Herbalife ile zayıflayanlar, kilo verenler var mı? Herbalife yorumlarınız neler?

Gizli Üye
Bildiğin camış gibiyim :D Şişmanlar mutlu olurmuş derler ya külliyen yalan mutsuzum işte o mutluluk dışavuran sadece kim istemez taş gibi fiziği olsun :) işte bende istiyorum bu herbalife zımbırtısına başlıcam. Yarın kan tahlili yaptırdıktan sonra. Herbalife kullananlar ve herbalife ile zayıflayan kullanıcıların yorumları merak ediyorum. Kullanan yada çevresinde kullanıp olumlu olumsuz sonuç olanlar varsa bir yorumları alabilir miyim?
Şimdiden teşekkürler..
herbalife yorumları
Güncellemeler
+1 yıl
spor tavsiyesinde bulunan yada bulunacak olan arkadaşlar Spor zaten yapıyorum yani yeni başladım pzts günü haftada 3 gün gidicem hergünde evde yarım saat ip atlamayı planlıyorum kardiyo olsun diye.. ama beslenme kısmında tıkanıyorum işte.. kibrit kutusu peynir yok ince dilim ekmek vs çok denedim gına geliyor bir yerden sonra
Herbalife ile zayıflayanlar, kilo verenler var mı? Herbalife yorumlarınız neler?