Uyurken inanılmaz susuyorum, neden acaba?

Son günlerde geceleri susamaktan uyanıyorum ve kalkıp su içmeden uyuyamıyorum. yani kuruluk o derece rahatsız ediyor. uyanıkken hiç bu kadar susamıyorum oysa. neden olabilir? ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eğer yatağının yanında kalorifer peteği falan varsa, soğuklardan sebepte derecesini arttırmışsanız, hava kuruluğuna sebep olur, eğer yatmadan önce odana,peteklerin üzerine ufak bir kaseye su koyarsan, bu derdinden kurtulursun. Bir dene derim.

• sağol

• bunu dene, eğer bir değişiklik olmuyorsa, menapozada giremeyeceğine göre, şeker hastalığından sebep olabilir. AMa evham yapmadan önce dediğimi dene.geçmiş olsun.

• evet kaloriferim hep yanar. deneyeceğim sağol

Erkekler Ne Diyor 11

• susama bence

• beslenmeye dıkkat et.

• horlama problemin olabilir

• horlamıyorum

• Bence gün içinde yeterli su almaya özen göstermiyorsun.Vücut istiyor gece suyu.Başka nedeni de şekerle ilgili olabilir.Ailede diabet hastası varsa şekerini ölçtür açken.Son zamanlarda dediğin için bu durum uzak ihtimal ama.

• Tuvalete'de çok çıkıyorsan şeker olabilir.

• Bende susuyorum deyince lan acaba önceden konuşuyomuyki şimdi sessizlikten uyuyamıyor diye anladım :)

• şeker.

• yaglı ve tuzlu yeme

• yemiyorum ki zaten meyve yiyorum yatmadan

• Tuzlu yemekler yiyip yatıyorsanız yada ısıtıcı varsa yattığınız odada ondan oluyordur.

• tuzlu yemiyorum ama kalorifer var ondan mı acaba :S o olmadan da üşüyorum

• Yatmadan önce tuzlu yiyorsan veya şeker hastalığın varsa susuzluk meydana gelir.

• sanırım odadaki nemsizlikten kaynaklanıyormuş önerileri deneyeceğim geçmezse doktora gideceğim, sağol

• Böbreklerinde sorun olabilir yada şeker hastalığının başlangıcıdır.Çok rahatsız edici veya uzun süre devam ederse doktora görünmelisin.

• yatmadan önce genelde meyve yerim sadece. şeker hastası da değilim

• Burnundan değil ağzından nefes almaktan kaynaklanıyor bu durum. Nem üreten cihazlar satılıyor yatağının baş ucuna koyabilirsin

• Büyük ölçüde olur.

• bu nem cihazları susuzluğa çare oluyor mu

Kızlar Ne Diyor 6

• susuyorum derken benden konuşmuyorum anlamında anladım :D:D

• Şekerdir.

• tükürük bezleri ile alakalı olabilir.

• Şekerini ölçtürmelisin , hele ki wc ye çok çıkıyorsan ...

• bende öyleyimm yaa :( vala şekerden şüphelendim bende bir de tatlıyı pek yiyemiyorum çikolata olsun şekerli çay olsun bayıyo beni :/

• diabetin olabilir hba1c baktır. ya da yatmadan önce karbonhidratlı besinler alıyosan ondandır.

Yükleniyor...