Sadece yüze kilo aldırmak mümkün mü?

Kilo alsam hemen karın bölgeme gidiyor. Sadece yüzüme kilo aldırmak istiyorum ben . Bu mümkünmüdür ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• minik yüzlü kızlar iyidir ya ama şöyle birşey deneyebilirsin. yemek yeyipte karnını eriterek, çok saçma oldu böyle :D

• fark ettin dimi sende :D
      sus :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Böyle birşey imkansız

• biraz zor malesef.. botoks demişler aşagıda ama botoks yüzü dolgunlaştırmada kullanıyo.. herkesin kilo alırken yag oranı farklı dagılıyo vucuda.. kimisi basenlerden fazla alır kimisi göbekten seninkide sanıırm biraz yüzde toplanıyo :) ama spor yaparsan en etkili çözümü sağlarsın..

• bende verdirmek istiyorum..

• yemekleri çiğnedikten sonra yutmak yerine tükürmelisin..kesin çözüm !

• doğal yollarla mümkün değil..

• bol bol yeee. Karın bölgeni çalıştır. Çeneni tut fazla konuşma. İşte tammam yüzün kkilo aldı :D :D :D

• zayıf yüzlü kızlara bayılıyorum ben sakın alma

• engelimi kaldırdın sanırım ama hakkaten şişkoymuş yüzün

• aynen katılıyorum arkadaşa sakın alma benım yuz tombiş hiç karızmatık durmuyo

• eşit dağılır herzaman aldığın kilolar

• göbekli kızlar çok hoş bence bırak öyle kalmalısın :)

• Bende öyle değil ama direk göbeğim çıkıyor ortaya . Zatenn çok düzensiz 2 günde 3 kilo alıyorum sonra bi gün içinde yok oluyor . bir gariplik var bende .S

Kızlar Ne Diyor 10

• bende hep yüze alırım zaar :(

• doğal yolla mümkün değil botoks yaptırman gerekir

• Doğal yollardan yok ama botoks vs şeyler var ama tavsiye etmem

• karın bölgene kilo almak istemiyorsan o bölgeye özel egzersizler yap. mekik çekmek vs...

• bendede aynı sorun var yüzüm çok zayıf. kilo alırsam yüzümden alamıyorum karın kollar bacaklar şişiyo :D estetiğe karşıyım

• hayır mumkun degil

• estetikle ancak.

• Botoksla bu mümkün

• evet aynı sorun bendede var sanırım çaresi yok bunun .

• Yanak dolgusu botoks yaptırabilirsin.

Yükleniyor...