Psikolojik neden den kaynaklanan mide ağrısına ne iyi gelir?

psikolojik neden den kaynaklanan mide ağrısına ya da bulantısına ilaç kullanımı dışında ne iyi gelir?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Psikolojik derken , üzüntünün gerginliği mi midene vuruyor ya da psikolojik olarak midenin agrıdıgını mı dusunuyorsun ? Temelde sebebi cozmeden sonuç alamazsın ama gecici cozumlerden biri bildiğin patates puresidir .

• üzüldüğüm zaman

• Haşlanmış patates ya da pure , mide duvarını sıvayarak üzüntü yüzünden artan mide faaliyeti ve asit salgısını nötrleştirerek seni rahatlatır. Bu yol aynı zamanda kalori de aldırmaz .

• çok faydalı bir bilgi teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• zeytin çekirdeği

• komedi filmi izlemek .. minnacık olsada tebessum ettırır unutturur belkı skıntıları

• Elma ye çok iyi geliyor ve kuru kaysı ceviz

• yoğurt çok faydalı...

• yine psikolojik rahatlatıcıların iyi gelir

• Mümkün olduğu kadar (bu ülkede de ne mümkün ya!)Stresten uzak kalmaya tebessüm etmeye çalışacak seni yoran ve üzen sıkıntılı durumlara girmeyeceksin..Misal açıp film izlerken bile "gerilim" değil "romantik komedi" izle:DDBU kadar hassas bir şey işte mide..

• aynen bugün mesela bir haber okudum bütün gün yemek yiyemedim

• ben de öyleyim mümkün olduğu kadar "bazı şeyler" i okumamaya çalışıyorum artık..

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikolojik nedenden kastın nedir? Mesela ben üzülünce direkt midem bulanır ve yiyecekle falan da geçmez gider yüzümü yıkarım veya duş alırım klasik müzik dinlerim geçer.

• üzücü bir haber aldığım zaman mesela

• Temiz hava olabilir

• Reflü ya da gastritdir başka ne olacağıdı.

Yükleniyor...