Burundan nefes alamama

selamlar benım sorunum burnumdan nefes alamama nefes almayı ağzımdan alarak yapıyorum. acaba burnundan nefes alamamanın nedenleri ne olur.baş ağrısı filen yapabilir mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• burnunda et olabilir veya kemik kayması vs gibi bişey. bende kemik kayması var sanırım bende sağ tarafından nefes alamam mesela.

Kızlar Ne Diyor 5

• Et ya da kemik olabilir, ya da sinüzit. Doktora görünmeyi ihmal etme. Baş ağrısı da yapar tabii. Özellikle sinüzit ilerlediğinde migren gibi baş ağrısı nöbetleri çok oluyor. Çok çektim, biliyorum. Geçmiş olsun.

• burnunda et vardır muhtemelen..doktora görünsen daha detaylı öğrenirsin

• et veya kemik olabilir geniz eti falan var mı?

• bilmiyom ki zor nefes alıp veriyom ve acayip baş ağrısı yapıyo

• geçmiş olsun bir doktora git bu işlerin şakası olmaz

• et ve kemik olabilir derhal doktora git ameliyat lazım.alerjin varsa bide şişme yapar oda nefes aldırmaz.

• genelde bu durum, saptoplasti ameliyatı gerektirir, bu doktora görün.

Erkekler Ne Diyor 2

• bendede var ama senin gibi çok değil doktora gittim burnunda et var hemen amaliyat dedi sanada aynısını diyecek baş ağrısa yapar ve ağızdan nefes almak sağlıklı değil pis havayı burun kılların engelliyor sende burnundan vermeyınce ağzından alınca pis hava boğazına gidiyor

• Burnunda kesinlikle et, kemik kayması vs var. Yani nefes almanı engelleyen bir tıkanıklık var.Gece ağzın açık uyursun ki buda sabah kalktığında salya yapar (evet iğrenç ama gerçek bu)Spor yaparken burnundan nefes alamazsın buda çok yorar.Daha dünya kadar negatif yönleri var.Tedavi olmalısın.

Yükleniyor...