Idrarin cok sari renk olmasi

AZ önce tuvaletimi yaptım ve cok sari olduğunu farkettim peceteyle sildiğimde resmen boya gibi acik sari ama sanki pastel boyayla peceteyi boyamisin gibi sariydi sizce neden olabilir bugün c vitamini hap aldım acaba ondan mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet c vitamininden olur.mandalina portakalı çok yiyip dene aynısının olduğunu görüceksin

Erkekler Ne Diyor 12

• yeterince su içmediğin için o bol bol su içmeye çalış

• Haplar koyuşlaştırır.Kokusu da değişik olur o tür haplardan.

• yeterince su içmediğinin göstergesidir bu günlük su ihtiyacını karşılamaya çalış

• haplardan..çiş ne kadar koyu olursa böbrekler iş yapıyor demektir..

• Böbreklerin kirli idi. Bazen idrar beyaz olur bu da böbreğin temiz olduğunu gösterir. İdrar sarı ise bunun bir iyi yanı da var böbrekten o kirliliği atmış oluyorsun

• Kesinlikle ..bokunda daha siyah olucak ilac tan.

• vitamin hapları sarartır

• Bol bol su içersen rengi de suya benzemeye başlar.

• Bazen çok çay içmekten de oluyor bana.

• c vitamınden cok boya

hapların renklendırırcı maddesınden kaynaklıdır aldıgın c vıtamınınden kaynaklıdır yane dedıgın gıbı ;)

• Evet aldığın vitamindendir büyük ihtimal

• tarife for :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende vitamin alıyorum ama öyle boyamış gibi olmadı. Büyük ihtimal uzun süre tuvaletini yapmadığın içndir

• Bol su iç link

• C vitamini ilaçları içeriklerinden dolayı idrara turuncuya yakın hatta turuncu renk verebilir, normaldir. Doktorunuz bunu belirtmiş olmalıydı aslında. Bol su içersen öyle olmaz. Geçmiş olsun.

• az su içiyor olabilirsin.

• Safra miktarı artarsa idrarda sarılık görülür panpişim. Bol su içmelisin.

• Kaç saattir wcye gitmedin ve evet vitamin yüzünden

• C vitamini böbreklerde su emilimini arttırır.Bu nedenle idrarının daha derişik olması normaldir.Bol su takviyesi yap.

Yükleniyor...