Adetim 13 gün gecikti neden olabilir ?

kızlar adetim 13 gün gecikti . 2tane Gebelik testi yaptım ama negatif çıktı . Şubat 17de görmem gerekiyordu hala yok ve gelicek gibide durmuyor ne göğüslerimde hassasiyet var nede kaşıklarımda ağrı. Sizce neden gecikmiş olabilir ? Ve ne yapsam adet görürüm adet getittirici bildgnz yöntemler varmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ilk defa böyle bişi oluyor ise üşütmekden felan olabilir..değil ise yumurtalık kisti adet geçikmesi ve sancı yapıyormuşdoktora gidin..doğum kontrol hapları regli düzene sokuyor diye biliyorum ben..

Erkekler Ne Diyor 6

• Adet gecikmesi her zaman için hamilelik belirtisi midir link

• adet geçikmesinin en önemli gecikmesi gebeliktir daha sonra enfeksiyonlar kistler v.b bir sürü şey sebep olabilir şüreli ilişkiniz varsa 21 gün sonra idrar 15 gün sonra kan tsti yaptırmanıda fayda var.

• Sorun etme yakında gelecektir.Adet geçikmesi sadece hamile kalmaktan dolayı değildir.Stres düzensiz beslenme vb nedenlerle de olabilir.

• Yalancı gebeliktir belki

• Psikolojik olabilir )

• yaşadıgına eminmisin ölü falan değilsin dimi

Kızlar Ne Diyor 8

• stres veya hava değişimi

• yok ama doktora gitmende fayda var.

• Psikolojik ve havalardan dolayıdır.. Bekle stres yapma.. gebelık testıne gelınce ne guven ne guvenme çok bunalırsan gıt kan ya da ıdrar tahlılı yaptır. Gecmıs olsun...

• soğan kabuğunu kaynat iç :)

• Doktora görünmelisin

• Dönem dönem banada olur. Dert etme. Ama eğer yakın zamanda bi ilişki yaşadıysan bi kan testi yaptır. Eczanelerde yapılan testler her zaman doğruyu çıkmıyor.

• genelde düzenlyse bi sorun olabilr ama doktora görünsen ii olur

• jinekoloğa görünmelisin

Yükleniyor...