Sivilce ve sivilce izi için isotrexin mi yoksa benzamycin mi etkili ?

sivilce ve sivilce izi için isotrexin tedavisine başladım , sadece sivilce ve sivilce izlerinin olduğu yerlere sürüyorum . Başlayalı 10 gün oldu . Ama ben bu jeli sürdükçe sivilce çıkıyor bende . Bu normal bir durum mu arkadaşlar ? Doktor tavsiyesiyle başladım bu arada .

bir de sivilce tedavisinde benzamycn diye bir ilaç duydum . İkisini de kullanan arkadaşlar ; sivilce ve sivilce izi tedavisinde benzamycn mi yoksa isotrexin mi daha etkili ?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• İsotrexin kullandım, lazerle cildimi soydurdum ikiside bir işe yaramadı..

0|0
    0|0
    • lazeri izler için mi kullandın ? lzler için kazer çok etkili aslında :/

• aa neden ? ne oluyor ki ? lazerden sonra güneş kremini ihmal etmemen gerektiğini biliyorsun di mi ? lazer soyduğundan cilt inceliyor ve güneşe daha çok hassasiyet gösteriyor . yaz kış kullanmak zorunda kalıyorsun

• Evet biliyorum kullanıyorumda ben yaptırmanı tavsiye etmem ama tabiki yüz senin, cilt senin yani sen bilirsin

Erkekler Ne Diyor 1

• bnde ikisde bir boka yaramadı :D bnde gittim acnegen aldım güzele gidiyor bakalım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çıkan sivilcenin üzerine sürmek için harika bir ürün biliyorum. İlk hissettiğinde sürmeye başlıyorsun. Cildi çok kurutmak ve kırılgan hale getirmek te kötü. O da sivilceye eğilime yol açıyor. Bu arada İsotrexin kullanırken mutlaka güneş kremi kullanman gerek. O da akneli ciltlere uygun olmalı. Yaşın 25-29 aralığı ise şu ürünlere göz at: www.dermomarket.com/...tte-Spf30-50ml,PR-6617.html ve www.dermomarket.com/...kin-Roller-5ml,PR-7635.html ben çok memnun kaldım.. Kuzenim eczacı ve kardeşim onun yanında estetisyen olarak çalışıyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sivilcelerden bıkmış olanlar bu yazımı dikkatli okuyun pişman olmayacaksınız. Ben 18 yaşındayım haftada en az dört paket cips yiyen biriyim fazla düzenli beslendiğimi söyleyemem. Bu sebepten dolayı yüzümde sivilce çıkıyordu. Sürekli biri gidiyor biri geliyordu ve psikolojik olarak yüzümü sıkıyordum ve daha çok artarak lekeleniyordu. Denemediğim kür, maske, ilaç kalmadı. İnternette gezinirken bir bayanın tavsiyesiyle öğrendim soğan kürünü ilk başta bende ıııyyyyy falan yapmıştım ama gerçekten o kadına minnettarım. şu an 13. gündeyim kürün yüzümü o kadar güzel yaptı ki makyaj yapmıyorum artık bir rimel tamam. Tarifi aşağıya veriyorum. Altın tarif diye adlandırdığım her sivilce çıkışında tekrardan uygulayacağım bir kür oldu. O bayan bu yazımı görüyorsa eğer teşekkürlerimi sunuyorum hayatımı kurtardın. Tarife başlarken öncelikle metal kullanmamaya dikkat edicez. Çünkü içindeki minareller yok olmasın. Bir tuşu kavanozunun içine çiğ soğanı dörde bölün ılık suyu çok sıcak değil ılık olucak

• Isıda yaramaz para tuzagi

0|0
    0|0
Yükleniyor...