• Sor
  • Bence

Tebeşir tozu nasıl içilir?

arkadaşlar belki saçma bulucaksınız ama hasta olmam lazım karnım ağrıyor diye numara yapıyorum inanmıyor annem okula gitmek istemiyorum rapor almam... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Yeni nesil tebeşirler o dediğin şeyi yapmaz. Benim çocukluğumun tebşirlerinden bulmalısın. Sen biraz sabun ye bence. Yalan kötü bir şey.

• sabun yersen ishal olursun :D

Erkekler Ne Diyor 10

• aile hekimine git rapor almak istediğini söyle bizim aile hekimi iyiydi raporda hıc sıkıntım olmadı :D

• hemen benden gördün yazdın dmı :D

• eğer vermezse raporu evi ipotek ettir o da olmadı okula diye cık bi cafeye git cok mu zor :)

• :D

• Ben demedim II oluyor

• O tebeşirleri kır ve ez toz halini alır o tozu suyun içine katıp iç.

• oyle bişi yok diye biliyorum yapma bence.

• tebeşir tozu iştiğinde karnın gerçek ağrıdımı annen hee kızım numara etmiyormusun bu sefer diyecek sana saçmalık

• O saçmalığı sakın denemey kalkma eskiden bir iki arkadaşım midesini bozmuştu ve bir kaç gün kalkamadı.Boşyere böyle şeyler yapma.Git doktora o sana verir raporu

• valla burda tebeşirtozu diye bir kullanıcı vardı yanlış hatırlamıyorsam bence bu soruya o cevap versin...

• Önce güzelce onları döv sonra tuzlu su kaynat :))) içine at. biraz limon sık karabiber de güzel oluyor bal ve sirke at kaynadıktan sonra en sonunda tebeşiir ttozunu at 1 gün dolapta beklet 2 gün sonra iç

• Şuan içmekten bahsediyorum 2 gün sonrası için değil

• ahahahaa süper

• yapcak bişi yok ben böle biliorum kesin hasta oluosun ama...

• tebeşirleri ez toz haline getir.1 sürahi suya karıştır iç birkaç bardak.ateşin yükselir 1 saate kadar

Kızlar Ne Diyor 6

• deneme derimama çok istiyosan illa yapacam diyorsan un haline getir bi kaşık al üstüne su iç:)

• saçmalama annen yine inanmaz ki karnının ağrıdığını kanıtlayamazsın annene derdini anlat samimi bir şekilde

• Sacmalama . Geberip gidersin aglayanın olmaz :)git saglık ocaqına hastayım karnım agrıyo de aile hekimi verir.

• sakın öylebirşeye kalkışma

• şşştt anneler kandırılmazzz.

• annenle sorununu paylaş

Yükleniyor...