• Sor
  • Bence

Tövbe bismillah bu nasıl surat?

Ya ben neden bu kadar çirkinim.30 yaşına gelipte bu kadar çirkin olmak, Allah beni cezalandırıyormu? Daha demin aynaya baktım saçlar dökülmüş, kızarık aynı zamanda sivilce izi dolu ve sarkık bir surat..kanser hastalarına beni gösterseler yeminle ölümden daha kötü şeylerde varmış diye iyileşen hastalar olur.ben neden bu kadar çirkinim :(lanetlimiyim ki?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Allah herkesi ozenle yaratmistirşu ankendi adini kirletmek degil allahin adini kirletiyorsun sev kendini yapman gereken bu ve iyi bir insan ol cennette herkes istedigi yuze sahip olacak onu dusun ve iyilik yap...

• evet ben adriana lima olcam ins:))))

• Öncekileri Göster
    • Sağol inşallah mutlu olursun sonunda

• İnşallah.. en kısa zamanda cevap bekliyorum senden, yardımların için şimdiden teşekkür ederim. İyi geceler güzel insan..

Kızlar Ne Diyor 10

• kir gitsin.

• Neyi?

• Öncekileri Göster
    • Camlardaki yansımalarıma bile tahammülüm yok! Herkesin camını çerçevesini nasıl kıracağım?

• kese kagidi.

• İsyana girer bu.

• Biraz öyle oluyor ne yazıkki :( ya ben sadece düzgün bir tipim olsun sevileyim istiyorum.herkes para, pul, mevki isterken benim isteğim çok daha masum bence ama olacak bir istek değil işte :(

• Öncekileri Göster
    • Hayır senaryo olsa keşke, sonrasında nasıl kandırdım deyip aynaya bakıp off ne yakışıklı adamım diyebilsem..yeminle bakıyorum etrafa kimin saçı dökülmüş cildi güzel, kiminin cildi kötü saçları güzel bende hiçbirşey yok.ne saç, ne cilt, bacaklarım bile çarpık :(

• Belki öyle değilsindir.

• İçte sorun var hastalık o dediklerin tedavi ol doğal bakımlı ol.

• İçte derken psikolojik mi diyorsun anlamadım? Bakımlı olmaya gelince saçlarım dökülmesin diye herşeyi denedim hatta nerdeyse erkekliğimden vazgeçecektim finasterid tedavisi uyguladım.internete finasterid yan etkileri yazarsan ne demek istediğimi anlarsın.cildim için 2 seans lazerle soyma işlemi yaptırdım, yüz yogası yapıyorum ama ne yapsam ne etsem çağre olmuyor.cildim sarktı ve saçlarımın % 50 si döküldü :(

• Öncekileri Göster
    • Tamam dediklerini deneyeceğim, arkadaşındanda o karışımı öğrenirsen çok sevinirim :)

• Oke soracağım öğrendiğimde yazarım ricaederim

• gönlün güzel olsun . niceleri var yüzü güzel olup ne haltlar yapan

• Gönül güzelliği ne özel hayatta ne iş hayatında işe yaramıyor maalesef.diğer arkadaşlarla olan yorumlarımıda okursan ne demek istediğimi daha iyi anlarsın :(

• cirkin birini bul ozamn sende cirkin kiz yokmu:)

• Dalga geçmek için çok güzel bir konu değilmi? Olay sadece kız değil..

• ya sen kendinle dalga gecersen baskalari napsin haci:)

• gormeden yorum yapamayiz

• Cildimi gerdirsem birazda saç ektirsem çokmu suni olurum? Yani bakınca ıyyy bu adamın heryeri estetik derlermi?

• Suan boyle birsey okuduguma inanamiyorum ve yasi olgunluk seviyesinde olan bir insanin yazmis olmasi ayri bir uzucu olay.. Allahin yarattigi seye bu denli isyankarlik niye.. Bu senin imtihanin guzel ya da cirkin oldugun icin degil insan oldugun icin sukret.. Aynaya baktiginda agzinin burnunun gozunun olmadgni dusundun mu hic.. Sukret haline.. !

• Ya şükür etmek istiyorum ama ne etrafımda nede internette ya da herhangi biryerde kendim kadar çirkin birini görmedim..arkadaşlarım bile ben çirkinmiyim diye sorduğumda kendini olduğun gibi kabul et falan diyorlar veya kızlar evet çirkinsin diyorlar.ben böyle olmak istermiydim? Neden bende herkes gibi değilim?

• Fotografin var mi?

• Yok ki ben bile bakmak istemiyorum.resim çekilmiyorumda zaten hepsini tekrar siliyorum çünkü.

• ay derdini anlatışına çok güldüm :DDD

• Çirkin olmam en azından birini güldürebilmiş :s

• sen daha beni görmemişsin evlat çoçuğu olmayanların şükretme sebebiyim

• Sende beni görseydin oturup haline şükrederdin..

• Aynaya bakınca kendini göremeseydin?

• Çok güzel olurdu..

Erkekler Ne Diyor 11

• Tevazu kası yapıyorsun bence :)Artı o kadar umutsuz olmamak lazım.. Bknz: Ali Ağaoğlu ve aşk-meşk hayatı..Bknz: Resimler :) link link

• Onlarla ben kıyaslanamam çünkü bu adamlar çook çoook zengin..

• bi sakıncası mi var?

• umarım kıracak birşey söylememişimdir içinde bulunduğun durum geçici ne olursa olsun benim söylediğim çıkacak bugün üzülür yarın unutursun boşver hayat herşeye ragmen güzel yaşamaya değer tekte olsan hoşçakal

• Yok dostum kırılmadım ama senelerce bu tiple yaşayıp hep aşağılanmak hor görülmek çok ağırıma gidiyor.çok kötü bir tipim var ama estetik yaptırıp yapay bir çirkin olmaktanda korkuyorum.Allah sonumu hayır etsin..

• belki çok şanslısındır ? biraz kafa yorarsan nedemek istediğimi anlarsın ama ben buraya açık açık yazamam

• Neden? Seni seven kalbini sevecek mi diyeceksin?

• hayır senin günaha girme olasılığın diğer güzel olduğunu düşündüğün kişilere göre çok daha az
      herkes kendini kandırmıyormu ? sevgisi gerçek herkes sorgulasın kendini
      sana birşey söyliyeceğim dersen bana arkadaş tek derdim bu üstesinden bir şekilde gelmek istiyorum karşında iki yol var ya yaratana dua edeceksin ya da bu dünya benim için gerçek diyeceksin 15-20 bin tl yi koy cebine git estetik cerraha istediğin şekle soksunlar seni
      belki bana katılmayabilirsin içindeki ruh hailini bilmiyorum

• bana benzeyen biri daha varmış demek ki. ama benim saçlarım henüz dökülmedi bir kaç yıl daha saçlıyım.

• Böyle düşündüğün zamanlarda benim fotoğrafıma bak.

• Demekki sen benim yerimde olsan bir saniye durmaz intihar edersin.sen benim yanımda brad pitt gibisin dostum.

• Mutlaka vardır bir hikmeti ilahi

• kardeş bu hal ve tavırla gidersen yakışıklı olsanda bar şey değişmez.dış değil iç güzelliğine önem ver.önce böyle konuşmayarak başlayabilirsin

• Dostum heryerde karşıma çıkıyor bu tip konusu.çalıştığım işlerde bile önüme hep engel oldu, özel hayatımdan bahsetmeyeyim bile :(

• sanırım herşey konuşma,nasıl düşündüğün ve davrandığıyla ilgili.kendini buna şartlamış olabilirsin.yinede bu sözler sana bir şey ifade etmiyorsa kendine bakıp özen göster

• çirkinlikte bir güzelliktir dostum..

• Bu avutma sözü kardeşim :(

• ne için bence abarttığın durumuna üzülüyorsun ki?

• Abartı değil yukarıdaki yorumlarımada bakabilirsin.keşke abartı olsa..

• önce zihninde bitireceksin olayı , bakım yap kendine giyim kusamına bak krem kullan herkesin dogal bır seklı vardır yapay olanı kendı elımızde ve ugrasmamız lazım hep kızlarmı makyaj yapacak sende bakım yaparak acıklarını kapat

• Yapıyorum lazerle cildimi soydurdum saçım için finasterid ilacı var erkeklik hormonunu baskılıyor onu bile denedim az kalsın erkekliktende olacaktım hala minoxil vs kullanıyorum ama dökülme devam ediyor.cildim desen lazerden sonra 3-5 ay iyiydi şimdi daha beter oldu yüz yogası falan yapıyorum ama nafile...ne yapsam olmuyor :(

• Bi görelim ona göre teselli verelim kardeş.

• Fotoğraf koymuyorum dostum herkes dalga geçecek, yoklukta bile gitmezsin,çirkin erkek yoktur az vodka vardır ama sen çok votka ile dahi gitmezsin gibi yorumlar geleceğine eminim..

• foto koy

Yükleniyor...