Burun akıntısı ve boğaz ağrısına iyi gelen doğal bir şeyler var mı?

Hastayım. :( Burun akıntısı ve boğaz ağrısına iyi gelen doğal bir şeyler var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• Ihlamur balgam söktürücüdür yanlış bilmiyorsam.Boğaz ağrısı için adaçayı. Demlenme şeklini netten bulursun. Gargarası falanda yapılıyor. Zencefilli balda iyi gelir derler. Arkadaşların dediği gibi çorbalar iç ama çok sıcak ve çok acı olmasın. Çünkü, boğazın zaten hassas. Boğaz için somruk şekerini aradabir at ağzına. Yudum yudum bolbol su iç.Ama, bence doktora git sen :)

• Yani. :))

• Hadi yaaa! Ben, buranın biraz acemisiyim de :) Yeni başladım. Tarihe hiç dikkat etmedim. Bütün sorular bugün sorulmuş gibi geliyordu bana :) Şimdiye iyileşmişsindir :)

• 5 ay önce sorulmuş bir soru. :)

• Boğaz ağrısı için zencefilli ballı ılık süt içebilirsin.Yada elma kabuğunu kaynatıp limon ve balla beraber içebilirsin.Geçmiş olsun..

• bal ve zencefili karıştırıp içmeyi dene tabii bol bol dinlenmende gerekiyor geçmiş olsun

• Sağolun.

• geçmiş olsun.bende 2 gündür gözümü açamıyorum.çok ağır nezle olmuşum.doktora gitsende gitmesende tedavisi iyice dinlenmekten geçiyor.bir nebze olsun rahat etmek için,limon kabuğunu küçük parçalar halinde zencefille birlikte kaynat çok soğutmadan iç.ölçüyü çok kaçırma boğazını yakmasın :) ilave olarak c vitamini de alabilirsin.

• sağol :)

• Çok teşekkür ederim. Sana da çok geçmiş olsun.

• Ihlamur, süt,sıcak çorba ve çay bunlar iyi geliyor.

• Teşekkürler.

• gripsin 1 hafta dogal olarak yat bişeyin kalmaz :D

• Ihlamur ve bal limon içmeni tavsiye ederim.Ayrıca öksürüğe ve boğaza bal yemek çok faydalıdır.Sıcak içecekler tüket.

• anzer balı ye bişeyin kalmaz :)

• memleket olarak yakınız insan olarak değiliz eminim :))))))))

• Yakınız deyince öyle algıladım.

• trabzonda yaşıyorsun demedimki yağmur yağıyordu dedim sadece :)))))))))))))

• Öncekileri Göster
  • Tarihi Ayaş İçmeceleri Ve Kaplıcaları .

• Kesinlikle. Ama doğal Diyince Öyle dedim .

• Önce bir doktora gitsem iyi olacak sanırım. :(

• Evet Ankara Ayaş . O Su Bi Muccize Haftada Üç Kere Gidiyorum İşim Gereği . Her Seferinde yaklaşık 1 Litre İçiyorum Gripken Başladım Derman Oldu O Zamandan Bu Zamana Grip Bile Olmadım Herşeye Derman .

• Öncekileri Göster
  • çay

• İlaçsız nane,limon ve mercimek çorbası çözümseli.

• Teşekkürler. :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Ihlamur nane limon içebilirsin.

• burun akıntısına net tavsiye veremem ama boğaz ağrısına verebilirim ..taze zenfecil suyu ama portakal suyuyla karıştır iç yoksa acısından dayanamazsın...hemen iyileşirsin:)

• Teşekkürler. :)

• anne şefkati :P

• Offf! Anne şefkati + çorba + TV de kutuplar belgeseli

• O vazgeçilmezim zaten. :)

• nana- ıhlamur içgeçmiş olsun

• :)

• Sağolun.

• Grip İçin Tylolhot İç Canıım Çok iyi geliyor. boğaz ağrısınada nane limon kaynat iç

• Çok teşekkürler.

• burun açıcı sprey

• bal limon karabiber ve sıcak su karışımı. her hasta olduğumda içerim çok iyi geliyor

• Bunları yatmadan iç yatagına gir terle atlatırsın o zaman

• rica ederim

• Teşekkür ederim.

Yükleniyor...