersin aglayanın olmaz :)git saglık ocaqına hastayım karnım agrıyo de aile hekimi verir.

• deneme derimama çok istiyosan illa yapacam diyorsan un haline getir bi kaşık al üstüne su iç:)

• saçmalama annen yine inanmaz ki karnının ağrıdığını kanıtlayamazsın annene derdini anlat samimi bir şekilde

• sakın öylebirşeye kalkışma

• şşştt anneler kandırılmazzz.

• annenle sorununu paylaş

Yükleniyor...