Reçetesiz satılan en iyi antidepresan hangisi?

Antidepresan kullanmayı düşünüyorum öyle reçeteyle falan uğraşmak istemiyorum sürekli kullanabilceğim fiyatı uygun etkisi iyi olan antidepresan önercek var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sakın!

• sporcuyum zaten seks hayatım şu an yok elimizden geldiği kdar yani :) diğerlerini denerim :)

• melisa çayı, rezene çayı, düzenli spor, düzenli beslenme, düzenli seks. acil durumlarda çikolata falan.

• Doğal bişeyler var mı peki

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 9

• Doktor vermediği sürece kesinlikle kullanılmamalı ben kullanıyorum da ne oluyorki sanki

• Tamam doğal bişeyler kullanmaya bakarım o zaman :)

• evet paxiL 2 yıl kullandım zaten mutluluk hormonu salgılayan bi ilaç iç iç leyla ol şiddetle tavsiye ederim 17 lira idi en son şuan bilmiyorum

• doktor kontrolünde kullanman en iyisi. ama passiflorayı öneririm en azından bitkisel ağır bir ilaç değil.

• Tamam teşekkrler

• rahatlatıyor.ben üniversite sınavı öncesinde içmiştim.ama günlük işlerini yapabilirsin diğer ağır antidepresanlar gibi bitkiye çevirmiyor

• Etkileri nasıl

• paxiL..

• Kullandın mı ? yarıo mu ?

• ahaha:d:d hayat işte kalıcı hasar verebilecek krizlerimin önlenmesi için antidep... Kullanmam gerekirken kullanmamak için direnirm ve kullanmadım şimdiye kadar. adam reçetesiz nerede diyo sanki bonibon yiyecekKendi düşüncemi söyleyeyim belki sanada mantıklı gelir 1_gençliğimi uyuşturulmuş bi şekilde geçirmek istemiyorum2_o ilaçlar sadece sorunlarıni erteliyor3_ilaç kesilince eski tas eski hamam oluyor. ömür boyu kullanmam gerek yani. Ömür boyu hap kullanmayı kim ister. Hem mideme yazik.

• Sn de haklısn aslnda doğal bişeyler yok mu peki

• seks

• Şıp dedin mi bulunmuyor işte sizinki gibi erkeğiz biz :D

• passiflora

• Tamam bi bakarım :)

• evet ama çok uyku getirio

• Nasıl iyi kafa yapıo mu ? :)

• Öncekileri Göster
  • antidepresan ilacına ihtiyacınız olduğunu nasıl belirlediniz?

• tamam denicem hepsini :)

• papatya çayı için :)

• rahatlamam lazım

• neden kullanacaksın kı?

• Aşırı stres...

Erkekler Ne Diyor 3

• sana sarı kantaronmelisakedi otu kötü demle ve şekersiz içmeni tavsiye ederim...bosver kimyasalları

• peki denerim :)

• bunlar sakinleştirir.kafa için baska şeyler var:)) ama onlar haram .

• kafa yapıo mu

• bira

• Bilemiyorum başka çözüm olduğunu sanmıyorum

• anti depresan boşluğu doldurur diyorsan sen bilirsin.

• yok kardeş bira falan boş işler :)

• Öncekileri Göster
  • reçetesiz ama yasal değil,girme o yola :D:D

• Uyuşturucu falan demedik :D :D

Yükleniyor...