Grip ve halsizliğe ne iyi gelir?

Selam arkadaşlar benim annem hasta oldu grip ve halsiz terlemesi için kalın giydirdim annemi tylolhot içirdim ve yatıyor yatağında başka ne yapmalıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• b grubu vitaminler gribal enfeksiyonlarda kullanılabilir..

• Dinlensin şimdilik birsey yapma

• Mercimek çorbası + nane limon. İlaç yok.

• tylol u yatarken içeceksin çok etkili oluyo ayaktayken vede gündüz içmeyeksin bi işe yaramıyor. sonra aspirin c diye suda eriyen bi ilaç var ben onuda içiyorum beraberinde faydalı oluyo öle. geçmiş olsun.

• grip için etkili ve basit bi öneri. Normal maden suyuna limon sıkıp içirin emin olun gribi hemen atlatıcaktır. zaten o gribi atlatınca kendine gelir vucut...

• zeytinyagli,limonlu sumakli sogan ve yaninda sicacik tarhana corbasi

• 2 doktora gittim bir tane de başımda duruyor doktor bir sürü iğne ilaç sonuç değişmedi :(((

• :)) ağzından bal damlıyor kuzum ya

• sen ölüceksin bebişim :))

• tarçınlı yada zencefilli çay

• bol limon nane... aralıklı tabi..bir de bol sıvı

• Nane limon, Ihlamur

Kızlar Ne Diyor 5

• Antibiyotik tedavisi erkenden ayağa kaldırır.

• Nane limon.

• önce ıyıce terlemesını sağla sonra hemen ılık bir düş aldır snrada ıhlamuriçirip uyumasını sağla ertesı gune duzelıcektır geçmiş olsun

• dengeli beslenme ve doktor ilaçları

• zeytinyagını karabiberle ısıt,ılık ılık sırtına masaj yaparak sür,sonra üstüne havlu koy ve giydir anneni..üstüne de gripin içir,terlemeye başlıcaktır,terledikçe üstünü degiştir..sabaha bişeyi kalmaz..bu arada zeytinyagını vücut emiyo,korkma ortalık batmaz :))

• evet hayatımm,hemde besliyo..her derde deva zeytinyağı :D

• saca sürünce de cok güzel parlatıyo :)

Yükleniyor...