• Sor
  • Bence

Diş ağrısını ne geçirir?

çok fena dişim ağrıyo arkadaşlar malum bayram tatili + hafta sonu bide ne geçirir diş ağrısını pratik bildiniz şeyler var mı karanfil koydum ağrıyan yere çare etmedi acil :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sarımsağı ezip tuzla karıştırıp ağrılı yere sürDolgun yoksa ağzını sirke ile çalkalaYada tuzlu su ile gargara yap

• denerim çok saol

• Önemli değil işe yararsa en iyi cevap seç :) güçlü bir ağrı kesici de deneyebilirsin

• Geçtimi

Kızlar Ne Diyor 9

• Agzını açarak yatmaya çalış hava gelirse biraz daha ferahlarsın.

• rakı denedın mı

• bu satte kim çıkcak dışarı hava buz gibi

• dişini firçala ya da tuzlu gargara yap ağri kesici iç

• karanfili ezip dişine koyabilirsinalkol varsa pamuğa damlatıp dişinin üzerinde tutabilirsindişinollü pamuğu da aynı şekilde dişinin üzerine koyabilirsinanestol pomad ı ağrıyan dişinin etrafına sürebilirsin

• karanfil koydum ama geeçirmedi alkol inemem şimdi merkeze diyer dediklerindende bulamam bu satte çok saol aklımda kaldı

• Apranax bul biyerden ve azina hava girmesin havayla daha cok agirir :/ gecmis olsun :/

• mide problemin varsa apranax zararlı yalnız

• Apranax yok hazırda yinede bilgilendiridigin için çok saol

• Rica ederim :)

• dişinol diye bir ilaç var onu koy :) rahtlattır

• yada karanfili ez daha sonra tuzlu suyun içine koy sonra dişine :)

• Öncekileri Göster
    • onuda yaptııımm agrı kesiicide aldım hayretmedi hem çürük hem apseli anlaşılan ben bu gece zor uyurum heralde

• :) nbendeki çözümler bukadar :;) geçmiş olsun tekrar

• Etil alkol iyi geliyor

• Benmde agrıyordu gargara yaptım şimdi.hafifletti :/

• zeytin koydururdu annem bana

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok yoğun tuzlu su ile gargara açıkta kalan siniri pişirerek öldürdüğü için faydalı olabilir. Geçmiş olsun. Varsa evdeki ağrı kesicileri doz aşımı yapmadan da kullanablirsin.

• Rakı varsa şimdiye kadar keşfedilen en iyi çözüm o. Geçmiş olsun..

• dis agrısı kadar insana cektiren bir agrı olmaz,gecmis olsun oncelikle.konu komsudan rahatsız et gerekirse bu saatte saglam bir agrı kesici bul ya da nobetci eczaneye git yoksa sabaha kadar uyku haram olur

• pratik filan anlamam basarım ilacı :D parol arveles vs bir ağrı kesici bul

• öncelikle geçmiş olsun majezik ağrı kesici diş ağrısına iyi geliyor varsa 2 tane iç

• çürük mü 20lik diş ağrısı mı yoksa abse yapmış diş ağrısı mı hangisi?

• çürük içi oyuk bide dolğu yaptırmıştım düştü abi düşcek zamanımı buldu

• Rakı dök diyeceğim ama herkesin evinde hazırda rakı olmayabilir.En iyisi 2 diş sarımsağı ezip çürük dişin üzerine koyman. antibiyotik etkisi görecek ve bakterilerin neden olduğu ağrıyı azaltacaktır.Parol-majezik gibi ağrılar ağrının kesilmesine destek olabilir.Eğer çok çok acil durumun varsa bulunduğun yerdeki askeri hastanelerin diş bölümlerinin acil servisleri sana gerekli tedaviyi yapabilir.Yılın 365 günü açıktır.Sivil vatandaşlar da yararlanabiliyor.

• çok saol denicem birazdan dedigini

• ılık su ile gargara yap

Yükleniyor...