Forever lıvıng zayıflama ürünleri kullanan var mı ?

memnun musunuz yoksa para tuzağı mı ? tamamen doğal olduğunu söylüyorlar hem zayıflatıyor hemde sıkılaştırıyomuşşş..

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• hımm bende merak ettim

0|0
    0|0
  • O değilde Herbalife'ın ürünleri gerçekten çok kaliteli ürünler bunu biliyorum kullandımda.

0|0
    0|0
  • bu tür şeylet inan para tuzağı, ciddi anlamda spor yapman lazım, ve yiyeceğine dikkat

0|0
    0|0
  • bebeğim valla pek güvenmiyorum öyle şeylere en iyisi yediklerine dikkat edip spor yapmak

0|0
    0|0
  • Yürümeden egzersiz yapmadan bu iş mümkün değil. Hatta sırf diyetle olmayacağı gibi sırf sporla da olmaz.

0|0
    0|0
  • Bilimin dışında ki tüm yollar sahtekârlıktır

0|0
    0|0
  • resmen para tuzagı dogal yiyeceklere bak

0|0
    0|0
  • söylediğin gibi para tuzağı

0|0
    0|0
  • o da şu tvdeki " bedava" olduğu iddaa edilip kargosu 20 tl olan ürünlerden mi :)))

0|0
    0|0
  • tamamen doğal doğru;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• inanmıyorum bu tür ürünlere..

hele sıkılaştırma kısmına kesinlikle inanmıyorum..akıl var mantık var, bedenine jimnastik mi oluyor?

0|0
    0|0
  • Bn geçen sene forever zayıflama ürünü kullandım 1200 lira para verdim ilk iki hafta 5 kilo verdim sonra vermm durdu 2 buçuk ay kullandım 1 gram veremedim verdiğim 5 kiloyu da geri aldım pskolojim bozuldu hemoroid oldum ve onca para çöpe gitti hiç bir hak iddia edemedim üstüne bide bni sucladilar birazdaha kullansaydin faydasını gorecektin diye insanları enayi yerine koyuyolar bn onca para odemisim kilo verememişim bnden tekrar ürün almamı istiyorlar sakin inanmayın böyle yerlere para kaptirmayin😕😕

0|0
    0|0
    • 1ay

Merhabalar, ben sağlıklı yaşam uzmanıyım. bu ürünlerle kilo kontrolü yapan onlarca kişi oldu. Ben (15 kg) ve oğlum (21) kg da buna dahil. Bu güne kadar gördüğüm ve kullandığım en iyi sonuç alınan kür; tabi ki doğru kullanılırsa. Bir diğer konu da hormon dengenizi ve troid probleminiz olup olmadığını öğrenmek isterim. Zira troid problemlerinde mineral desteği yapılmazsa kilo verebilmek imkansıza dönüşüyor. Ama o şekilde de netice aldık, yani doğru mineral desteği ile.

Asla sarkma yaptırmıyor, sıkılaştırıyor, kas kütlesinin artmasını ve yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verirken hücreler aç kalmıyor, en önemlisi de metabolizma hızınız yükseldiği için bir daha eski kilolara dönmemiş oluyorsunuz.

Kilo kontrol ile 15 kilo verdikten sonra aşağı yukarı eski yemek düzenime dönmeme rağmen artık kilo almıyorum. 1-2 kg bazen oynasa da düzeliyor. En azından kendimde gördüğüm sonuç budur.

• 1ay

Diğer bir konu da sadece kalori düşürerek veya sadece spor ile belli bir kiloya inip orada kalmak çok zordur. Bir çok kilo kontrolde eski kilolara dönüş bu yüzdendir. Mutlaka metabolizma hızınız artırılmalı, probiyotik düzeyiniz dengelenmeli ve düşük kalori alırken vücudu mineral, vitamin, aminoasit ve proteinler yönünden aç bırakılmamalıdır.

• Bu tarz ürünler ciddi yalan, inanmayın derim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...