• Sor
  • Bence

Yanak nasıl eritilir ?

Vücudumda kilo yok ama yanak olduğu için kilolu gözüküyorum yanak nasıl eritilir ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bazı insanlar kilo sorunu yaşamas dahi yüz tipleri yuvarlak olduğu için sizin tabiriniz ile yanaklı yani dolgun yanaklı gösteriyorsunuz.Bu aslında kötü birşey değil.Sevecen bile olabilirsiniz.Bölgesel yağ eritmek,diye bir saçmalık çıkartmışlar sakın böyle şeylere kanmayın. Kendinizi olduğunuz gibi sevin.Bakın daha mutlu olduğunuzu göreceksiniz.Boşverin sizde yanaklı oluverin. Zayıf ve çökmüş bir yüzü hiçbir erkek istemez inanın bana.Vücudunuz zayıfsa yüzünüz toplu ise gergin durur. Zayıf bir yüz sarkık ve yaşlı hemde yorgun gösterir.Olduğunuz gibi kalın.

Kızlar Ne Diyor 7

• bol bol mıncıkla yanaklarını eririrrrrrrrrrrrr

• bence önemli değil eritme, hem de seni sevene daha tatlı gelirsin

• Benimde öyle yüzüm yuvarlak olunca.. bir yolu yok bunun bir ara kafaya takmıştım şimdi hoş geliyo :D

• Sakız çiğne çok konuş erir

• Sakin eritmeye calisma suratini, ileride buyuk kirisikliklar olur. Ustelik yuvarlak surat her zaman sempatik olur:)

• peki yanak nasıl şişirilir :D 42 kiloyum kilo alamıyorum yeter artık ya :((

• 1ay

42 kilosun ve kilo almak istiyosun eminim saçma sapan kalorileri olan şeyleri yedin ama kilo almadın alamazsın çünkü metabolizman hızlı onun yerine yeterince egzzersiz yap ağırlık çalış kalorili proteilnler kullan iyi karbonhidratlar kulllan omega3 omega 6 yağları kullan o zamn o dolgun vücuda ve güzel surata merhaba de teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 8

• puhaha çok güldüm yanaklı kardeş

• Ver bakalım bir makas.Yanak diyeti hiç duymadım kardeş.

• Amk böyle saçma sorular da sormayın ya.. Vücudun belli bir bölgesindeki yağı hedef alarak eritemezsin. Eğer kilon hiç olmadığı halde yüzün tombiş görünüyosa bu senin doğal siman demek ki. Eğer çok rahatsızsan estetik müdahalelere başvurabilirsin.

• İdeal kilomda olmama rağmen benimde yanaklar öyle görünüyor. Aslında yanakların kilolu değil yuvarlak yüzlü olduğun için öyle gözüküyor. Ve güzelde gözüküyor. Taş gibi suratın olacağına öyle olsun daha iyi

• yanak hareketleri hım bilemedim :(

• dert etme sadece yanakların şişikse kızların daha çok hoşuna gider böyle durumlar emnim

• biraz diyet yap yanakların çöker benim de öyle biraz diyet yapıyorum eriyor ama fazla değil

• Öptür geçer.

Yükleniyor...