Seroquel ilacını kullanan var mı?

Aranızda herhangi sebepten ötürü genelde uyku problemi olanlar oluyor bu ilacı kullanan var mı? Bağımlılık yapıyor mu ? Bırakmayı denediniz mi hiç ?

Güncellemeler:
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu ilaç psikiyartrik bir ilaçtır.Doktor reçetesi olmadan .kafa amaçlı kullanılmaz tavsiye etmimiyorum dr. tarafından verilmediği belli sana kurtul ondan sana tavsiyem uyku amaçlı bir ilaç değil o kendine sağlığına dikkat et sana tavsiyem

• arkadaşım kullanıyor doktor vermiş şimdi kendi iradesi ile bırakmak istiyor ama bende doğru bulmadım bi sorayım dedim

Erkekler Ne Diyor 4

• bu aralar uyku sorunum var doktor banada yazdı sizin şu an drmunuz nasıl

• hımm yaklaşık 1.30 sene kullandı o ama bırakmak zor oldu midesi bulandı yemek yiyemedi yemekten zevk almadı çok zorlandı yani uykuya dalması çok uzun sürdü bıraktıktan sonraki etkileri çok oldu

• ben kullanmıstım uzun zaman once ergenlıkte bırakamsı bıraz zor

• Ben kullanmadım Ama bu sitede biraz bilgi var hakkında link

• Bu tarz ilaçların tamamı bir süre sonra bağımlılık yapar. Doktor verdiyse belirttiği dozu aşmadan kullanmalısın.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kullanmadim

• bu ilacı kullanmadım ama eczanede çalışıyorum .. bi süre sonra yapar biraz ara vererek kullan derim

• bağımlılık yapmaz doktor kontrolünde kullandığın sürece ve azaltarak bırakmak gerekir

• İlaçlar bünyeden bünyeye farklılık gösteriyor.Bu ilacı size yazan hekime danışın lütfen.

Yükleniyor...