Herbalife kullanıp da zayıflayan varmı ki aranızda yada çevrenizde?

Bildiğin camış gibiyim :D şişmanlar mutlu olurmuş derler ya külliyen yalan mutsuzum işte o mutluluk dışavuran sadece kim istemez taş gibi fiziği... Daha Fazla

Güncellemeler:
spor tavsiyesinde bulunan yada bulunacak olan arkadaşlar Spor zaten yapıyorum yani yeni başladım pzts günü haftada 3 gün gidicem hergünde evde yarım saat ip atlamayı planlıyorum kardiyo olsun diye.. ama beslenme kısmında tıkanıyorum işte.. kibrit kutusu peynir yok ince dilim ekmek vs çok denedim gına geliyor bir yerden sonra

En İyi Erkek Görüşü

• ben 35 kilo verdim 5 ayda ama cehennemden geçtim. Bunyen güçlümü bilmiyorum ama benim yaptığım; Sabah kahvaltı: topkek şekersiz kremasız kahve, sonra yürüyüş dışarıda 1 saat olur 2 saat olur... öğlen çorba yarım litre veya 600 ml. ekmeksiz. sonra yüzmeye 2 ile 3 saat kadar nefesini hissederek yuzeceksin kalbin yavaslamayacak rolantini ayarlayacaksin ne cok kasacaksin ne de rahatlayacaksin. sonra gel eve biraz dinlen meyve falan patlat elma olur armut olur 2 3 tane yiyebilirsin. Sonra ders mers ne bileyim bilgisayarda işlerin bilimum... Akşam güneş battarken koşuya, stat bulursan super olur. koş tribün mervienlerine cik in. mekik cek ters duz. mekik çok önemli ilk basta olmuyor 20 30 cekiyorsun. Ben sporu biraktigimda 400 goruyordum (aralıksız degil) sonra evine gel duş al. dinlen ve gece hayatına gir deliler gibi dans et iç ama yeme içkide problem yok, ben sarhoş olamıyordum terleyip atıyordum heralde. sonra artık uyurmusun yoksa başka işlerin mi olur bilmem ama tavsiyem uyumandır o işlere vaktin olcak duzenini bozmadan bunu devam ettirebilirsen taş oluyorsun =)

Yani işin özü arkadaşım, terin yavaşca çıkmayacak vucudundan fırlayacak oyle spor yapacaksin. Hırpalayacaksin kendini (sağlını riske edicek kadar değil ama narin jonjon sarisinlar gibide kibar kibar totonu sallaya sallaya da yapmacaksın) içki olarakda bira kesinlikle değil vodka tavsiyemdir. Evde oturup içme =) gece hayatı şart.

saygılar.