• Sor
  • Bence

Sadece göbeğimi nasıl eritebilirim?

sadece göbeğimden kurtulmak istiyorum normal olaraka vücuduma yakışmıyor.deiğer yerlerim iyi kilo olarak. ne yapamamı öneririsiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Karın bölgesideki fazlallıklardan kurtulmak için yapılan en büyük hatalardan biriside kendimizi zorlayarak devamlı mekik benzeri mide egzersizlerini yapmamızdır. Mide bölgesindeki yağı yakabilmek için sadece o bölgeyi çalıştırmamız yeterli değildir. Yağın yanması için vücudumuzun tamamını çalıştırmamız gerekmektedir, yani aerobik çalışma yapmamız şarttır. Vücudumuzun sadece istediğimiz bir yerindeki yağı yakmamız mümkün değildir! Bu yağın yanması için öncelikle mutlaka 12 dakkadan az olmamak şartıyla aerobik çalışma yani kardiyo hareketlerini yapmamız şarttır. Bu çalışmalar ile öncelikle fazla yağlarımızdan kurtulmalı ve daha sonra karın bölgesini güçlendirici egzersizlere ağırlık vermeliyiz.

Erkekler Ne Diyor 33

• Adam akıllı bir doktora git ya da yediklerine daha çok dikkat et. Eskiye nazaran daha az hareket ediyorsan yürüyüş falan yap toparlarsın sorun etme. Stres yaparsan daha çok alırsın

• doktara gidilcek kadar kilolu değilim ama birden aldım yoktu kilom hani sort etek elbise giymek yakışıyodu ama şimdi göbekten utanıyorum doktora gitsem kıçıyla güler adam bana genelde iyice obez gibi olanlar gidiyo

• korse..

• Öncelikle glisemik endeksi yüksek karbonhidrat içeren gıdaları azalt.Çikolata ve kolalı içecekleri bırak. link

• Madem kızlar özellikle.. vermiyorum cevap filan...

• kızlar daha çok kiloyla ilgileniyo ve daha çok takiyo çünkü :)

• Tamam çünkü :))

• Kilo vermek esittir az yagsiz yemek arti spor al sana formuk bu arkadasim

• kademeli azalt yemeyi, havalar ısındı yürümeyi artır, bisiklete bin, yüzmeye gidebilirsen git. Migrosta alman form çayı var bide yeşil çay al iç hergün ikisindende.

• Yoğurt ye mekik çek

• Geçenler iş yerimde yeni başlayan 26 yaşında bir bekar kız yukarı elini kaldırınca göbeği göründü ve şok oldum resmen. Sanki 7 çocuk doğurmuş 60 yaşındaki nine göbeği gibi buruş buruştu. ,Neyse. Göbek hareketleriyle eritebilirsin. Birde akşam hiç yeme birayı asla içme. Mekik hareketi yap.Yoksa çok çirkin duruyor kadında. Bel çevren 80den fazla olmamalı.Sabahlarıda yağı eritmek için biberiye çayı iç ve greyfurt ye (sıkmadan posası ile.)

• +1

• hani puanda +1 göremedim. Banane isterim 1 puanımı. (ama ben spor ve greyfurtla göbeğimi erittim. Şimdi 3,5 kilo fazlam oldu haftaya spora başlayacam.

• ahahahaha yaaaaaaaaaa nasıl yani bu şkelide verilmiyor mu puan? öööööööö rezil oldum:))

• Korse tak :)

• hmm 1 ay Afganistan tatiline git bence canım :)

• of of :D

• noldu kız :D

• az yersen erir

• düzenli yürüyüş ve sporsal etkinlikler destek saglar diye düşünüyorum. kalçanın buyuklugunden ziayde erkek gözüyle bakılması lazım. elle tutulur ve bçimli iri kalçadan hç bir erkek rahatsız olmaz...

• kilo sebebin ne ama? eritmeden önce neden kilo aldığını bil ona göre hareket et

• ya bilmiyorum birden aldım çok kilolu değilim fakat eskisi gibide değilim kalça tamam dolgun olunca iyi ama göbek kötü

• Öncekileri Göster
    • boyum 1.57 kilom 56 falan ama boydan dolayı az kilo bile alsam belli oluyo

• görmedim ama demene göre iyisin takma o kadarda

• evde kalçanı oynat oryantal yap bol bol

• Ekmek, şeker, tuz, iciyorsan kola, ice tea bunlari bir sure hayatindan cikarman ve kardiyo calismasi yapman lazim.

• takılma herkesn kendince güzeldir sen ruhun güel olsun ve yatakta her şey değişir diyorlr bilmiyorum deneiyisizim bu konuda ama gösterge işe yaraımaz. erkeği baştan çıkartabilmen önemli (yatakta bu söz) dışarda gezerken değil.

• bence önemli görselde :/

• Öncekileri Göster
    • benim annem 45 46 falan ama 30 yaşında falan gösteriyo fiziği falan duruyo yani :D

• iiii duruyorsa bilmem valla (bak yanlış anlama annene laf söylemiyorum sadece benzetme ve herkesi annesi kendine güzledir annedir) ama annene bak güzelliğine öyle güven.inşallah kalıcı olur ama ben görmedim bu saate kadar güzelliğin ve yakışıklılılığın kalıcı olmaduğunu. o zaman da şekline bakacaksın.ya gençlik gidiyor bunu azıcık anlasanız.

• bol bol mekik en iyi göbek eritme yöntemi tabiii çekebilirsen

• kıskandıkları için söyluyorlar kızlar hep boyle :D sen bozma moralini kendinle baırısış ol..spor yap sırf kılo vermek icin degil duzenli yap hem saglıgın hem vucudun için :)
    bol bol yürü koşabiliyosanda koş ama tavsiyem yurumelisin hergün...vucut heryerden aynı anda yag eritmez en kolay nerden veriyorsa once ordan erimeye başlar ayda bir ya da 2 ayda bir yag oranınıda ölçtürmeyide unutma gunumuzdeki elektronik tartılar bile ölçuyor bunu...
    yürümenin haricinde göbegin için mekik sec...alt ve ust karın çalıs yani sıkılasması için..ama herşeyden once sabırlı ol tabikide hadi eyvallah :)

• teşekkür ederim mekik çekmek çok önemli anladığım kadarıyla :D

• Öncekileri Göster
    • ya bune bee çok zor :D

• kızılay cadırında kan verir gibi yatarak olmuyo o işler :D zor degil hergun 10'ar tane mekikle baslarsınız beliniz kuvvetlenince zaten kendiniz fazladan yapmak isticeksiniz ama unutmayın kas geliştirmiceniz sıkılastırıcanız :) belli bir standartta kalıp hergun yaptınızmı birazda sabrederek guzel bir karına sahip olursunuz göbek eritmek zordur ama herşeyden once yurumelisiniz gunde 1 ya da 2 saat...vucut hem duzenlı hemde guzelce yaglarınızı eritir...

• o gobek yanıcak karın kası calısırkenn bak nasıl erıyor...

• Göbeğinle ağırlık kaldır. Yağlar kas olur.

• düzenli beslenme + spor =bikiniye girebilecek fit bir vücut

• Tuzu KEs Mekik Çek .

• SPOR SALONUNDA SPOR YAP AZ YEMEK YIÇIKOLATA ŞEKER CHIPS DRINK IÇME 1 AY BOYLE GIDERSEN KILO KAYBEDERSINVE BIRDE HERGUN YARIM SAAT YURU

• tuz,şeker,un ,yağ yasak.az yemek.mekik.

• mekık yap bır ayda bısey kalmaz

• Arkadaslarin cogu yanlis biliyo. Mekik oyle gobegi eritmez. Hatta aksine dahada gobekli gorunebilirsin. Nedwni mekik karin kaslarini calistirir. O kaslar gelisincede zaten ustte yag tabakasi var dahada bi gibekli goruntun olur. O yuzden gobek icin en iyi yontem kosmak. Kosamasan bile hizli ve ayni tempoda hizli yurumeni tavsiye ederim. Diger bi yontemde ziplamak. Bi ip al ve zipla. Sumdiden kolay gelsin :)

• yoğut yemek iyidir her öğünde

• plates yap

• mekik..egzersiz..her sabah ılık su içerek.yeşil elma aç karnına..

• Az yemek ve bol spor sorunu halleder tabi iradeye sahip olmak gerek.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 21

• Mekik ,Düzenli ve dengeli beslenerek bunu yapabilirsiniz.

• Dünyada çok büyük bir soru.Nasıl zayıflarım ve yağlardan nasıl kurtulurum.Jimlastik yapman gerek.Harket etmen gerek ve illa bir jimlastik salonunda değil evdede müzik köy ve dans et? Ben her gün misal örnem verim horum tepiyorum.Yemin ederim bacak kaslarım karın kaslarım beton gibi.Biraz yediklerine dikkat et biraz dans yap, göbek at, horum at en azından 40 dakika yemin ederim sorunlarından arınırsın.Bol şanslar :)

• tamamen zyıflamakatan korkuyorum vücdum ideal tek sorun göbeğim çok çirkin duruyor.spor yaparak kaslı bi kız olmak istemiyorum kaslar erkeklerde daha güzel,kadınlarda ititici duruyo bana göre:)))

• Emin olkı ben horum tepince kaşlı olmıçaksın.Göbek atınca kaşlı olmıçaksın ama dans ettiğinde zayıflıcaksın.Yürüyüşlere çık.Herşey parayla değil .Bedava olan şeylerde var.Biraz yediklerine dikkat et ve tatlıları veya sevdiğin herşeyi ye ama haftada 1 veya 2 kere ye inan bana zayıflıcaksın.Ben horuma devam ediyorum seni bilmiyorum :).Bol şanslar

• Bunlari siddetle tavsiye ederim, ben her gun muhakkak yapiyorum. http://www.youtube.com/watch?v=dOKsHrvPNVk http://www.youtube.com/watch?v=tZoR7YKqIe8
    Tabki diyetinide degistirmen gerekli kahvaltini kesinlikle kesem bol bol sebze ve su tuket ve en onemlisi duzenli bir sekilde uykunu alman gerekiyor.

• Sadece göbekse mekik çekebilirsin. Günden güne arttır sayısını bir anda yüklenme

• paltes tek çözümm.

• power plate

• bence en etkili çözüm eşli jimnastik :)

• hiç yapmadım bilmiyorum

• pilatesi tavsiye ederim kilon değişmese de karın yağlarını ciddi şekilde eritiyor.

• Yediklerine dikkat et oncelikle ve yapabildigin kadar yuruyuse cik. Yuruyusten gelir gelmez gunde 20-30 mekik cek 1 ay'a gene eskisi gibi guzel olursun :)

• Mekik işe yarar ama eritecem diye ilk günden zorlama,çok ağrısını çekersin.

• Göbek icin en iyisi mekik. Ama illaki baska destekleyici hareketlerde vardir. Internetten yazda bak bence. Uzman tv sitesinde vardir

• aynen iyi fikir teşekkür ederim denemek lazın netten haraketleri

• Rica ederim canım

• spor yap. bölgesel..

• bol bol göbek at, dans et ise yariyor

• bende de var o dert ya ben 170 boy 68 kilo hergün yeşil kahve içiyorummmm

• ya senin yine boyun var o kadar kötü değildir ama benim kısa olduğu için çok az kilo bile alsam belli oluyo :/

• Öncekileri Göster
    • içme canım sigara ya hem sağlığına zararlı hemde ilerde çok kötü rahatsızlıkların ortaya çıkacak. bak sigarayı bırak neler olur.

• o zaman daha çok kilo alıır bırakınca

• Bol bol yürü sıkntıya gir cünki en güzel sıkntılı ve stresli oldugnda gidior kilolar yediklerine dikat et.

• ya ben sıkıntı ve stresli zamanlarda daha çok abur cubura dalarım ki üzgünken falan ama yürüşe başlıcam zaten tamda yaz gelirken kilo almak iğrenç bir durum

• Öncekileri Göster
    • aynen zaten artık onu görünce yolumu değiştiriyorum hem peşime takılıyo hemde gün boyu beni eleştiriyo

• yanı mutsz eden kişilerle işinin olmamamsı gerk bence

• tabikide 5 bardak form daha kolay hemde yemeklerini azaltçan o kadar

• hahaha yok artık :D

• en kolayı yemeği azaltıp iç gece yatarken falan

• tuvalete gitmekten uyuyamayım sonra dimi :D

• 5 bardak form işe yarar hergün fazla sporada gerek kalmaz :D

• hahah en kolayı tabi :D

• aynen :D

• Spor yap:)

• Plates öneririm.

• Bir arkadaşım plates önerdi :)

• yemenden içmenden fedakarlık yaparak bunu başarbilirsin ve artı olarak bol bol yürümek, koşmak ya da zıplamak ile daha sağlıklı kilo verirsin, yani vücudundan yağ gider, su değil.ilk olarak, un-tuz-şeker üçlüsünü hayatından çıkarman lazım.pirinç yememen lazım. meyve sularıda içmezsen iyi olur.ve markette satılan ürünlerden artık vazgeçmek önemlidir.bol bol doğal ya da yerel satıcıların sattığı ekşiyebilen yoğurtlardan ya da kefir gibi süt ürünleri içmen lazım. bunun dışında meyve o kadar göründüğü gibi mahsun bir şey değil. meyveleri yoğurt ile tüketmek pek önemlidir.ve sana karatay diyetini öneririm. açıkcası bu sorun bende de vardı ve gittikçe inceliyorum. eskiden kıçıma girmeyen pantolonlar şimdi kıçımdan düşüyor. fakat göbek gerçekten bu kadar çabuk incelmiyor. biraz sabır işi. yaşam biçiminini kökten değiştirirsen ve buna geçiçi gözle bakmazsan bence göbek kalmaz. şahsen ben çok sabırlı davranıyorum bu konuda.sana bol sabır dilerim. umarım göbeğinden eser kalmicak...

• dukan diyetine basla sen güzelim, hepsi gider..

• netten araştırıp bakarım teşekkür ederim

Yükleniyor...