• Sor
  • Bence

Rahimde iltihap gebeliği engeller mi?

Merhaba arkadaslar,Kadın doğum doktoruna gittim. Rahimde ve yumuttalık da iltihap olduğunu söyledi kontrole gittim ilaç tedavisinden sonra hemogram testi falan alındı yine bu arada tüplerin tıkanmaya başladığını söyledi doktorum. Ama gebeliğe be tür engel olacağına dair konuşmadık konu hakkında bilgisi olan var m. Bu arada alkollüyken kan tahlili vermek sıkıntı olur mu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• gebeliğe garanti engel de denemez ama sağlıkl ıbir kaıdndan daha zor gene kalısın orasıda bir gerçek ayrıca alkolüuken kan verilmez gerçek değerler çıkmaya bilir sarhşlamış olur değerlerin :)

• Dün gece bir tane bira yarım duble rakı tahlilleri yeni verdim umarım sıkıntı olmaz

• içme arkadaş bir gün bekleseydin sonuçta salık kist kanserede çevire bilri ama alkolden ilk etapta gözükmeye bilir tahlilde sen doktora danış en iyisi

Erkekler Ne Diyor 2

• tıkanma varsa evet gebelikte engel bilesin

• anne olmak her kadının hakkı, umarım bu haktan mahrum kalmazsın, belkide hemen evlenmen gerekecektir he :)

• Zor bir durum nasipte olur umarım o bebek vardır nasibimde

• peki evlimisin sen ?

Kızlar Ne Diyor 2

• Tüplerin tıkanması gebeliğe engel olurTedavini ihmal etme

• umarım engel olmaz ama bildiğim kadarıyla bir tedavi olman gerekecek gebelik için

• Nasıl bir tedavi?

• Öncekileri Göster
    • umarım :( Allah yardımcın olsun

• Çok teşekkür ederim..

Yükleniyor...