• Sor
  • Bence

Adet kanamasını neler azaltır, bilen var mı?

adet kanamasını azaltan şeyler ne? düzgün yorumlar istiyorum.

Güncellemeler:
güncelll
bilen yok mu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• soğan kürü iyi geliyor İbrahim saraçoğlunun..Bizzat denedim iyi geliyor. ara ara yap link

• kaç gün görüyosun peki?

• Öncekileri Göster
    • Sen bilirsin benden bu kadar iyi günler..

• yani böbreğe zararı olmuyomu?

Erkekler Ne Diyor 9

• yara bandı yapıştır...

• süre kısıtlaması için hekim önerisiyle eger uzunsa tedavi görebilirsin. diğer türlü yapacağın her turlu müdahele kist gibi riskleri de beraberinde taşır. uzun süre regl olmayan kadınlarda rahim kanseri riski de artar. en doğru bir tedavi için hekime görünmen daha uygun olur.

• hekim dedik ama.

• Papatya Cayı...

• bence duruma göre bırak daha saglıklı olursun

• tıka orayı guzelim ;)

• * 1 su bardağı kaynar suya, 2 gram papatya konur, 10 dakika bekletilir. Sabahları aç karnına 1 su bardağı içilir.* Bir tutam kereviz ile bir baş maydanoz yarım litre kaynamış suyun için koyularak 5 dakika daha kaynatılır. 1 gece bekletilidikten sonra 3 gün sabahları aç karnına 1 bardak içilmesi önerilir.

• erkeklerdemi adet görüyo :))9 kızdan çok erkek cevap vermiş

• Yanlız dikkati mi çektide bu işi erkekler daha iyi biliyor :D:D:D

• Merhaba Örf, Adet ve Geleneklerimize Sahip Çıkan Evladım;Adetlerin kanayan yarası var tabi. Mesela abdirik gubdirik adetlerimiz var..Bir kere şu el öpme işinden tiksiniyorum... Ula adamın eli pis mi boklu mu nedir ne değildir bilemiyorunBayram olur seyran olur haydi komşu Haydar Amcanın elini öpUla benim elimi öpsün. Tertemiz günde 7 kere yıkıyorum en az.Ha bu arada kardeş diğer türlü adet konusuna gelince.. Humulus Lupulus çayı iç.. (Şerbetçi otu çayı)SAna çok iyi gelecek, sorunlarını giderecek inşallah

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu sürekli yapmak sağlıklı değil hormonlarınla neler oynamak istiyorsun bu hem psikolojik hemde beden sağlığı için iyi olmaz ama zamanını değiştirmek istiyorsan mesela geç gelmesini ilacı var her eczanede bilir genelde tatilde denize girebilmek için falan kullanılır...

• Neden azaltmak istediğinibilmek gerek

• ağrı kesici iç

Yükleniyor...