Burun akıntısı ve boğaz ağrısına iyi gelen doğal bir şeyler var mı?

Hastayım. :( Burun akıntısı ve boğaz ağrısına iyi gelen doğal bir şeyler var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• İlaçsız nane,limon ve mercimek çorbası çözümseli.

• Teşekkürler. :)

• Boğaz ağrısı için zencefilli ballı ılık süt içebilirsin.Yada elma kabuğunu kaynatıp limon ve balla beraber içebilirsin.Geçmiş olsun..

• gripsin 1 hafta dogal olarak yat bişeyin kalmaz :D

• bal ve zencefili karıştırıp içmeyi dene tabii bol bol dinlenmende gerekiyor geçmiş olsun

• Sağolun.

• geçmiş olsun.bende 2 gündür gözümü açamıyorum.çok ağır nezle olmuşum.doktora gitsende gitmesende tedavisi iyice dinlenmekten geçiyor.bir nebze olsun rahat etmek için,limon kabuğunu küçük parçalar halinde zencefille birlikte kaynat çok soğutmadan iç.ölçüyü çok kaçırma boğazını yakmasın :) ilave olarak c vitamini de alabilirsin.

• Çok teşekkür ederim. Sana da çok geçmiş olsun.

• sağol :)

• Ihlamur balgam söktürücüdür yanlış bilmiyorsam.Boğaz ağrısı için adaçayı. Demlenme şeklini netten bulursun. Gargarası falanda yapılıyor. Zencefilli balda iyi gelir derler. Arkadaşların dediği gibi çorbalar iç ama çok sıcak ve çok acı olmasın. Çünkü, boğazın zaten hassas. Boğaz için somruk şekerini aradabir at ağzına. Yudum yudum bolbol su iç.Ama, bence doktora git sen :)

• 5 ay önce sorulmuş bir soru. :)

• Hadi yaaa! Ben, buranın biraz acemisiyim de :) Yeni başladım. Tarihe hiç dikkat etmedim. Bütün sorular bugün sorulmuş gibi geliyordu bana :) Şimdiye iyileşmişsindir :)

• Yani. :))

• Ihlamur, süt,sıcak çorba ve çay bunlar iyi geliyor.

• Teşekkürler.

• anzer balı ye bişeyin kalmaz :)

• :D bak bu iyiydi he

• Öncekileri Göster
    • Yakınız deyince öyle algıladım.

• memleket olarak yakınız insan olarak değiliz eminim :))))))))

• Ihlamur ve bal limon içmeni tavsiye ederim.Ayrıca öksürüğe ve boğaza bal yemek çok faydalıdır.Sıcak içecekler tüket.

• Tarihi Ayaş İçmeceleri Ve Kaplıcaları .

• Ankara Ayaş mı? Hiç gitmedim. Bilemiyorum...

• Öncekileri Göster
    • Önce bir doktora gitsem iyi olacak sanırım. :(

• Kesinlikle. Ama doğal Diyince Öyle dedim .

• çay

Kızlar Ne Diyor 7

• Ihlamur nane limon içebilirsin.

• anne şefkati :P

• O vazgeçilmezim zaten. :)

• Offf! Anne şefkati + çorba + TV de kutuplar belgeseli

• bal limon karabiber ve sıcak su karışımı. her hasta olduğumda içerim çok iyi geliyor

• Teşekkür ederim.

• rica ederim

• Bunları yatmadan iç yatagına gir terle atlatırsın o zaman

• burun akıntısına net tavsiye veremem ama boğaz ağrısına verebilirim ..taze zenfecil suyu ama portakal suyuyla karıştır iç yoksa acısından dayanamazsın...hemen iyileşirsin:)

• Teşekkürler. :)

• nana- ıhlamur içgeçmiş olsun

• Sağolun.

• :)

• Grip İçin Tylolhot İç Canıım Çok iyi geliyor. boğaz ağrısınada nane limon kaynat iç

• Çok teşekkürler.

• burun açıcı sprey

Yükleniyor...