Kilo almak ıcın ne yapmalıyım?

1.80 boyunda 58 kiloyum bu halimden oldukca sıkayetcıyım..Inanın bu durumda olan arkadaslarda anlıyordur..Yaz gelınce tshirt giymeye cekınıyorum vala :S Spor yaparak al diyenler var peki bu mumkunmu ? Doktora falan gittim metobolizman hızlı ogun sayısını 6 ya falan cıkar dedi...kahvaltı haricinde iştahım gayet iyi yani sabah dersaneye gıttıgım ıcın saat 7 de falan iştah olmuyor..saat 12 gibi bi dürüm yiyorum Bide aksam yemegi gunluk hıc degısmıyor yani..ne yapmalıyım yardımcı olun lutfen spor yaparak kilo alan varmı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 10

• dogal_yasam@windowslive.com

profesyonel yardım isterseniz

• Hamur işleri ye.

• Diyetisyene gitmeden sağlıksız kilo alırsın 1-2seneye kalmaz bundan şikayetçi olursun.

• Balık yağı.

• vitamin ilaçları kullan

• Bende 160 42 kiloym :-) dr a gidip baktirdim troidlerim normal ama bende kilo alamiyorum . Ama cok cirkin durmuo fizigim yani guzel diolar ama ben dar giyince rahatsiz oluyorum kotu bi durum

• düzenli yemek yemen lazım patates ye

• çekirdek işe yarıyo

• Spor yaparak, dengeli beslenerek kilo alman mümkün. Salonda hem kilo alırsın hem kaslarını kuvvetlendirirsin.

Spor salonlarında kilo vermenin yanında kilo almak için de yardımcı oluyorlar. Vitaminlerle gıda takviyesi de yap...

• zayıf erkekler çok cool neyse sabah lokmaları az çiğne bol kola iç cips ye çikolata ye akşam allah ne verdiyse ye bi de spor yapma obez olursun sonra spor yapıp kilo verirsin

• spor yapma opez olursun değil lan nerden çıktı o :D

spor yapma obez olduktan sonra yap tamam mı soran

• Bir yerden batırıp bir yerden çıkarmışsın işi :))))

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk defa böle bi klio duyuyorum..ben 1.71 e 70 kiloyum, herkes zayıfsın dio...seni kafamda canlandıramadım bile şuan..dürüm nedir olum? adam gibi yemek yesene..etini salatanı pilavını yogurdunu vs...ben dürümü 2 ögün arası midem kazınınca yiyorum..

• zamanla alırsın ama kendini zorlamalısın sabahlarıda yemeye başla..

• Öğrenirsen banada öğretiver Birader Bende Şikayetciyim hani . 184 65 de ben . herşeyi yiyorum iştahlı bi adamım hayvan gibi yiyorum yemediğim bi b*k yok spor desen var aburcubur falan herşey dahil termal su içiyorum düzenli olarak falan filan ama kilom taş çatlasa 68 den yukarı çıkmıyor.

• ögün sayını 6 ya cıkarırsan daha cok kilo verirsin bunu sana km söledi sen az ama büyük ögünler yiceksin ve derhal spora baslıcaksın yoksa hayatta ideal kilona kavusamassın

• Sen sadece dediklerini yiyorsan tabi kilo alamazsın.Üniversite hastanesine git onlar daha ayrıntılı test yaparlar ve başından diğer doktor gibi savmazlar.

Yükleniyor...