• Sor
  • Bence

Kilo almak ıcın ne yapmalıyım?

1.80 boyunda 58 kiloyum bu halimden oldukca sıkayetcıyım..Inanın bu durumda olan arkadaslarda anlıyordur..Yaz gelınce tshirt giymeye cekınıyorum vala... Daha Fazla

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 10

• Diyetisyene gitmeden sağlıksız kilo alırsın 1-2seneye kalmaz bundan şikayetçi olursun.

• Balık yağı.

• düzenli yemek yemen lazım patates ye

• Spor yaparak, dengeli beslenerek kilo alman mümkün. Salonda hem kilo alırsın hem kaslarını kuvvetlendirirsin. Spor salonlarında kilo vermenin yanında kilo almak için de yardımcı oluyorlar. Vitaminlerle gıda takviyesi de yap...

• vitamin ilaçları kullan

• dogal_yasam@windowslive.comprofesyonel yardım isterseniz

• Hamur işleri ye.

• çekirdek işe yarıyo

• zayıf erkekler çok cool neyse sabah lokmaları az çiğne bol kola iç cips ye çikolata ye akşam allah ne verdiyse ye bi de spor yapma obez olursun sonra spor yapıp kilo verirsin

• Bir yerden batırıp bir yerden çıkarmışsın işi :))))

• spor yapma opez olursun değil lan nerden çıktı o :D
      spor yapma obez olduktan sonra yap tamam mı soran

• Bende 160 42 kiloym :-) dr a gidip baktirdim troidlerim normal ama bende kilo alamiyorum . Ama cok cirkin durmuo fizigim yani guzel diolar ama ben dar giyince rahatsiz oluyorum kotu bi durum

Erkekler Ne Diyor 6

• zamanla alırsın ama kendini zorlamalısın sabahlarıda yemeye başla..

• ögün sayını 6 ya cıkarırsan daha cok kilo verirsin bunu sana km söledi sen az ama büyük ögünler yiceksin ve derhal spora baslıcaksın yoksa hayatta ideal kilona kavusamassın

• ilk defa böle bi klio duyuyorum..ben 1.71 e 70 kiloyum, herkes zayıfsın dio...seni kafamda canlandıramadım bile şuan..dürüm nedir olum? adam gibi yemek yesene..etini salatanı pilavını yogurdunu vs...ben dürümü 2 ögün arası midem kazınınca yiyorum..

• Öğrenirsen banada öğretiver Birader Bende Şikayetciyim hani . 184 65 de ben . herşeyi yiyorum iştahlı bi adamım hayvan gibi yiyorum yemediğim bi b*k yok spor desen var aburcubur falan herşey dahil termal su içiyorum düzenli olarak falan filan ama kilom taş çatlasa 68 den yukarı çıkmıyor.

• Sen sadece dediklerini yiyorsan tabi kilo alamazsın.Üniversite hastanesine git onlar daha ayrıntılı test yaparlar ve başından diğer doktor gibi savmazlar.

Yükleniyor...