• Sor
  • Bence

Ellerim hiç ısınmıyor ve morarıyor. Neden?

Yaz kış dinlemez ellerim ısınmaz benim, kansızlık var.Ama son 2-3 aydır ellerim morarmaya başladı bazen hareket bile ettiremiyorum.Neden olabilir soğuktan mıdır acaba?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Soğuğun etkisi olabilir ama dediğin gibi kansızlık üşümeye neden olur esas.Hemoglobin değerlerine baktırmadıysan son zamanlarda eğer düşükse hala destek alman gerekiyor.12 nin altına düşmesi iyi olmuyor hemoglobinin.

Erkekler Ne Diyor 14

• demir eksikliği anemisi..

• soğuktan canını sıkma bendede oluyor bazen bende kansızım bir yerde soğuk olsun hemen elim buz kesilmeye başlar

• Sinir sizteminde de bozuykluk olabilir hareket ettiremiyorsan, m.s. teşhişi konabilir :/ ama kansızlıklada alakalı olabilir.

• Deme öyle :(

• olasılıklar olmaması umulur ama olabilirde, elini hareket ettirememen nörolojik bozukluk sinyali

• kansızlıktan olabilir gnede doktara gidin

• Kansızlık , kan şekerinde düşüşde olabilir. hareketsizlikte dolaşımı yavaşlattıgından daha cok hareket etmek lazım

• Öyle Çok kişi tanıdım elleri her zaman terler soğuk ve mordur Büyük Bi Problem Olduğunu Sanmıyorum Ama Bi Doktora Görünmende Yarar Var

• kalp damr cerrahisine görün

• tırnaklarını uzatma

• kan bozukluğu olabilir bir doktora git

• morarma kansızlıktan ileri gelir diye biliyorum , üşümende ondandır. Kan değerini yükseltecek ilaç ve alternatif doğal şeylerden yararlanabilirsin.

• kan degerlerinize baktırın ama soguk bir alanda ellerin acık kalması ve üşümesi normaldir.siz sıcak bir ortamda da üşüyorsanız anormal tabi.

• kansızlık olabilir sigara kullanıyorsan oda olabilir

• Kansızlık zaten var, kullanmıyorum.

• sebebi kansızlık yani

• ciddi derecede kansızlık var doktorla bir görüş istersen

• anemi hastalığı olabilir kan plazmasıyla alakalı

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...