Çemen faydalı mıdır? Çemenin faydaları nelerdir?

hani bu ekmağe sürüp yediğimiz çemen varya ben çok yiyiyorum 1 haftadir bişeyler oldu bana ,elime geçirdiğimi yiyiyorum, açliğim kesilmiyor, faydasi zarari ne olur bunun bana ,lütfen cevaplayin ne olur yalvaririm ,uzun uzun yazin tamam mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• faydasını zararını bilmem ama teri bile kokar insanın o derece fena bişi

• TAMAM GÜZELDE BENİM TERİMDE KOKMUYOR İŞİN ENTERASAN TARAFIDA BU BEN BUNA ŞAŞIRIYORUM CEVİZLİ İÇİNDE ACAYİP BİŞEYLER VAR

• Öncekileri Göster
    • Tamam cevabımı alamadım ama henüz seni dinliyorum büyük harflede yazmıyorum

• kız da senden hoşlanıyo işte belli

Kızlar Ne Diyor 8

• Herşeyin fazlası zarar arkadaşım bunu yaz bi yere.

• Fena bir ağız kokusu ve ter kokusu yaratıyor.Ve çok baharatlı olduğundan miden de sorun çıkarabilir.Ben sevmiyorum.

• MİDEMDE ÖYLE BİR SORUNDA YOK AĞIZIM HİÇ KOKMUYOR ACABA BENDE'Mİ TUHAFLIK VAR?

• Öncekileri Göster
    • YA BEN BUNU 2 -----3 TL LİK ALIP HER AKŞAM GÖTÜRÜYOUM YENİ BAŞLADIM BUGÜN 3 GÜN SENDE 1 HAFTA İŞTE AKŞAMLARI SADECE YİYİYORUM SORUN OLURMU GENEDE KORTMAYA BAŞLADIM YA

• Yeme fazla arkadaşım şimdi belli olmaz ama sonra zararını görürsün baharatından dolayı,çok fazla tüketirsen.

• Aman arkadasım sakın bidaha o çemene yaklasma derim.Ben de baharatı ve acıyı çok seviyorum.Sevmez olaydım senin gibi çemeni fazla kaçırdım midemde yanmalar oldu.Ağrısı sırtıma vurdu.Doktora gittim mide hapı verdi geçmezsede endeskopi olucaksın dedi.Valla basımdan asagı kaynar sular döküldü.Allahtan haplar işe yaradı :)

• deme ya oboo neyapmışım ben ya bidaha tövbe azıma sürmem allah razı olsun bebeğim hayırlı cumalar herkeze bu arada

• iştah açar,ter kokusu yapar,ldrarda bile koku olur.

• İÇİMİ KARARTIN YA NERDEYSE İDRARDAN SARI LACİVERT RENK GELİCEK DİCEKTİN :))
      ÇOK TEŞEKKÜR ÖPÜLDÜN

• önce bi hafta çok ye, sonra bi hafta hiç yeme. aradaki farkı gözlemle, işte sorunun cevabı

• YAPMA NEOLUR YA,SEN BİLİYORSUN AÇIKCA SÖYLEDE ÇATLARIM YOKSA MERAKTAN NEOLUYOR SEN DENEDİN GALİBA HADİ SÖYLE YA SENİ SEVİYORUM BÜTÜN HERKEZİ SEVİYORUM İÇİMDE İNSAN SEVGİSİYLE BİR GÜN GÖÇÜP GİDECEĞİM DİĞER TARAFA:(((

• Öncekileri Göster
    • 70 KİLO İDİM 73 E ÇIKTIM KİLO ALDIRIYOR BİDE YEDİKTEN SONRA AĞZIMIZI FIRÇALAYIP GEREĞİNİ YAPARSAK KOKMAZ

• çemen yemek ciddi bir iştir.

• Bağışıklığa iyi geliyor diye biliyorum.

• Offf abi senin yanına hatunlar yanaşmaz haberin olsun.Yenir mi o yahu.Midem döndü ya.

• hadi kız ordan

• Huuh.

• Abartırsan, terinden bile çemen kokusu çıkar. Pek faydalı olduğunu düşünmüyorum.

• PUHAAAAA:))) YA SEN BENİ GÜLDÜRDÜN ALLAHTA SENİ GÜLDÜRSÜN YERLERDE TAKLA AT

• Ne çemkiriyon?

Erkekler Ne Diyor 4

• hacı kilo alırsın daha ne olsun :)

• ŞİMDİDEN 1 HAFTADA 3 KİLO aLMIŞIM 78 İİ BULAYIM YEMİCEĞİM DAAHA ŞUDA Bİ GERÇEK ALT SÜSPANSİYONLARI ACAYİP TEMİZLİYOR NEVAR NEYOK RAHATLIYOR İNSAN

• bu kadar açıklamaya gerek yoktu be :)

• bende çemenle tanışalı bir sene olmadı ama terimde kokusu çıktı ve bıraktım hele hazır satılanların içine ne kattıkları belli değil.

• saol kardeşim hayırlı cumalar

• valla anne tarafım sivaslı ordan heryıl çemen gönderirler bende çok severim..tam bilmiyorum ama tarhana gibi içinde biçok sebze baharat olduğundan biçok faydası vardır=)

• TEŞEKKÜREDERİM HEPİNİZE ÇOK SAOLUN

• çemen iyidir...şifa niyetine götür

• EYVALLAH KARDEŞİM SAOL

Yükleniyor...