• Sor
  • Bence

Saç uzatmak için neler yapılabilir ? ( Herkese +1)

Saç uzatmak için neler yapılabilir nasıl uzar ?...

En İyi Görüş

• Saçlarınız dökülüyorsa öncelikle ona iyi bakmıyorsunuz demektir. Özel hazırlanmış, ısırgan veya sarımsak şampuanı kullanın.Sarımsak şampuanın kokusu yoktur.Normal şampuanlar ile arasında koku bazında bir fark yoktur. 2 çeşit yağ önerebilirim size, hint yağı ve badem yağı. Aktarlarda üzerinde uzun saçlı hint kızının olduğu bir hint yağı var.Onlar hem daha kalın telli hem kuvvetlendirici hem de sağlıklı şekilde uzamasını sağlıyor saçlarınızın. Ayrıca yatmadan evvel saçlarınızı yavaş yavaş uzun bir süre tarayın. Bu sayede dökülen saçlarınızdan kurtulursunuz.Bu hint yağını haftada 1 kez yapmanız yeter.Saçınıza gece sürün ve başınıza bir bone veya poşet geçirin.Biraz yeşilimsidir ve kötü kokusu vardır.O yüzden yıkarken saçlarınıza masaj yaparak yağdan arındırın sarımsak şampuanı bu bakımdan sonra çok iyi gelecektir.Saç kremi isterseniz sadece saçlarınızı ucuna sürün yeterli olacaktır. İnanın yardımı oluyor.Hint yağı bulamazsanız, badem yağı ile aynı etkiyi yaratabilirsiniz. Sağlıklı ve uzun saçlar dileklerimle...:)

• ben kullandım sarımsak özlü keçe gibi yaptı bence onun yerıne hc ürününü kullan benım 3. şişem ve başka şampuan kullanamıorum

Erkekler Ne Diyor 10

• saçın uzunsa uzundur

• saça uza de uzar belki :O :O

• bitkisel şampuanla bol bol yıka

• her gün yıka

• Dökülüyor ama

• link link daha az nasıl yıpratırsın daha önemli bir soru link son link en uygunu uzatıcam diyorsan ilk link güzel ama dediğim gibi bakımı doğru yaparsan genelde iyi uzuyor zaten normalde bakımı yannlış yaptığımızdan ya da yapamadığımızdan yeterince uzamıyor...

• yumurtanin sarisi ile beyazini ayiriyorsun...okadar.. surmuyorsun bile

• Eczaneye gidiyorsun en ucuzundan doğum kontrol hapı alıyorsun kullandığın şampuanin içine 2 tanesini ezip atıyorsun onu o şekilde kullanıyorsun birde ek olarak badem yağının içine bemiks bephanthene ve evigen ampul kiril karistiriyorsun o losyonuda düzenli olarak kullanıyorsun

• doğum kontrol hapımı :D ilk defa duydum ya

• Kaşlarin dökülmesi içinde yapılan bir kür var... :)

• kuaföre gitme

• gitmiyorum

• o zaman bekle uzayacaktır, birde sık sık yıka. arada gel bende çekiştiriyim ;)

• sadece kuaförlerde satılan profesyonel saç bakım ürünleri tavsiye ederim.Bu bölümden saçın için en doğru ürünü bulup kullanabilirsin link

• kertenkele dışkısı sürüceksin yumurta ile karıstırıp ancak ayarı iyi tuttur birden uzayabilir :)

• 2ay

kertenkele dışkısını nerden bulcaz :D

Kızlar Ne Diyor 9

• şampuanının içine çam terebentin yağı dök. iki kapak. her seferinde yıka. çok çabuk uzuyor. aktardan alabilirsin

• sertleştirdiğini duymuştum

• bende çok dökmüştü hiç bişeye yaramadı :D

• sertleştirmiyor.

• entele otunu dene zehirli ama çok sağlam bir ot bit otu diye de geçer araştır istersen en babasıdır saç için ha ben onu istemem dersen ben bir ara dalanın şu zeytin kalıbı sabununu kullandım ilk saçı onunla yıkıyosun tabi o sabun saçı kazık gibi yaptığı için daha sonra kendi şampuanın ve ardından da krem arada bir bepanten bemix ampul zeytinyağı badem yağı sarmısak yağı vs karıştır bakım yap sür bir kaç saat kalsın ama hafta bir falan yap çok değil bu şekilde bir ara iyi uzamıştı benim saçlar

• yılan yağını duymuştum

• yagmur suyu cok ıyı gelıyo ya çok cabuk uzatıyo ben yagmur yagınca kafamı pencereden ılla cıkarırım hemde gur yapıyo :)

• dogum kontrol hapını al ez toz haline getir kullandıgın şampuanın içine dök saç uzamasında işe yarıyor onun dışında aktarcılardan argan yagı ve yılan yagı da kullan bilirsin bitkisel yollardan.

• Yılan yağı ve artan yağı

• Saçlarını örgü yap örgülü saç daha çabuk uzar.

• Bncede.benimkı 1 ayı gectı orgu.acmayada erındın 4-5 cm uzadı.ördur kesınlıkle

• gogle sinameki kürü yaz ve mucizeyle tanış

Yükleniyor...