Böbrek ağrısı nasıl geçer?

Böbreğim felaket ağrıyor..nasil geçer bilen var mı?

Güncellemeler:
1 sene oldu..yeni cevap verenler var:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1 iltihap

1 kum

1 tas dökme tecrübem var.. naparsan yap gecmez cok gecmis olsun doktora git bak bakalım bunlardan hangisi var sende.. eğer iltihapsa aman diyim böyle sıcak seyler yapıstırma beline falan azdırır iltihabı. bol bol su ic

maydonozu kaynat ki bu 3 durumda da iyi gelen tek sey suyunu 1 dikiste ic.. yoksa konu böbrek olduğundan ağrı kesiic falan pek tesir etmiyor.

cok gecmis olsun

• Kum harici aynı kaderi paylaşıyoruz. 2010 aralık ayında ameliyat oldum 5 cm kadar taş çıkardılar 4 yıl çektim o acıyı :S artık bira desteği alıyorum kırmamda yardımcı oluyor..

• rica ederim ama dediğimi yap sen bir doktora git ben 3 bucuk sene cektim böyle düsmanımın böbreği ağrısa icim acıyor.cok üzüldüm vallahi..

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 14

• Böbrek nasıl :))

• kesin doktor taş düşürüyo da olabılırsın agrı kesıcı ıcme ve dırek doktora gıt

• böbregin agrıyosa ilac falan icme,git bi doktora görün olum.böbrek lan bu ne agrı kesicisi,ölcen kalcan sonra

• böbrek ağrısı gibi gelebilir ama başka bir ağrı olabilir...

omurgayle ilgili olabilir... bağırsak ...hem de emin olmak için doktora gitmelisin nefroloji bölümüne mesela. idrar testi yapmak ultrason çekmek... ama ağrı varsa kesinlikle tek başına

• bol bol su iç

• Bol bol su.

• Bol su.

• çişini yapmayı dene :P bilemedim

• hiç aklıma gelmemişti sagol:-)

• doktor doktor malesef

• Bol sıvı al ve hemen dr .a git...

• Hemen doktora görünmelisin..

Bol bol su iç limonata da iyi geliyor.

• sağol

• Böbreklere limonatanın iyi geldiğini biliyorum.Her gün bir bardak içmek yararlı.

• deniyecem

• Acil olarak bir doktora gözükün.

• gittim ama fayda etmedi.

• Benimki iğne yemeden geçmiyo buscopan en iyisi

• çok geçmiş olsun taş olsaydı gilaburu şurubunu önercektm bitkisel bişey ben onunla kurtuldum taşlardan ama kum için bişy diyemicem fena bir ağrı onu biliyorum :(

• yapıldı taş gözükmedi..ama belki kum olabilirmiş

• :S peki idrar tahlili falan yapıldı mı taş mı kum mu belli mi

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• Böbreğinin ağrıdığını nasıl anladın kardeşim?
    Geçmiş olsun

• Kardeşim Buscopan iğne ve serum.. Ağrıyı 1 hafta kadar erteler ancak hemen gerekli kontrolleri yaptırmanı öneririm eğer taş problemin varsa, taşlar büyüyor haberin olsun ! Hemde hızlı bi şekilde.. Benim 2 cm olan taşım 1.5 yılda 5 cm oldu.. Gerekli müdahaleyi hemen yaptır.. Eğer taşın büyük değilde kırılacak cinstense biraya aban ! Tekrar söylüyorum eğer taş ise su en iyi arkadaşın bira ise arada uğradığın tanıdık olacak=)

Çok geçmiş olsun.. acısını çok iyi bilirim..

• Çok teşekkür ederim.. Umarım sende kurtulmuşsundur bu beladan

• sana da cok gecmis olsun..

• Eğer taş ,kum gibi birşey değilse doktor kontrolünden sonra ağrıyı geçirmek için bitkisel çözüm

link

• ben o illeti 3 senedir çekiyorum 10 defa taş kırdırdım.düşürmesi insanı hayatından bezdiriyor.sana önerim kereviz ve prasa düşürdükden sonra oluşmasımı engeller.

• doktora gitt...

• SoranBir dakika öncebişey çıkmadı ama kum olabilir miş

• sonuç?

• gittim

• valla kardeş inşallah böbrek taşı değildir. böbrek taşı olan arkadaşımın çektiği sıkıntıları bildiğim için söylüyorum... normal böbrek ağrısı ise sıcak su kesesi iyi gelir diye biliyorum ama yinede hekim sitelerinden araştır bence... çok geçmiş olsun...

• bişey çıkmadı ama kum olabilir miş

• sağol

Yükleniyor...