Sadece göbeğimi nasıl eritebilirim?

sadece göbeğimden kurtulmak istiyorum normal olaraka vücuduma yakışmıyor.deiğer yerlerim iyi kilo olarak. ne yapamamı öneririsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Karın bölgesideki fazlallıklardan kurtulmak için yapılan en büyük hatalardan biriside kendimizi zorlayarak devamlı mekik benzeri mide egzersizlerini yapmamızdır. Mide bölgesindeki yağı yakabilmek için sadece o bölgeyi çalıştırmamız yeterli değildir. Yağın yanması için vücudumuzun tamamını çalıştırmamız gerekmektedir, yani aerobik çalışma yapmamız şarttır. Vücudumuzun sadece istediğimiz bir yerindeki yağı yakmamız mümkün değildir! Bu yağın yanması için öncelikle mutlaka 12 dakkadan az olmamak şartıyla aerobik çalışma yani kardiyo hareketlerini yapmamız şarttır. Bu çalışmalar ile öncelikle fazla yağlarımızdan kurtulmalı ve daha sonra karın bölgesini güçlendirici egzersizlere ağırlık vermeliyiz.

Erkekler Ne Diyor 19

• korse..

• Öncelikle glisemik endeksi yüksek karbonhidrat içeren gıdaları azalt.Çikolata ve kolalı içecekleri bırak. link

• Yoğurt ye mekik çek

• Geçenler iş yerimde yeni başlayan 26 yaşında bir bekar kız yukarı elini kaldırınca göbeği göründü ve şok oldum resmen. Sanki 7 çocuk doğurmuş 60 yaşındaki nine göbeği gibi buruş buruştu. ,Neyse. Göbek hareketleriyle eritebilirsin. Birde akşam hiç yeme birayı asla içme. Mekik hareketi yap.Yoksa çok çirkin duruyor kadında. Bel çevren 80den fazla olmamalı.Sabahlarıda yağı eritmek için biberiye çayı iç ve greyfurt ye (sıkmadan posası ile.)

• +1

• hani puanda +1 göremedim. Banane isterim 1 puanımı. (ama ben spor ve greyfurtla göbeğimi erittim. Şimdi 3,5 kilo fazlam oldu haftaya spora başlayacam.

• ahahahaha yaaaaaaaaaa nasıl yani bu şkelide verilmiyor mu puan? öööööööö rezil oldum:))

• bol bol mekik en iyi göbek eritme yöntemi tabiii çekebilirsen

• o gobek yanıcak karın kası calısırkenn bak nasıl erıyor...

• Göbeğinle ağırlık kaldır. Yağlar kas olur.

• düzenli beslenme + spor =bikiniye girebilecek fit bir vücut

• Tuzu KEs Mekik Çek .

• SPOR SALONUNDA SPOR YAP AZ YEMEK YIÇIKOLATA ŞEKER CHIPS DRINK IÇME 1 AY BOYLE GIDERSEN KILO KAYBEDERSINVE BIRDE HERGUN YARIM SAAT YURU

• tuz,şeker,un ,yağ yasak.az yemek.mekik.

• mekık yap bır ayda bısey kalmaz

• Arkadaslarin cogu yanlis biliyo. Mekik oyle gobegi eritmez. Hatta aksine dahada gobekli gorunebilirsin. Nedwni mekik karin kaslarini calistirir. O kaslar gelisincede zaten ustte yag tabakasi var dahada bi gibekli goruntun olur. O yuzden gobek icin en iyi yontem kosmak. Kosamasan bile hizli ve ayni tempoda hizli yurumeni tavsiye ederim. Diger bi yontemde ziplamak. Bi ip al ve zipla. Sumdiden kolay gelsin :)

• yoğut yemek iyidir her öğünde

• plates yap

• mekik..egzersiz..her sabah ılık su içerek.yeşil elma aç karnına..

• Az yemek ve bol spor sorunu halleder tabi iradeye sahip olmak gerek.

• evde son ses müzik aç oyna :)

• mezdeke:))))

• aynen ola bilir:)))

• aç kal sadece

Kızlar Ne Diyor 12

• Mekik ,Düzenli ve dengeli beslenerek bunu yapabilirsiniz.

• Dünyada çok büyük bir soru.Nasıl zayıflarım ve yağlardan nasıl kurtulurum.Jimlastik yapman gerek.Harket etmen gerek ve illa bir jimlastik salonunda değil evdede müzik köy ve dans et? Ben her gün misal örnem verim horum tepiyorum.Yemin ederim bacak kaslarım karın kaslarım beton gibi.Biraz yediklerine dikkat et biraz dans yap, göbek at, horum at en azından 40 dakika yemin ederim sorunlarından arınırsın.Bol şanslar :)

• tamamen zyıflamakatan korkuyorum vücdum ideal tek sorun göbeğim çok çirkin duruyor.spor yaparak kaslı bi kız olmak istemiyorum kaslar erkeklerde daha güzel,kadınlarda ititici duruyo bana göre:)))

• Emin olkı ben horum tepince kaşlı olmıçaksın.Göbek atınca kaşlı olmıçaksın ama dans ettiğinde zayıflıcaksın.Yürüyüşlere çık.Herşey parayla değil .Bedava olan şeylerde var.Biraz yediklerine dikkat et ve tatlıları veya sevdiğin herşeyi ye ama haftada 1 veya 2 kere ye inan bana zayıflıcaksın.Ben horuma devam ediyorum seni bilmiyorum :).Bol şanslar

• paltes tek çözümm.

• Sadece göbekse mekik çekebilirsin. Günden güne arttır sayısını bir anda yüklenme

• Mekik işe yarar ama eritecem diye ilk günden zorlama,çok ağrısını çekersin.

• power plate

• bence en etkili çözüm eşli jimnastik :)

• hiç yapmadım bilmiyorum

• spor yap. bölgesel..

• bol bol göbek at, dans et ise yariyor

• Spor yap:)

• Plates öneririm.

• Bir arkadaşım plates önerdi :)

• yemenden içmenden fedakarlık yaparak bunu başarbilirsin ve artı olarak bol bol yürümek, koşmak ya da zıplamak ile daha sağlıklı kilo verirsin, yani vücudundan yağ gider, su değil.ilk olarak, un-tuz-şeker üçlüsünü hayatından çıkarman lazım.pirinç yememen lazım. meyve sularıda içmezsen iyi olur.ve markette satılan ürünlerden artık vazgeçmek önemlidir.bol bol doğal ya da yerel satıcıların sattığı ekşiyebilen yoğurtlardan ya da kefir gibi süt ürünleri içmen lazım. bunun dışında meyve o kadar göründüğü gibi mahsun bir şey değil. meyveleri yoğurt ile tüketmek pek önemlidir.ve sana karatay diyetini öneririm. açıkcası bu sorun bende de vardı ve gittikçe inceliyorum. eskiden kıçıma girmeyen pantolonlar şimdi kıçımdan düşüyor. fakat göbek gerçekten bu kadar çabuk incelmiyor. biraz sabır işi. yaşam biçiminini kökten değiştirirsen ve buna geçiçi gözle bakmazsan bence göbek kalmaz. şahsen ben çok sabırlı davranıyorum bu konuda.sana bol sabır dilerim. umarım göbeğinden eser kalmicak...

Yükleniyor...