Sivilce ve sivilce izi için isotrexin mi yoksa benzamycin mi etkili ?

sivilce ve sivilce izi için isotrexin tedavisine başladım , sadece sivilce ve sivilce izlerinin olduğu yerlere sürüyorum . Başlayalı 10 gün oldu . Ama ben bu jeli sürdükçe sivilce çıkıyor bende . Bu normal bir durum mu arkadaşlar ? Doktor tavsiyesiyle başladım bu arada . bir de sivilce tedavisinde benzamycn diye bir ilaç duydum . İkisini de kullanan arkadaşlar ; sivilce ve sivilce izi tedavisinde benzamycn mi yoksa isotrexin mi daha etkili ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İsotrexin kullandım, lazerle cildimi soydurdum ikiside bir işe yaramadı..

• lazeri izler için mi kullandın ? lzler için kazer çok etkili aslında :/

• Öncekileri Göster
    • aa neden ? ne oluyor ki ? lazerden sonra güneş kremini ihmal etmemen gerektiğini biliyorsun di mi ? lazer soyduğundan cilt inceliyor ve güneşe daha çok hassasiyet gösteriyor . yaz kış kullanmak zorunda kalıyorsun

• Evet biliyorum kullanıyorumda ben yaptırmanı tavsiye etmem ama tabiki yüz senin, cilt senin yani sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 1

• bnde ikisde bir boka yaramadı :D bnde gittim acnegen aldım güzele gidiyor bakalım :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Çıkan sivilcenin üzerine sürmek için harika bir ürün biliyorum. İlk hissettiğinde sürmeye başlıyorsun. Cildi çok kurutmak ve kırılgan hale getirmek te kötü. O da sivilceye eğilime yol açıyor. Bu arada İsotrexin kullanırken mutlaka güneş kremi kullanman gerek. O da akneli ciltlere uygun olmalı. Yaşın 25-29 aralığı ise şu ürünlere göz at: www.dermomarket.com/...tte-Spf30-50ml,PR-6617.html ve www.dermomarket.com/...kin-Roller-5ml,PR-7635.html ben çok memnun kaldım.. Kuzenim eczacı ve kardeşim onun yanında estetisyen olarak çalışıyor.

• 18gün

Isıda yaramaz para tuzagi

Yükleniyor...