Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Ellerim hiç ısınmıyor ve morarıyor. Neden?

Yaz kış dinlemez ellerim ısınmaz benim, kansızlık var.Ama son 2-3 aydır ellerim morarmaya başladı bazen hareket bile ettiremiyorum.Neden olabilir soğuktan mıdır acaba?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Soğuğun etkisi olabilir ama dediğin gibi kansızlık üşümeye neden olur esas.Hemoglobin değerlerine baktırmadıysan son zamanlarda eğer düşükse hala destek alman gerekiyor.12 nin altına düşmesi iyi olmuyor hemoglobinin.

1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sinir sizteminde de bozuykluk olabilir hareket ettiremiyorsan, m.s. teşhişi konabilir :/ ama kansızlıklada alakalı olabilir.

1|0
    • Deme öyle :(

• olasılıklar olmaması umulur ama olabilirde, elini hareket ettirememen nörolojik bozukluk sinyali

• demir eksikliği anemisi..

0|0
  • soğuktan canını sıkma bendede oluyor bazen bende kansızım bir yerde soğuk olsun hemen elim buz kesilmeye başlar

1|0
  • Kansızlık , kan şekerinde düşüşde olabilir. hareketsizlikte dolaşımı yavaşlattıgından daha cok hareket etmek lazım

1|0
  • kalp damr cerrahisine görün

1|0
  • kansızlıktan olabilir gnede doktara gidin

1|0
  • morarma kansızlıktan ileri gelir diye biliyorum , üşümende ondandır. Kan değerini yükseltecek ilaç ve alternatif doğal şeylerden yararlanabilirsin.

1|0
  • kan degerlerinize baktırın ama soguk bir alanda ellerin acık kalması ve üşümesi normaldir.siz sıcak bir ortamda da üşüyorsanız anormal tabi.

0|0
  • tırnaklarını uzatma

0|0
  • kansızlık olabilir sigara kullanıyorsan oda olabilir

1|0
    • Kansızlık zaten var, kullanmıyorum.

• sebebi kansızlık yani

• Öyle Çok kişi tanıdım elleri her zaman terler soğuk ve mordur Büyük Bi Problem Olduğunu Sanmıyorum Ama Bi Doktora Görünmende Yarar Var

1|0
  • kan bozukluğu olabilir bir doktora git

1|0
  • ciddi derecede kansızlık var doktorla bir görüş istersen

1|0
  • anemi hastalığı olabilir kan plazmasıyla alakalı

1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende kansızlık diyeceğim.Kan değerlerine baktırman gerekiyor.

1|0
  • dr görün romatizma belirtileri veya kan dolasiminda sorunlar olabilir.Dr testle anlar

1|0
  • soğuktandır, kansızlık sorununda var olabilir.

1|0
  • soğuk etkiliyor

1|0
  • kansızlık varmış zaten morarma ondan oluyor

1|0
  • benimde tatlım soğuktandır panik yapma

1|0
  • Kansızlık.

1|0
  • benim ellerimde hiç üşümez tam tersi...

1|0
  • anemik olabilirsin

1|0
  • kansızlık

1|0
Yükleniyor...