• Sor
  • Bence

Uyurken inanılmaz susuyorum, neden acaba?

Son günlerde geceleri susamaktan uyanıyorum ve kalkıp su içmeden uyuyamıyorum. yani kuruluk o derece rahatsız ediyor. uyanıkken hiç bu kadar susamıyorum oysa. neden olabilir? ne yapmalıyım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Eğer yatağının yanında kalorifer peteği falan varsa, soğuklardan sebepte derecesini arttırmışsanız, hava kuruluğuna sebep olur, eğer yatmadan önce odana,peteklerin üzerine ufak bir kaseye su koyarsan, bu derdinden kurtulursun. Bir dene derim.

• evet kaloriferim hep yanar. deneyeceğim sağol

• bunu dene, eğer bir değişiklik olmuyorsa, menapozada giremeyeceğine göre, şeker hastalığından sebep olabilir. AMa evham yapmadan önce dediğimi dene.geçmiş olsun.

• sağol

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence gün içinde yeterli su almaya özen göstermiyorsun.Vücut istiyor gece suyu.Başka nedeni de şekerle ilgili olabilir.Ailede diabet hastası varsa şekerini ölçtür açken.Son zamanlarda dediğin için bu durum uzak ihtimal ama.

• beslenmeye dıkkat et.

• horlama problemin olabilir

• horlamıyorum

• Tuvalete'de çok çıkıyorsan şeker olabilir.

• yaglı ve tuzlu yeme

• yemiyorum ki zaten meyve yiyorum yatmadan

• Tuzlu yemekler yiyip yatıyorsanız yada ısıtıcı varsa yattığınız odada ondan oluyordur.

• tuzlu yemiyorum ama kalorifer var ondan mı acaba :S o olmadan da üşüyorum

• Yatmadan önce tuzlu yiyorsan veya şeker hastalığın varsa susuzluk meydana gelir.

• yatmadan önce genelde meyve yerim sadece. şeker hastası da değilim

• Böbreklerinde sorun olabilir yada şeker hastalığının başlangıcıdır.Çok rahatsız edici veya uzun süre devam ederse doktora görünmelisin.

• sanırım odadaki nemsizlikten kaynaklanıyormuş önerileri deneyeceğim geçmezse doktora gideceğim, sağol

• Burnundan değil ağzından nefes almaktan kaynaklanıyor bu durum. Nem üreten cihazlar satılıyor yatağının baş ucuna koyabilirsin

• bu nem cihazları susuzluğa çare oluyor mu

• Büyük ölçüde olur.

• Bende susuyorum deyince lan acaba önceden konuşuyomuyki şimdi sessizlikten uyuyamıyor diye anladım :)

• susama bence

• şeker.

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...