Sivilceyi yolmadan duramıyorum geçirecek etkili bir iksir söyler misiniz?

yeni bir sivilcem çıkınca yolmadan duramıyorum sonra da iz kalıyor sivilceyi anında geçiren etkili bir yöntem söyler misiniz?

Güncellemeler:
kurutan şeyler önermeyin kuruyunca da yoluyorum direkt geçiren bi iksir lazım banaaaaaaaaaa

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tam o sırada arkadaşın seni..şöyle sağlam bi tokatlasın..bak bi dah yapıyon mu:DDDDDD

• Bnm arkadaşm öyle yapıyo evde de babam :D:D korkudan elimi süremiyorum :)

• Ahahah +10 yok mu +10 :D

Erkekler Ne Diyor 13

• eczanede satılıyor sebamed diye bir sabun var onu denedinmi?

• stres yapmaaaaa. gecicektir, bazılarının ki zaman alabilir. dove süt lü sabunları dene gunde ik kez yıka. yağlı yıyeceklerdende kacınmaya calış.

• samırsağı yara bantıyla bölgeye yapıştır ama kesik bölgesini samırsağın yapıştır.irini dışarı çıkaracaktır.

• bebek pudrası ve bal karışımı

• hemen geçiren bir şey daha bulunmadı biraz zaman gerek

• sarımsaklı yogurt

• streslisin ve vucua kotu davraniyorsun. bol sabunla yika her gun sivilce dayanamaz kurur.

• erkek berberlerinde bi maske yapıyolardı işe yarıyodu bende:)

• hergün dove sabunla yüzünü yıka veya koza sabunuyla yıka ben böyle yapınca 2 gün sonra geçer hiç yağlı yiyecek,çerez yeme

• Bende ters etkimi yaratıyo .d benimki nasıl geçiyo

• Dove nemlendirici içerdiği için çoğu insanda sivilceleri geçirmez, daha beter bir şekle sokar

• günde 2 kez yüzünü iyi bir sabunla yıkarsan sıkıntı çekmezsin..bu sabun dove olabilir ve hergün yapmanı tavsiye ederim

• Öyle birşey olsa yıllar önce ben kullanırdım :D

• stress li halimde benim de elim yüzüme cok gidiyordu..sonra sivilce kalmayınca elim uslu durmaya basladı

• Limon suyunu sürersen işe yarar kurutur.

Kızlar Ne Diyor 15

• imex kullanıyorum faydasınıda çok görüyorum.

• iksir bulunmadı henüz.

• Sivilcelerinle oynadığında, kopardığında yüzünde leblebi atsan tutacak şekilde izler oluşacağını bilmen lazım... Hiç bir formül mucizevi olmadığı için öyle pat diye sivilce geçirmez. Yüzüne düzenli olarak peeling ve kil maskesi yap çıkmalarını azalt

• Dermatloga git en temizi.

• limon iyi gelir kurutuyo sivilceleri her gece yatmadan önce sür yüzüne.

• Burdan degilde söylelenleri uygulama, dermatloga git bence.

• Yüzünü hergün sabah ve gece yatmadan önce dowe sabunuyla yıka. Cildin pürüzsüz kadife halini alır. Ben kullanıyorum yüzüm bebek gibi bembeyaz ,kadife,pürüzsüz ve yumuşak oluyor.

• Sivilceyi anında geçiren bir yöntem maalesef yok eğer olsaydı dünyada sivilceli bayan kalmazdı(bayan diyorum çünkü erkekler o kadar takıntı yapmıyor)biraz sabırlı olman lazım bıttım sabunu kullanabilirsin iyi geliyor ama yüzün kuruysa pütür pütür olur onun dışında kil maskesi, gül suyu ve elma sirkesi gibi yöntemleri deneyebilirsin =)

• ozaman ellerını çek ılk once sıvılceyı anında geçıren bısey yoktur

• Buz sür kan dolaşımını hızlandırıp çabuk geçmesini sağlıyor.

• limon sür..yada imex krem kullan etkili oluyo sivilcelerde eczanelerde satılıyo 15 tl fiyatida

• Yolmaman lazım. Direk geçiren bir şey yok. Cildiyeye git. Genelde o bile soyucu,kurutucu etkili şeyler veriyor.

• Buradaki tavsiyeler yerine,bir dermatlogla görüşsen daha kesin sonuçlar elde edersin. 2-3 kürde biter sivilce derdin.

• Doktorun tavsiyesini yabana atma.

• dermatologa gittim ilaç verdi ilaç içmek istemiyorum dıştan temasla iyi etmek istiyorum

• Yaşın kaç?

• Doktora gitmen gerek :/

• 22

• limon kolanyasıyla pudrayı mama gibi yap sivilce olan yere sür hafif yanma hisedeceksin ama geçer

• hayır ben hep yapıyorum cildim tertemiz sivilce lekesi yok hemende kuruyup geçiyor.

• bunun zararlı olgunu biliyorum

Yükleniyor...