• Sor
  • Bence

Grip ve halsizliğe ne iyi gelir?

Selam arkadaşlar benim annem hasta oldu grip ve halsiz terlemesi için kalın giydirdim annemi tylolhot içirdim ve yatıyor yatağında başka ne... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 11

• Mercimek çorbası + nane limon. İlaç yok.

• zeytinyagli,limonlu sumakli sogan ve yaninda sicacik tarhana corbasi

• b grubu vitaminler gribal enfeksiyonlarda kullanılabilir..

• Dinlensin şimdilik birsey yapma

• tylol u yatarken içeceksin çok etkili oluyo ayaktayken vede gündüz içmeyeksin bi işe yaramıyor. sonra aspirin c diye suda eriyen bi ilaç var ben onuda içiyorum beraberinde faydalı oluyo öle. geçmiş olsun.

• grip için etkili ve basit bi öneri. Normal maden suyuna limon sıkıp içirin emin olun gribi hemen atlatıcaktır. zaten o gribi atlatınca kendine gelir vucut...

• 2 doktora gittim bir tane de başımda duruyor doktor bir sürü iğne ilaç sonuç değişmedi :(((

• sen ölüceksin bebişim :))

• :)) ağzından bal damlıyor kuzum ya

• bol limon nane... aralıklı tabi..bir de bol sıvı

• Nane limon, Ihlamur

• tarçınlı yada zencefilli çay

Kızlar Ne Diyor 5

• Antibiyotik tedavisi erkenden ayağa kaldırır.

• zeytinyagını karabiberle ısıt,ılık ılık sırtına masaj yaparak sür,sonra üstüne havlu koy ve giydir anneni..üstüne de gripin içir,terlemeye başlıcaktır,terledikçe üstünü degiştir..sabaha bişeyi kalmaz..bu arada zeytinyagını vücut emiyo,korkma ortalık batmaz :))

• saca sürünce de cok güzel parlatıyo :)

• evet hayatımm,hemde besliyo..her derde deva zeytinyağı :D

• önce ıyıce terlemesını sağla sonra hemen ılık bir düş aldır snrada ıhlamuriçirip uyumasını sağla ertesı gune duzelıcektır geçmiş olsun

• Nane limon.

• dengeli beslenme ve doktor ilaçları

Yükleniyor...