______Yanığa ne iyi gelir______

iz bırakmaması ve çabuk geçmesi için ne yapmalıyım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• derecesine bağlı. basit bir yanıksa silverdin kullan. ileri derece bir şeyse daha avrupai ürünlerden kullan. bitkisel olsun çok da derin değil dersen sarı kantaron yağı.

• yüzüne de sürebilirsin, bir süre kullan silverdini.eğer geçmezse cildiyeye görün düzgün bir şey önerirler. olmazsa da şu an adını hatırlayamadığım 2 tane krem var. pahalı ürünler ama çok etkililer. bulur söylerim geçmezse

• yüzümü yaktım

• silverdin veya sarıkantarondan hangisi varsa elinin altında, ya da normal bir yanık merhemi her neyse sür işte. ama hususi alıcaksan silverdin al, hücre yenileyici özelliği vardır daha hızlı iyileştirir diğer merhemlere göre

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• Yandığı gibi soğuk suya tutarsan iyi gelir ve iz kalma ihtimali azalır.

• patates iyi gelirdeneedim ben

• Yumurta akı

• Hizjenik tutmalısın ve Yoğun nemlendirici uygulanmalı..

• benım 3 parmağım yanmıştı fabrikada ..özel bir bezi var yanıklar için jel gibi 1 haftada geçirmişti..200 derecelik demiri ellemiştim ona rağmen 1 haftada geçirdi

• kantaron yağı. bir de cons... diye başlayan bir krem vardı. o ;)

• kes, at.

Kızlar Ne Diyor 9

• Yara ve yanık kremi olan silverdin kullanabilirsin

• eczaneye sor birde benim kolum yanmıştı hergün zeytin yağı sürerdim i için maşallah hiç iz kalmadı

• valla benimde elim üstü yandı kazağımda üstündeydi öyle desenli desenli kaldı gören ne bu diyor tarz diyorum o kadar pansuman o kadar evde krem hiçbir işe yaramadı yaa

• Silverdin...

• Ne zaman yandı?

• Hm geçmiş olsun.bak anında patates soyup dilimleyip koysaydn acısını hemen götürurdu lekede kalmazdı.eczaneye git krem al adını dorarsan unuttum ama bende seneler once super yanmıştım :) tekrar geçmiş olsun

• cuma

• Elma kabugu sur cok ise yarar.

• Buz torbası ardından yanık kremi.

• Kolonya, iyice yaksın

• şakaydı'da neyse.

• bepanthol ya da silverdin krem

Yükleniyor...