Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Seroquel ilacını kullanan var mı?

Aranızda herhangi sebepten ötürü genelde uyku problemi olanlar oluyor bu ilacı kullanan var mı? Bağımlılık yapıyor mu ? Bırakmayı denediniz mi hiç ?

Güncellemeler:
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu ilaç psikiyartrik bir ilaçtır.Doktor reçetesi olmadan .kafa amaçlı kullanılmaz tavsiye etmimiyorum dr. tarafından verilmediği belli sana kurtul ondan sana tavsiyem uyku amaçlı bir ilaç değil o kendine sağlığına dikkat et sana tavsiyem

1|0
    • arkadaşım kullanıyor doktor vermiş şimdi kendi iradesi ile bırakmak istiyor ama bende doğru bulmadım bi sorayım dedim

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu tarz ilaçların tamamı bir süre sonra bağımlılık yapar. Doktor verdiyse belirttiği dozu aşmadan kullanmalısın.

0|0
  • Ben kullanmadım Ama bu sitede biraz bilgi var hakkında link

1|0
  • bu aralar uyku sorunum var doktor banada yazdı sizin şu an drmunuz nasıl

0|0
    • hımm yaklaşık 1.30 sene kullandı o ama bırakmak zor oldu midesi bulandı yemek yiyemedi yemekten zevk almadı çok zorlandı yani uykuya dalması çok uzun sürdü bıraktıktan sonraki etkileri çok oldu

• ben kullanmıstım uzun zaman once ergenlıkte bırakamsı bıraz zor

0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İlaçlar bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor.Bu ilacı size yazan hekime danışın lütfen.

1|0
  • bu ilacı kullanmadım ama eczanede çalışıyorum .. bi süre sonra yapar biraz ara vererek kullan derim

1|0
  • bağımlılık yapmaz doktor kontrolünde kullandığın sürece ve azaltarak bırakmak gerekir

1|0
  • Kullanmadim

0|0
Yükleniyor...