• Sor
  • Bence

Psikolojik neden den kaynaklanan mide ağrısına ne iyi gelir?

psikolojik neden den kaynaklanan mide ağrısına ya da bulantısına ilaç kullanımı dışında ne iyi gelir?

En İyi Görüş

• Psikolojik derken , üzüntünün gerginliği mi midene vuruyor ya da psikolojik olarak midenin agrıdıgını mı dusunuyorsun ? Temelde sebebi cozmeden sonuç alamazsın ama gecici cozumlerden biri bildiğin patates puresidir .

• üzüldüğüm zaman

• Haşlanmış patates ya da pure , mide duvarını sıvayarak üzüntü yüzünden artan mide faaliyeti ve asit salgısını nötrleştirerek seni rahatlatır. Bu yol aynı zamanda kalori de aldırmaz .

• çok faydalı bir bilgi teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 7

• zeytin çekirdeği

• komedi filmi izlemek .. minnacık olsada tebessum ettırır unutturur belkı skıntıları

• Elma ye çok iyi geliyor ve kuru kaysı ceviz

• yoğurt çok faydalı...

• yine psikolojik rahatlatıcıların iyi gelir

• Mümkün olduğu kadar (bu ülkede de ne mümkün ya!)Stresten uzak kalmaya tebessüm etmeye çalışacak seni yoran ve üzen sıkıntılı durumlara girmeyeceksin..Misal açıp film izlerken bile "gerilim" değil "romantik komedi" izle:DDBU kadar hassas bir şey işte mide..

• aynen bugün mesela bir haber okudum bütün gün yemek yiyemedim

• ben de öyleyim mümkün olduğu kadar "bazı şeyler" i okumamaya çalışıyorum artık..

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikolojik nedenden kastın nedir? Mesela ben üzülünce direkt midem bulanır ve yiyecekle falan da geçmez gider yüzümü yıkarım veya duş alırım klasik müzik dinlerim geçer.

• üzücü bir haber aldığım zaman mesela

• Temiz hava olabilir

• Reflü ya da gastritdir başka ne olacağıdı.

Yükleniyor...