Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Forever lıvıng zayıflama ürünleri kullanan var mı ?

memnun musunuz yoksa para tuzağı mı ? tamamen doğal olduğunu söylüyorlar hem zayıflatıyor hemde sıkılaştırıyomuşşş..

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• hımm bende merak ettim

0|0
    0|0
  • O değilde Herbalife'ın ürünleri gerçekten çok kaliteli ürünler bunu biliyorum kullandımda.

0|0
    0|0
  • bu tür şeylet inan para tuzağı, ciddi anlamda spor yapman lazım, ve yiyeceğine dikkat

0|0
    0|0
  • Bilimin dışında ki tüm yollar sahtekârlıktır

0|0
    0|0
  • bebeğim valla pek güvenmiyorum öyle şeylere en iyisi yediklerine dikkat edip spor yapmak

0|0
    0|0
  • Yürümeden egzersiz yapmadan bu iş mümkün değil. Hatta sırf diyetle olmayacağı gibi sırf sporla da olmaz.

0|0
    0|0
  • tamamen doğal doğru;)

0|0
    0|0
  • o da şu tvdeki " bedava" olduğu iddaa edilip kargosu 20 tl olan ürünlerden mi :)))

0|0
    0|0
    • cık değil :D kargo onlardanmış :D

• resmen para tuzagı dogal yiyeceklere bak

0|0
    0|0
  • söylediğin gibi para tuzağı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• inanmıyorum bu tür ürünlere..

hele sıkılaştırma kısmına kesinlikle inanmıyorum..akıl var mantık var, bedenine jimnastik mi oluyor?

0|0
    0|0
  • Bu tarz ürünler ciddi yalan, inanmayın derim...

0|0
    0|0
  • Bn geçen sene forever zayıflama ürünü kullandım 1200 lira para verdim ilk iki hafta 5 kilo verdim sonra vermm durdu 2 buçuk ay kullandım 1 gram veremedim verdiğim 5 kiloyu da geri aldım pskolojim bozuldu hemoroid oldum ve onca para çöpe gitti hiç bir hak iddia edemedim üstüne bide bni sucladilar birazdaha kullansaydin faydasını gorecektin diye insanları enayi yerine koyuyolar bn onca para odemisim kilo verememişim bnden tekrar ürün almamı istiyorlar sakin inanmayın böyle yerlere para kaptirmayin😕😕

0|0
    0|0
Yükleniyor...